DomůAkční nabídkaLov kaprů v létě: Jednoduchá výroba krmení na kapry do teplé vody!

Lov kaprů v létě: Jednoduchá výroba krmení na kapry do teplé vody!

- Reklama -

Horké letní počasí častokrát stojí za tím, že ryby nepřijímají potravu tak aktivně, jako v předešlých měsících. Kapři prostě ve vedru nežerou! Proto je nutné je co nejrychleji zaujmout, a pokud možno rybám nabídnout snadno stravitelnou potravu. To znamená, že v letních měsících je vhodné používat koncentrované krmení, které silně voní, ale které je jemné, takže ryby jej snadno stráví. Jak připravit TOP krmení pro letní lov kaprů do teplé vody za pár korun? Máme pro vás jednoduchý návod! Podívejte se na nové video, které jsme pro vás natočili…

Tu situaci zná nejeden rybář: Do klidné hladiny se opírají sluneční paprsky, které ohřívají vodu. Na klidné hladině se sice občas objeví kolo od kapra, přesto se nic neděje. Jen občas naši nástrahu cosi „potáhne“. Tohle ale nejde zaseknout! Na lovném místě sice máme atraktivní návnadu s nástrahou, přesto záběr ne a ne přijít. Co s tím?

Problém může být v tom, že naše návnada je příliš hrubá. To znamená, že jsme na lovné místo naházeli celé koule boilies nebo velké pelety. Jenže! V teplé vodě, ve které jsou kapři méně aktivní, to může být problém! Zjednodušte jim to! Připravte vaše krmení tak, aby bylo co nejsnadněji stravitelné – ideálně ho nadrťte!

Nezapomínejte na to, že v teplé, letní vodě vše krásně „kvete“ To znamená, že pod hladinou je celá řada pachů. Musíte to „přebít“! Používejte ostré (ne drahé) vůně, které dokážou ve vodním prostředí vytvořit silnou pachovou stopu. Na ni budou kapři spolehlivě reagovat! Jakou příchuť do teplé vody použít? Nám nejvíce fungují sladké příchutě typu med, vanilka nebo jahoda! Právě takovou vůni do krmení přidávejte!

Takže si to shrňme: Do teplé, letní vody je dobré připravit jemné krmení na kapry, které má ale silnou vůni. Takovou směs můžeme do vody dopravit buďto z lodě, anebo s pomocí rakety či krmítka. Jemná struktura má i tu výhodu, že po vhození do vody vytváří nepřehlédnutelný mrak z drobných částic. Další plus! Pojďme se ale už konečně podívat z čeho a jak vyrobit kvalitní krmení na letní kapry…

 

Co budeme potřebovat?

Levné krmné boilies JAHODA/MED

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Slovenští rybáři mohou objednávat na KAPRPRO.sk

Výborné sladké boilies od české firmy KAPRPRO, které má základ ve výborné směsi. I když budete chytat v teplé a proudné vodě, tak toto boilies vydrží 24 hodin! To je výrazně více, než tomu bývá u jiného levného boilies. Další nespornou výhodou těchto kuliček je nízká cena! Toto boilies jahoda/med patří k nejlevnějším na trhu! Ale v žádném případě nejde o nekvalitní návnadu/nástrahu! To rozhodně ne!

Toto boilies má nádherně sladkou vůni, která ve vodním prostředí vytváří koncentrovanou pachovou stopu. Tohle je do teplé vody ideální! Z boilies tak můžete vytvářet jemné krmné směsi, ve kterých nechejte kusy nakrájených kuliček. To mají kapři rádi (viz přiložené video)! Boilies KAPRPRO jahoda/med se vyrábí v průměrech 20 a 24 mm. Stačí si jen vybrat!

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

 

Sladké CSL KAPRPRO (jahoda, med, vanilka, švestka)

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Slovenští rybáři mohou objednávat na KAPRPRO.sk

Luxusní tekutý atraktor, který má neuvěřitelně koncentrovanou vůni. Přitom jeho cena je v porovnání s jinými výrobci opravdu lidová! Podobné peníze dáte u jiných výrobců za 500 ml, anebo i menší láhve, ovšem CSL KAPRPRO je dodáváno v litrových láhvích. Za super nízkou cenu!

Tento tekutý atraktor dokáže ve vodním prostředí vytvořit silnou pachovou stopu, na kterou kapři spolehlivě reagují. Navíc, díky konzistenci tohoto CSL zatraktivněné krmení vypouští hustý mrak, který jde vidět i vizuálně. Toho si všimne každý kapr!

CSL KAPRPRO je vhodné jak pro zatraktivnění klasických krmných směsí, tak i boilies nebo pelet. Tento tekutý atraktor se hodí i pro výrobu krmení. CSL KAPRPRO je k dostání v řadě příchutí. Do teplého, letního období doporučujeme sladké příchutě – med, vanilka, jahoda nebo švestka.

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

 

VIDEO: Jak vyrobit luxusní krmení na letní kapry? Krok za krokem!

Připravili jsme pro vás podrobné video, ve kterém si ukážeme výrobu levného krmení na kapry do teplé vody. Nezapomínejte na jednu věc – nespěchejte! Krmení dělejte pomalu, důkladně. Nechte jednotlivé suroviny pořádně odstát, aby se jednotlivé vůně spolu promíchaly. Vše důkladně promíchávejte. Hrajte si s tím! Výsledek vás mile překvapí!

Ilustrační foto: KAPRPRO

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -