skingbranding-banner

NON-STOP 2020: Rybáři pozor! ČRS má chyby v soupisu non-stop revírů! Ať nepřijdete o povolenku


Non-stop revíry patří k oblíbeným rybářským lokalitám, protože rybáři zde mohou rybařit i přes noc. A to je moc vzrušující záležitost! I v roce 2020 bude možné na celé řadě mimopstruhových revírů provozovat non-stop rybaření. Ale bacha! Na webu Rady Českého rybářského svazu jsou uvedeny mimopstruhové revíry, na kterých v roce 2020 non-stop rybolov nebude platit! A naopak, některé vody tam chybí. Redakce InRybar.cz získala seznam non-stop revírů od ministerstva zemědělství, které tyto výjimky vydává…

Webové stránky pro získávání informací na revírech Českého rybářského svazu používá stále větší množství rybářů. A to zejména proto, že v dnešní době má u sebe drtivá část rybářů mobilní telefony, na kterém si mohou velice rychle a snadno vyhledat dané informace. Rybáři pak čekají, že se informace na webech Rady ČRS a územních svazů shodují. Jenže v případě non-stop revírů pro rok 2020 tomu tak není.

REVOLUČNÍ NOVINKA: Špičkové rybářské křeslo, které vyztužuje páteř! Nízká cena!

To ale asi nebude moc zajímat členy rybářské stráže. S vysvětlením, že můžete rybařit na daném revíru non-stop, protože je napsaný na webu Rady ČRS, asi moc neobstojíte. Proto si pořádně pročtěte i tištěný soupis revírů, abyste neměli u vody komplikace.

Středočeský územní svaz: Podle seznamu ministerstva zemědělství se může v roce 2020 rybařit 24 hodin na revírech Labe 18 (411 050), Labe 19 (411 051), Labe 24A (411 056) a Vltava 15. Jenže na webu Rady ČRS je uveden revír Berounka 4A, kde se v roce 2020 nesmí rybařit 24 hodin! A v seznamu Rady chybí revír Labe 24A. Pozor na to!

Východočeský územní svaz: Seznam ministerstva zemědělství (a také soupis revírů Východočeského ÚS) říká, že v roce 2020 mohou rybáři lovit 24 hodin na revírech Labe 28 (451 031), Labe 31 (451 034) a Labe 33 (451 036). Jenže právě revír Labe 33 na webu Rady ČRS chybí, a místo něj tam je revír Labe 27, na kterém se nesmí v roce 2020 rybařit non-stop.

Západočeský územní svaz: V roce 2020 se v Západočeském územním svazu může podle seznamu ministerstva zemědělství (a soupisu revírů Západočeského ÚS) rybařit 24 hodin na revírech Mže 4 (431 028), Ohře 19 (431 040) a Radbuza 1B (431 043). Web Rady ČRS ale místo revíru Radbuza 1B uvádí revír Radbuza 3A, na kterém se v roce 2020 rybařit 24 hodin nesmí.

Moravskoslezský územní svaz: V tomto územním svazu se může rybařit na revírech Slezská Harta (471 200) a na revíru Olše 3A (471 084). Na webu Rady ČRS jsou ale uvedeny revíry Morava 17A a Stonávka 2A, na kterých se v roce 2020 24 hodin rybařit nesmí.

REVOLUČNÍ NOVINKA: Špičkové rybářské křeslo, které vyztužuje páteř! Nízká cena!

V roce 2020 rybáři mohou lovit 24 hodin i na revíru Chomoutov 1A (471 030). Pozor! Na revíru 471 030 Chomoutov 1A platí zvláštní povolenky MO Olomouc!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

VIDEO: Obrovský okoun versus malá štika! Zaútočí pruhovaný predátor na budoucí „královnu“?

admin | přečteno: 336x | 22.01.2021 | Žádné komentáře

Okouni patří k velmi oblíbeným rybím druhům, na které má spadeno …

Kriminalisté vyslýchali zaměstnance z chemičky DEZA a prohlíželi jim mobily! Proč?

admin | přečteno: 272x | 22.01.2021 | Žádné komentáře

Už od loňského podzimu se snaží vsetínští kriminalisté zjistit, kdo …

Rybáři poslali už přes 20 000 korun! Odstartovala sbírka na „plovoucí vozíček“ pro rybáře

admin | přečteno: 2265x | 21.01.2021 | 1 komentář

Rybář Julius Nass, který spustil projekt přestavby klasického belly boatu …

Komentáře

 • Měl bych připomínku k revírům non-stop Západočeského územního svazu, máte chybně uvedeno do 31.8.2020, správně je do 30.9.2020. Tak je uvedenou v dodatku k rybářskému řádu a soupisu rybářských revírů na rok 2020. W

  • Dobrý den, děkujeme za upozornění. 🙂

   Potíží je, že tohle je obrazový výňatek z webu Rady ČRS. Ale co jsme se dívali, už je vše opraveno.

   Krásný den!

   Redakce InRybar.cz

 • Já si myslím že je jedno, co mají kašpaři na webech, platí to, co je v tištěných BPVRP, které má lovící u sebe a může jimi při kontrole argumentovat, vše ostatní, weby, agentura JPP a další “zdroje informací” nejsou podstatné. Pokud je v tištěných BPVRP chyba, musí se s ní naučit žít, protože informovat všechny majitele povolenek o této skutečnosti, a to prokazatelně, to asi nejde. I kdyby to znamenalo možnost přivlastnění neomezeného množství kapra denně. Ale to by revírům asi jen prospělo.

 • A Jihočeský kraj vám chybí.

  • A Severočeský kraj Vám také chybí.

   • Tohle není seznam non-stop revírů – tohle je text, který upozorňoval na chyby, které byly v seznamu Rady ČRS. Kompletní seznam non-stop revírů naleznete v jiném článku na InRybar.cz.

    Děkujeme za pochopení!

    Redakce InRybar.cz

 • Přesně,ne každý děda používá internet !!!

 • Nechapu,proc se jeste nazyvame CRS. Proc ma kazdy kraj tak rozdilne BPVRP, a navic je v nich letos tolik zmatku,ze se mi chce z toho zvracet.😬

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.