DomůAkční nabídkaZaujalo nás: Super levný oblek pro rybáře (kalhoty + bunda) od německé...

Zaujalo nás: Super levný oblek pro rybáře (kalhoty + bunda) od německé firmy! TOP kvalita!

- Reklama -

Rybáři po celém světě jsou zvyklí na to, že cokoliv od německých rybářských firem nabízí TOP kvalitu. A je jedno, jestli mluvíme o prutech, navijácích, navazovacích materiálech či nástrahách. To samé pak platí i u rybářských obleků. Ano! Obleky pro rybáře od německých firem nabízí skvělé vlastnosti i v tom nejhorším počasí, takže rybář má jistotu, že se může spolehnout na tohle oblečení i v těch nejtěžších podmínkách u vody. Tak jako na tenhle oblek pro rybáře od německé společnosti DAM, který nabízí spoustu muziky za málo peněz. Tento rybářský oblek totiž patří k nejlevnějším na trhu!

Tu situaci zná každý rybář: Kolikrát u vody nastanou situace, kdy rybáře překvapí nepříjemné počasí. Ať už silný déšť nebo husté sněžení, a navíc je všechno doprovázeno silným větrem. Pokud není rybář kvalitně oblečen, pak se může rybaření změnit na hotový horor. Do takovýchto podmínek si mnoho rybářů oblíbilo rybářský oblek, který se skládá z bundy a kalhot. Nevyjde ale podobná sestava na příliš velké peníze? Nevyjde!

 

Zimní oblek pro rybáře DAM Xtherm Winter Suit (bunda + kalhoty)

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Dokonalý zimní oblek pro rybáře od německé společnosti DAM, do kterého se okamžitě zamilovali rybáři jak v Česku, tak na Slovensku. Velkou oblibu si tento rybářský oblek DAM získal díky jeho nízké ceně. Tento rybářský zimní oblek s naprostým přehledem konkuruje i světově uznávaným značkám, přitom nabízí špičkovou kvalitu a zpracování. Tohle je prostě oblek pro rybáře, který se fakt vyplatí!

Začněme bundou: Na této rybářské bundě milujeme její střih! Ano! Bunda je krásně široká, takže nikde nesvírá ani netahá, zejména pak v rizikových partiích (např. v podpaží). Přesto! Bundu jde díky šikovným prvkům rychle stáhnout, takže krásně se obtáhne kolem těla (nepodfoukne průvan). Další gigantickou výhodu vidíme v široké kapuci, do které si rybář může schovat hlavu i s nasazenou čepicí. Prostě bomba!

Co se týče kalhot: I na nich milujeme praktický a velmi oblíbený střih tzv. zahradníků. Právě díky tomuto střihu má rybář naprostou jistotu, že neprochladne na citlivých místech (např. na ledvinách). Ano! Střih kalhot prostě zabraňuje tomu, aby se na tahle citlivá místa dostal nepříjemně chladný průvan. Velkou výhodou jsou také zipy na nohavicích, které dovolují nastavení jejich šířky na různě širokou obuv pro zimní rybaření. Super!

VIDEO: Jak vypadá oblek pro rybáře DAM Xtherm Winter Suit? Mrkněte na video!

Tento levný rybářský oblek do zimy zaujme každého rybáře svým zpracováním. Ano! Oblek pro rybáře DAM Xtherm Winter Suit je stoprocentně voděodolný, což je dáno vysokou hodnotou vodního sloupce – 8000 mm. Takže i když u vody natrefíte na silný liják nebo husté sněžení, budete pořád v suchu. Další výhodou je měkká a teplá podšívka, která spolehlivě drží teplo, ovšem také odvádí přebytečnou vlhkost, takže rybářovi není chladno kvůli potu. K dokonalým tepelným vlastnostem pak přispívá i hustá izolační výplň – 160 gsm.

Ptáte se v aktuální zimě, jaký rybářský oblek na ryby vybrat? Pak se rozhodně podívejte na tento od německé firmy DAM! Tento levný oblek pro rybáře je dostupný za super nízké peníze, přitom ale nabízí vlastnosti jako mnohem dražší obleky. Velkou výhodou je skvělý střih, skvělé tepelné vlastnosti, voděodolnost nebo třeba krásně hřejivá podšívka. Prostě super!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -