DomůAkční nabídkaZaujalo nás: Super levné deštníky pro rybáře s bočnicemi! Tyhle patří k nejlevnějším na...

Zaujalo nás: Super levné deštníky pro rybáře s bočnicemi! Tyhle patří k nejlevnějším na trhu!

- Reklama -

Rybářské deštníky patří k nejvíce populárním přístřeškům při krátkodobém rybaření. Ono se není čemu divit! Deštník pro rybáře lze u vody okamžitě rozbalit, takže rybář se nezdržuje stavbou bezpečného přístřešku nikterak dlouho. A i když přijde silný déšť, tak rybářský deštník s bočnicemi udrží rybáře v krásném suchu. Navíc! Rybářské deštníky s bočnicemi jsou oproti klasickým bivakům výrazně levnější, přitom ale nabízí velkou plochu pod střechou. Takže rybář se schová a po ruce může mít nutnou rybářskou taškovinu. Jaký deštník s bočnicemi pro rybáře ale vybrat? Podívejte se například na tyto levné rybářské deštníky s bočnicemi, které patří k nejlevnějším na trhu!

 

Deštník s bočnicí Suretti S Camo 190T

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Perfektní deštník pro rybáře, který je dostupný za naprosto libové peníze. Ano! Pokud si právě kladete otázku, jaký deštník pro rybáře vybrat, aby byl co nejlevnější, pak se rozhodně podívejte na tento. Je fakt hodně levný! A přitom nabízí super vlastnosti, které oceníte u vody, když prší, anebo fouká.

Bočnice na tomto deštníku pro rybáře totiž zajišťují to, že se pod střechu nedostanou dešťové kapky, anebo nepříjemný průvan. Bočnice rybáře prostě udrží v suchu a v závětří. Průměr tohoto deštníku je 1,8 metrů, takže se pod střechu spokojeně usadí rybář na křesílku a vedle sebe může mít další taškovinu s rybářskými věcmi. Výška bočnice je potom 1,4 metru.   

Vzhledem ke „konstrukčnímu provedení“ tohoto rybářského deštníku je tento přístřešek vhodnější na opravdu krátkodobé vycházky k vodě. Tento model deštníku pro rybáře je dodáván v atraktivním camo zbarvení, které vypadá opravdu luxusně. Díky němu nejde tento přístřešek ve vegetaci na břehu moc vidět, takže rybář si vytvoří nenápadný úkryt. Hlavně nenápadně! Velkou výhodou tohoto deštníku je pochopitelně i jeho nízká cena, která je fakt hodně lákavá.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Deštník s bočnicí Surett S Full Cover

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Pokud jste rybářem, který hledá robustnější deštník s bočnicemi, pak se rozhodně podívejte na tento model. Tento deštník pro rybáře s bočnicemi totiž nabízí rozměrnější deštníkovou hlavu, která slibuje více prostoru pod střechou tohoto přístřešku. Průměr deštníku jsou 2 metry, což už je slušná plocha pro pohodlné posezení i za silného deště.

Velkou předností tohoto deštníku jsou právě jeho bočnice, které jsou zpracovány tak, aby rybářovi vytvořily co nejpříjemnější úkryt před větrem a deštěm. Takže i když u vody bude panovat silný boční vítr s deštěm, tak rybář pod tímto deštníkem bude krásně v suchu. Velkou předností je i to, že ve vchodovém otvoru tohoto deštníku je průhledné okno, takže v deštníku se lze zcela zavřít, ale přitom jde vidět ven na udice na břehu.

Pokud si právě kladete tu otázku, jaký deštník pro rybáře vybrat, pak si rozmyslete, jestli není chytřejší trochu připlatit a pořídit si tento. Právě tento deštník nabízí fakt suprové vlastnosti, které oceníte právě v hnusném počasí. A v tomhle rybářském deštníku v pohodě přečkáte rybářský víkend, i když bude silněji pršet. Je fakt super!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -