DomůAkční nabídkaZaujalo nás: Odolný bivak pro rybáře do těžkých podmínek, který postavíte za...

Zaujalo nás: Odolný bivak pro rybáře do těžkých podmínek, který postavíte za 3 minuty!

- Reklama -

Bivaky pro rybáře patří k nejvíce důležitým součástem výbavy. A ono se není čemu divit. Pokud rybář sáhne po nekvalitním bivaku, pak jej může pořádně potrápit buďto silný déšť, anebo silný vítr. Prostě, nekvalitní bivak pro rybáře tohle nevydrží a složí se jako domeček z karet. To ale nikdo nechce! Proto je zapotřebí věnovat výběru bivaku pro rybáře velkou pozornost. Přesto! Abyste měli ve výbavě kvalitní bivak, pak není nutné dávat „na dřevo“ obrovskou částku peněz. To ani náhodou! Na trhu se totiž objevil odolný bivak za rozumnou cenu. A je fakt perfektní!

 

Bivak pro rybáře MK Angelsport Jokerdome 2 Mann Angelzelt

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičkový bivak pro rybáře, který je k dostání za fakt perfektní peníze. Přitom nabízí naprosto luxusní vlastnosti, díky kterým by u jiných výrobců toto obydlí vyšlo výrazně dráže. Velkou předností tohoto bivaku pro rybáře jsou jednoznačně jeho rozměry. Bivak má rozměry 3,02 x 2,06 metru, takže se do něj naprosto pohodlně vleze rybářské lehátko a spousta rybářské batožiny. Takže rybář bude mít vše po ruce. Vnitřní výška bivaku je pohodlných 165 centimetrů, což dovoluje pohodlný pohyb pod střechou.

Kromě rozměrů bivaku je jeho další gigantickou výhodou odolnost. Ta je dána díky špičkovému plášti, který má nádhernou tmavě zelenou barvu. Nádhera! Jak je možné, že tento bivak pro rybáře je tolik odolný? To je dáno například vodotěsným povlakem, který zabraňuje tomu, aby se dovnitř bivaku dostala voda. Samozřejmě ale, základ je už v onom plášti, který má vodotěsný vodní sloupec 10 000 mm. Naprosté sucho zaručeno!

I když je tento bivak pro rybáře opravdu rozměrný, jeho konstrukce je velmi jednoduchá. Je tak jednoduchá, že po několika postaveních a sbalení – až vše dostanete do ruky – jej složíte nebo sbalíte za pouhé 3 minuty. To je rychlost! Konstrukce je tvořena kvalitními trubkami, které vydrží i pořádný nápor silného větru nebo velké množství padající vody. Takže rybář je v maximálním bezpečí a pohodlí i v hodně hnusném počasí, které u vody někdy panuje.

A nesmíme zapomenout ani na luxusní cirkulaci vzduchu pod střechou bivaku. V plášti bivaku jsou navržena prostorná okna, která po otevření výrazně přispívají k tomu, že se uvnitř bivaku „nedrží těžký vzduch“. Navíc, otevřená okna bivaku pro rybáře rovněž výrazně přispívají k tomu, že zpod střechy odchází pryč i přebytečná vlhkost. Tohle všechno výrazně přispívá k maximálnímu pohodlí. A ještě něco! Pokud při rybaření panuje dlouhodobě pěkné počasí, pak je možné úplně vyjmout přední panel. Tohle je vynikající při teplých nocích. Velká paráda!

Samozřejmostí je, že k bivaku dostanete i pevnou podlahu, kterou ocení každý rybář zejména za deštivého počasí. Pevná podlaha je velmi důležitá na bahnitých revírech, díky čemuž nebude uvnitř bivaku nepříjemný nepořádek. Zároveň pevná podlaha zabrání tomu, aby se do bivaku dostala voda zespodu po zemi, například při silných průtržích mračen. To je hodně důležité!

Pokud hledáte prostorný bivak pro rybáře, který vydrží opravdu těžké podmínky, pak se podívejte rozhodně na tento. Má luxusně pevný plášť, odolnou konstrukci, a přitom nabízí velký prostor. A hlavně! To vše za fakt rozumné peníze…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť z nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Dobrý den,
    po shlédnutí videa silně pochybuji, že tento bivak má rozměry 3,02 x 2,06 metru.
    To by ten muž co ho staví, musel mít výšku 2,5 metru.
    Proč tam není ukázka, jak se do toho bivaku vkládá to lehátko.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -