DomůAkční nabídkaZaujalo nás! TOP 3 levné rybářské spacáky i do silného mrazu za...

Zaujalo nás! TOP 3 levné rybářské spacáky i do silného mrazu za rozumné peníze!

- Reklama -

Kvalitní spacák pro rybáře je základem pro bezproblémovou výpravu k vodě i za velice špatného počasí. Pokud se stane to, že budete mít u vody nekvalitní spacák (neznamená drahý), pak budete proklínat všechno okolo. Současný rybářský trh nabízí celou řadu kvalitních rybářských spacáků, které mají velice zajímavé vlastnosti, přitom jejich cena je skutečně rozumná. Pojďme se podívat na 3 naše největší favority, které řadíme k tomu nejzajímavějšímu na trhu…

 

Spacák pro rybáře Giants Fishing Extreme5 Season Sleeping Bag

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Z našeho subjektivního pohledu je tohle jeden z nejvíce zajímavých spacáků na rybářském trhu. Důvodů je hned několik. Zaprvé: Spacák nabízí opravdu hodně zajímavý prostor! Rozměry spacáku jsou 210 x 95 centimetrů, což je naprosto luxusní velikost. Ve spacáku se tak velice pohodlně vyspí i urostlejší rybář, kterého nebude nikde nic tahat ani svírat. Spánek tak bude maximálně pohodlný!

Další obrovskou předností tohoto spacáku je tepelný komfort. Spacák má tepelný komfort -12 stupňů Celsia, extrém je do -20 stupňů Celsia. Tenhle spacák fakt vydrží i pořádný mráz! Ostatně, recenze samotných zákazníků mluví za vše: „Pořád zmrzlá přítelkyně 🙂 Konečně spolu na rybách bez připomínek, že je zima jako v lednu, i když je srpen. 🙂 Můžu jenom doporučit všem přátelům, kteří chodí na ryby s přítelkyněmi jako já. Spacák je super, a hlavně má pořádný rozměr. Všem vřele doporučuji!“ napsal Krasty na e-shopu Chyt a pusť.

K maximálnímu tepelnému komfortu přispívá jak microfleece, který je uvnitř spacáku, tak i duté vlákno, kterým je spacák vyplněn. Samozřejmě, spacák nabízí celou řadu dalších věcí – odnímatelný polštářek, převleky pro uchycení spacáku k lehátku, popruh pro fixaci spacáku k lehátku, kapsu na mobilní telefon a mnoho dalšího…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Spacák pro rybáře Foxtail Dreamline

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za nejnižší cenu na trhu!

Tenhle spacák pro rybáře patří k těm nejlevnějším na trhu. Ale bacha! I když je tento spacák dostupný za opravdu hodně zajímavé peníze, neznamená to, že je nekvalitní! Naopak! Tento spacák nabízí celou řadu skvělých předností. Zaprvé: Velmi zajímavý prostor. Spacák má rozměry 210 x 95 centimetrů, což znamená, že se v něm velice pohodlně vyspí i urostlý rybář. Nikde vás nebude nic svírat ani tahat – maximální komfort zaručen!

Další předností je celá řada chytrých prvků, které zvyšují komfort u vody. Například nás zaujalo stahování hlavové části s pomocí šňůrky, takže se ze spacáku neodvádí teplo při velmi chladném počasí. Samozřejmostí jsou převleky jak u nohou, tak v hlavové části. A také popruh pro fixaci spacáku k lehátku.

Uvnitř spacáku naleznete jemný fleece, který je krásně hřejivý a příjemný na dotek. Spacák je vyplněn dutým vláknem. A povrch tvoří populární materiál Peach Skin (broskvová kůže), který je voděodpudivý. Zipy na spacáku jsou robustní, navíc jsou doplněny chytrým přesahem, který zabraňuje průchodu studeného vzduchu dovnitř spacáku. Super! Výrobce uvádí, že spacák je určen do teploty -10 stupňů Celsia.

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za nejnižší cenu na trhu!

 

Spacák pro rybáře Gardner Carp Duvet Compact

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je spacák pro opravdové fajnšmekry. Spacák od špičkové společnosti Gardner nabízí naprosto monstrózní prostor! Rozměry jsou 230 x 98 centimetrů, takže do spacáku se vleze i hodně urostlý rybář. Tenhle prostor ve spacáku zajišťuje maximální pohodlí a komfort.

Asi největší zbraní tohoto spacáku je i použitý materiál s označením DPM. Jedná se o špičkový materiál, který je velmi odolný proti vodě. Takže i když panuje hnusné, vlhké počasí, v tomto spacáku bude vždy nádherně sucho a teplo. Prostě pecka!

Samozřejmě, spacák je zhotoven tak, aby byl vhodný i pro spánek v tom největším mrazu. Spacák se skládá z 3 vrstev (vrchní, střední, spodní). Střední vrstva je odnímatelná, takže když panuje teplé počasí, můžete si spacák upravit tak, aby v něm nebylo horko. Všechny vrstvy obsahují velice kvalitní duté vlákno, které je položeno ve dvou vrstvách. Bomba!

Na tomto spacáku milujeme i design! Jsme velkými fanoušky camo zbarvení na rybářských produktech, a přesně tento maskáč se nám velice líbí. Je moderní, přitom decentní a velice elegantní. Super! Ano, tento spacák je oproti výše představeným dražší, přesto jedná se o velmi rozumnou investici, kterou u vody bezesporu oceníte!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť a HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -