DomůNovinkyVIDEO: Pokuta 500 000 pro Bohumila Kunu? Známý rybář musel vysvětlovat na úřadech!

VIDEO: Pokuta 500 000 pro Bohumila Kunu? Známý rybář musel vysvětlovat na úřadech!

- Reklama -

Není to tak dávno, co Bohumil Kuna vydal video, ve kterém své rybářské fanoušky informoval o tom, že mu přišel dopis z „veteriny“. Právě tomuto úřadu měl Bohumil Kuna vysvětlit nejrůznější okolnosti ohledně jeho výroby boilies. Bohumil Kuna totiž bude v letošní sezóně prodávat vlastní kuličky, což ale pravděpodobně někomu vadí. A proto na známého rybáře posílá kontroly, například z veterinární správy. Takže Bohumil Kuna musel osobně zajet do Kolína na veterinární správu, aby vše vysvětlil. Známý rybář se zmínil i o tom, že mu mohla hrozit i pokuta 500 tisíc korun. Jak to celé dopadlo?

„Právě jsem před Krajskou veterinární správou v Kolíně. Tady mám předvolánku, kterou jsem dostal v pátek v 16 hodin, abych se v pátek v 13 hodin dostavil sem na veterinu. Takže následovalo pár horkých telefonátů, pod pokutou půl milionu korun,“ řekl na začátku videa známý rybář Bohumil Kuna.

Známý rybář se ve videu svěřil, že na veterinární správu musel dojet kvůli anonymnímu udání. „Ten, kdo nahlásil, že vyrábím nástrahy a návnady, tak se neměl možnost ani podepsat. A teď jdu na jednání se dvěma veterináři, a jsem sám zvědavý, co se bude dít, a jak to celé dopadne,“ dodal známý rybář v nejnovějším videu.

TIPY A TRIKY: Jak úspěšně chytat velké kapry ve studené vodě? Vyzkoušejte tyhle triky!

Co všechno po Bohumilovi Kunovi pracovníci veterinární správy chtěli? A na co všechno se ho ptali? To se dozvíte v nejnovějším videu Bohumila Kuny, který vyprávěl o jeho zatím poslední kontrole.

VIDEO: Bohumil Kuna na krajské veterinární správě v Kolíně! Dostal pokutu?

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

17 KOMENTÁŘE

 1. Pochybuju, že mu ty udání vadí. Pro něj je jedině dobře, když se o něm píše a nikdy nezapíral, že mu to zvyšuje sledovanost.
  Ten co ho udává mu tím neškodí, naopak mu prokazuje službu.

  • Mnoho psů-zajicova smrt.
   V poslednich dvou vstupech (sledovano přes aplikaci Opera- spolehlivě eliminuje priblble reklamy)
   Je “ borec“ nervózní jal študentik pred prvnim pichem.
   :0)

   • 😀
    Na rovinu a bez vytáček se přiznám, že jsem to neviděl (přecejen je to furt dokola to samý), takže komentuju jen na základě tohoto článku.
    Tak už ho to asi taky přestalo bavit… ale divit se nemůže. Krásovi dělal to samý.

 2. Já si myslím, že už by jsme jako lidi v roce 2021 mohli dostat rozum a pokud jde o autoritativně neověřitelné ononymní udání, mělo by to na všech úrovních končit vždy rovnou v koši. Pokud má kdokoliv s čímkoliv nebo kýmkoliv problém a chce ho řešit, ok ale ne jako ononymous. Vždyť to tady máme jak s tajnými placenymi za první repuliky a nebo agenty stb za totáče. Jsme strašný národ, az by z toho jeden zvracel.

  • Já si zase myslím, že to nemá co dělat s národem. To fakt někdo žije v klamu, že za hranicema ČR jsou všichni lidé poctiví a táhnou za jeden provaz? V jinejch státech nikdo nikoho neudává? Konkrétně v ČR jsou udavači tak nenávidění, že nemáme ani český překlad pro pojem „whistleblower“, takže i kdybys předložil důkaz, že víš třeba že tvůj zaměstnavatel otrávil Bečvu, tak jsi vlastně jen obyčejnej „udavač“, nebo „práskač“ i když by tě lidi za to nosili na ramenou. Jenže pro takovýho práskače co udělal službu veřejnosti nemáme v češtině ani svůj vlastní výraz, tak moc tu udavače nenávidíme, že v našem jazyce mezi nimi neděláme rozdíly. Tak proč furt někdo musí šířit fámu, že jsme národ udavačů? Asi jen že sám není úplně dokonalej, tak aby měl lepší pocit sám ze sebe.

 3. Ze psího exkrementu udělá NOVA senzaci, MacGyver bombu a BABICA pomazánku! A když spojíte všechny 3 dohromady vyjde vám z toho BOHUMIL KUN.A. 🤣🤣🤣

 4. Když někoho nemám v lásce,tak se sním nebavím a nestýkám. Když se mi nelíbí pořad v TV,tak se na něj nekoukám. Špatné noviny a časopisy nečtu. A tím pádem se nemusím nervovat. Bouhouše ale můžu. Tak ho sledují, fandím mu a blbcům radím, ať ho nesleduji, ať mu nezávidí a můžou být v klidu.

 5. To vyznívá jako kdo nesleduje Bohouše je blb 😀Pěkný názor teda. A kdo si rád koupí pěkné věci a ne šrot z Aliexpressu, to je hned lepsoun že? Trochu se nad sebou zamyslete Kunovci 😉 Ať si každý chytá po svém a trochu té úcty k ostatním lidem by se taky hodilo. Všem slušným rybářům Petrův zdar 🎣

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -