DomůNovinkyVIDEO: A pak že velkým kaprům kukuřice „nechutná“! Dechberoucí záběry z krmného místa

VIDEO: A pak že velkým kaprům kukuřice „nechutná“! Dechberoucí záběry z krmného místa

- Reklama -

Kukuřice na kapry je léty osvědčenou nástrahou a návnadou, kterou používali už naši dědové. Právě starší generace rybářů zjistily, že kapři tahle zlatavá zrníčka doslova milují. Takže na ně začali kapry chytat. A dneska byste těžko hledali rybáře, který by někdy na kukuřici nechytal. Všimli jste si jedné věci? Okolo kukuřice na kapry se traduje, že to není ta „pravá“ nástraha na velké kapry. No, z tohoto podvodního videa je krásně patrné, že kukuřice chutná i velkým kaprů. Tohle jsou prostě dechberoucí záběry z krmného místa…

Ne! Nechceme říct, že kukuřice by velkým kaprům nechutnala. Ale přesto! Mezi milovníky těch největších kaprů lze kolikrát slyšet, že kukuřice není pro cílený lov největších ryb vhodná, protože přiláká i právě rybí droboť. Ano! Tohle sice je pravda. Jenže! Kukuřice prostě chutná všem velikostním „kategoriím“ kaprů. Tohle je prostě fakt!

Ostatně, toto podvodní video pro rybáře je toho jasným důkazem. Jde na něm totiž vidět, jak rybář po krmném místě rozhází žluťounká zrníčka kukuřice. No řekněte sami – nevypadá tohle lovné místo úžasně? A tenhle koberec z drobných zrníček se brzy zalíbí právě i velkým kaprům. Ti se během chvíle objeví na krmném místě.

PŘEHLEDNĚ: Rybáři do svazovek nasadili skoro 600 000 kaprů za více jak 21 miliónů

A rázem začne nefalšovaná kapří hostina! Je prostě nádherné sledovat, jak se velcí kapři „rýpou“ ve dně a nasávají drobná zrníčka kukuřice. Na tomhle videu jde krásně vidět, že i velké ryby kukuřici milují. A jen prostě měly štěstí, že tohle místečko nenašli dříve cejni, kteří by jej zřejmě spolehlivě vyčistili. Podívejte se na nádherné video s kapry na krmném místě. Je to fakt paráda!

VIDEO: Jak se chovají kapři na krmném s kukuřicí? Mrkněte na krásné video!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -