skingbranding-banner

VIDEO: Pokuta 500 000 pro Bohumila Kunu? Známý rybář musel vysvětlovat na úřadech!


Není to tak dávno, co Bohumil Kuna vydal video, ve kterém své rybářské fanoušky informoval o tom, že mu přišel dopis z „veteriny“. Právě tomuto úřadu měl Bohumil Kuna vysvětlit nejrůznější okolnosti ohledně jeho výroby boilies. Bohumil Kuna totiž bude v letošní sezóně prodávat vlastní kuličky, což ale pravděpodobně někomu vadí. A proto na známého rybáře posílá kontroly, například z veterinární správy. Takže Bohumil Kuna musel osobně zajet do Kolína na veterinární správu, aby vše vysvětlil. Známý rybář se zmínil i o tom, že mu mohla hrozit i pokuta 500 tisíc korun. Jak to celé dopadlo?

„Právě jsem před Krajskou veterinární správou v Kolíně. Tady mám předvolánku, kterou jsem dostal v pátek v 16 hodin, abych se v pátek v 13 hodin dostavil sem na veterinu. Takže následovalo pár horkých telefonátů, pod pokutou půl milionu korun,“ řekl na začátku videa známý rybář Bohumil Kuna.

Známý rybář se ve videu svěřil, že na veterinární správu musel dojet kvůli anonymnímu udání. „Ten, kdo nahlásil, že vyrábím nástrahy a návnady, tak se neměl možnost ani podepsat. A teď jdu na jednání se dvěma veterináři, a jsem sám zvědavý, co se bude dít, a jak to celé dopadne,“ dodal známý rybář v nejnovějším videu.

TIPY A TRIKY: Jak úspěšně chytat velké kapry ve studené vodě? Vyzkoušejte tyhle triky!

Co všechno po Bohumilovi Kunovi pracovníci veterinární správy chtěli? A na co všechno se ho ptali? To se dozvíte v nejnovějším videu Bohumila Kuny, který vyprávěl o jeho zatím poslední kontrole.

VIDEO: Bohumil Kuna na krajské veterinární správě v Kolíně! Dostal pokutu?

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

Skoro 25 miliónů korun! Rybáři vyčíslili škody na Bečvě, ze kterých je smutno!

admin | přečteno: 31x | 25.02.2021 | Žádné komentáře

Hodně smutná čísla zveřejnil Územní svaz pro Severní Moravu a …

Těžký život rybářů: 770 chráněných vyder zmasakrovalo ryby za více jak 21 miliónů korun!  

admin | přečteno: 6757x | 23.02.2021 | 3 komentářů

Technik Východočeského územního svazu Karel Němec zveřejnil na tamním webu …

České revíry bez amurů? Někteří politici chtěli omezit oblíbené ryby! Jak to dopadlo?

admin | přečteno: 6950x | 23.02.2021 | 6 komentářů

Tak tohle bylo jen o fous! Na politické půdě se …

Komentáře

 • InRybář se začíná rovnat Blesku a jiným bulvárním plátkum.

 • Ty co jsi ho udal, tak příště měj aspoň kule a podepis se, zebraku.

  • On se taky pod všechna udání nepodepisuje…
   Jen sklízí co zasel a divi se jak .

   • Beztak se udal sám aby se zas zviditelnil.

  • Dobře řečeno.👍 Třeba ani neví jak se jmenuje oni lepšouni nejsou očividně moc vzdělaní.

 • dobrá reklama

 • Ten tedy musel někomu pěkně šlápnout na kuří oko…

 • Pochybuju, že mu ty udání vadí. Pro něj je jedině dobře, když se o něm píše a nikdy nezapíral, že mu to zvyšuje sledovanost.
  Ten co ho udává mu tím neškodí, naopak mu prokazuje službu.

  • Mnoho psů-zajicova smrt.
   V poslednich dvou vstupech (sledovano přes aplikaci Opera- spolehlivě eliminuje priblble reklamy)
   Je ” borec” nervózní jal študentik pred prvnim pichem.
   :0)

   • 😀
    Na rovinu a bez vytáček se přiznám, že jsem to neviděl (přecejen je to furt dokola to samý), takže komentuju jen na základě tohoto článku.
    Tak už ho to asi taky přestalo bavit… ale divit se nemůže. Krásovi dělal to samý.

 • Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. A jestli mu to udání někdo vrátil tak se není čemu divit.

 • Já si myslím, že už by jsme jako lidi v roce 2021 mohli dostat rozum a pokud jde o autoritativně neověřitelné ononymní udání, mělo by to na všech úrovních končit vždy rovnou v koši. Pokud má kdokoliv s čímkoliv nebo kýmkoliv problém a chce ho řešit, ok ale ne jako ononymous. Vždyť to tady máme jak s tajnými placenymi za první repuliky a nebo agenty stb za totáče. Jsme strašný národ, az by z toho jeden zvracel.

  • Já si zase myslím, že to nemá co dělat s národem. To fakt někdo žije v klamu, že za hranicema ČR jsou všichni lidé poctiví a táhnou za jeden provaz? V jinejch státech nikdo nikoho neudává? Konkrétně v ČR jsou udavači tak nenávidění, že nemáme ani český překlad pro pojem “whistleblower”, takže i kdybys předložil důkaz, že víš třeba že tvůj zaměstnavatel otrávil Bečvu, tak jsi vlastně jen obyčejnej “udavač”, nebo “práskač” i když by tě lidi za to nosili na ramenou. Jenže pro takovýho práskače co udělal službu veřejnosti nemáme v češtině ani svůj vlastní výraz, tak moc tu udavače nenávidíme, že v našem jazyce mezi nimi neděláme rozdíly. Tak proč furt někdo musí šířit fámu, že jsme národ udavačů? Asi jen že sám není úplně dokonalej, tak aby měl lepší pocit sám ze sebe.

  • Stará Keliška by ti to vysvětlila,udávat se memá, ale hlásit se to musí. A kdo jinému jámu sám do ní ——–
   Však víš 🤣

 • Ze psího exkrementu udělá NOVA senzaci, MacGyver bombu a BABICA pomazánku! A když spojíte všechny 3 dohromady vyjde vám z toho BOHUMIL KUN.A. 🤣🤣🤣

 • Když někoho nemám v lásce,tak se sním nebavím a nestýkám. Když se mi nelíbí pořad v TV,tak se na něj nekoukám. Špatné noviny a časopisy nečtu. A tím pádem se nemusím nervovat. Bouhouše ale můžu. Tak ho sledují, fandím mu a blbcům radím, ať ho nesleduji, ať mu nezávidí a můžou být v klidu.

 • To vyznívá jako kdo nesleduje Bohouše je blb 😀Pěkný názor teda. A kdo si rád koupí pěkné věci a ne šrot z Aliexpressu, to je hned lepsoun že? Trochu se nad sebou zamyslete Kunovci 😉 Ať si každý chytá po svém a trochu té úcty k ostatním lidem by se taky hodilo. Všem slušným rybářům Petrův zdar 🎣

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.