Domů Akční nabídka Zaujalo nás: Revoluční novinka! Nadupané křeslo pro rybáře s luxusním vylepšením za pár...

Zaujalo nás: Revoluční novinka! Nadupané křeslo pro rybáře s luxusním vylepšením za pár korun!

- Reklama -

Kvalitní rybářské křeslo je základem pohodlného posezení u vody. Pokud má rybář nekvalitní křeslo pro rybáře, pak se rybaření promění v horor. Pohodlí je prostě základ! Maximální komfort u vody zajistí například nová sedačka pro rybáře od české značky Giants Fishing. Jedná se o špičkové rybářské křeslo, které nabízí velice chytré řešení, díky kterému je sezení u vody maximálně pohodlné. Pojďme se na tuto novinku podívat podrobněji…

 

Sedačka Giants Fishing Chair Gaube XT

Výrobek je dostupný na e-shopu HOBBY-G za nejnižší cenu na trhu!

Absolutní novinka od české značky Giants Fishing! V čem je tato sedačka pro rybáře tolik revoluční? Všimněte si té vychytávky nahoře na zádové části sedačky. Jedná se o nastavitelné opěradlo, které si můžete polohovat tak, aby vám co nejlépe podpíralo krční páteř. Tohle je návykové jako blázen! Díky této „drobnosti“ se na sedačce extrémně pohodlně sedí – člověka to skoro nutí ke spánku.

Další obrovské plus? Nosnost! I když jste rybář, který váží přes 100 kilo, tohle rybářské křeslo vás bez nejmenších problémů udrží. Konstrukce je pevná, bytelná a neuvěřitelně stabilní. Díky tomu tak budete sedět pohodlně i na hodně těžkém terénu. K dokonalé stabilitě přispívají i široké koncovky na nohách, které pevně drží i na hodně podmočeném nebo kluzkém povrchu. Tohle je zásadní!

Zádová část je krásně široká a pohodlná, takže nikde nic netlačí! Navíc, krční páteř luxusně podpírá zmíněné nastavitelné opěradlo. Rozměry rybářské sedačky Giants Fishing Gaube XT jsou 47 x 56 x 42/89 centimetrů, což je plně dostačující prostor i pro urostlejšího rybáře. Bomba! Na sedací nebo zádové část nejsou žádné podpěrné trubky a karabiny, které by tlačily při sezení. Tohle je klíčové pro dokonalé pohodlí u vody!

U toho polohování ještě zůstaneme. Zádovou část sedačky lze krásně nastavit podle potřeby. Chcete si spíše lehnout? Není problém! Už jste odpočatí ažaž? Dejte si zádovou část do normální polohy! Záleží jen na vás! Na téhle sedačce milujeme to, že polohování zádové části je velice rychlé. Rybář nemusí ze sedačky sesedat, aby uvolnil fixační kloub. Ne! Stačí pohnout opěrkami a máme hotovo! Rychlé! Jednoduché! Praktické!

Musíme se zaměřit i na konstrukci této sedačky od české značky Giants Fishing. Konstrukce je naprosto jednoduchá, takže toto křeslo pro rybáře okamžitě postavíte a zase sbalíte. Díky moderním materiálům je tato rybářská sedačka krásně lehká (váha jen 6,8 kilo), takže se k vodě nepronese. Hodně velké plus!

Výrobek je dostupný na e-shopu HOBBY-G za nejnižší cenu na trhu!

 

NÁLOŽ NOVINEK: Giants Fishing slaví 10 let! Na trhu sype jednu novinku za druhou!

Česká značka Giants Fishing letos slaví 10 let! A na tohle jubileum si tahle firma, která má „doupě“ na české straně Krkonoš ve Vrchlabí, připravila obrovskou spoustu novinek. Co vás na nich okamžitě zaujme? Nízká cena! Skvělé zpracování! Kvalitní materiály! Unikátní design! Ano, všechny tyhle „laskominy“ vypadají opravdu skvěle, přitom jejich cena je více než rozumná. Tak co si značka Giants Fishing připravila?

Nadupaná camo pouzdra na pruty: Tohle bude hit letošní sezóny! Podívejte se na špičková pouzdra v luxusním camo provedení. Co nejvíce ceníme? Že tato pouzdra jsou zhotovena z pevné látky, která se po jedné jediné sezóně neprošoupe. Navíc, na pouzdrech naleznete kvalitní zipy a jezdce, u kterých nehrozí nepříjemné „rozjetí“ nebo zlomení. Špičková práce! Pouzdra pro rybáře Giants Fishing jsou k dostání v několika provedeních…

VÍCE ZDE: Pouzdra na pruty jsou dostupná na e-shopu HOBBY-G

Špičkové stojany na pruty za pár korun: Stojany Giants Fishing patří k tomu nejzajímavějšímu na trhu! Ale letos se česká značka opravdu předvedla! Na rybářském trhu představila perfektní stojany, které jsou dostupné za velmi sexy ceny! Stojany jsou zhotoveny z perfektních materiálů, mají bytelné konstrukce, stoprocentní stabilitu a prostor pro 3 pruty. Znova: Přitom jejich cena je opravdu hodně zajímavá! Tady není co řešit!

VÍCE ZDE: Stojany na pruty jsou dostupné na e-shopu HOBBY-G

Pouzdra na „cokoliv“: I v těch nejmenších rybářských věcech je zapotřebí mít pořádek! No, a k tomu vám skvěle poslouží několik typů pouzder na bižuterii, zátěže, navazovací materiály, PVA punčochy a další drobnosti. Nechybí ani praktické pouzdro na elektroniku! Na výběr je z celé řady druhů! Zase: Pouzdra jsou vyrobena z kvalitního materiálu, který je krásně pevný a odolný. Samozřejmostí jsou i bytelné zipy a jezdci, kteří toho snesou opravdu hodně. A hlavně! Ten design! Tahle pouzdra vypadají více než luxusně! Cena? Hodně zajímavá!

VÍCE ZDE: Pouzdra na drobnosti jsou dostupná na e-shopu HOBBY-G

Ilustrační foto: HOBBY-G

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -