Domů Akční nabídka Zlatá éra boilies končí! Tahle nástraha na kapry s kusy krevet ovládne rybářský...

Zlatá éra boilies končí! Tahle nástraha na kapry s kusy krevet ovládne rybářský svět!

- Reklama -

Krevety patří k nejčastěji používaným surovinám ve světě rybařiny. Z těchto drobných živočichů se vyrábí nejrůznější moučky a lákavé tekutiny, které obsahují obrovské množství atraktivních látek. Proto výrobci tyto produkty tak rádi používají, protože ví, že tímto posunou nástrahy o několik levelů výše. Drtivá většina firem používá krevety v práškovém nebo tekutém stavu. Teď ale přišla revoluce! Česká firma představila nástrahu s kusy krevet, které jsou obsažené přímo v nástraze. Tohle vypadá fakt fantasticky!

Krevety jsou u kaprů oblíbené zejména proto, že skvěle „napodobují“ přirozenou potravu ve sladkovodních ekosystémech. Jde prostě o bezobratlé živočichy, kteří obsahují celou řadu atraktivních látek, a kteří vydávají zcela specifický pach. Díky tomu tak kapr okamžitě rozpozná, že má před sebou nutričně bohatou potravu, kterou nemůže nechat jen tak ležet. Na česko-slovenském trhu se letos objevila „krevetová bomba“, která obsahuje přímo krevety (nikoliv jen moučku nebo dip).

 

CUC! Special Shrimp

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Špičková nástraha od české firmy LK Baits, která obsahuje krevety. Díky tomu tento druh populární nástrahy CUC! ve vodním prostředí vydává opravdu hodně silnou pachovou stopu, na kterou kapři spolehlivě reagují. Kdekdo by čekal, že nástraha z krevet bude mít až moc silný zápach, ovšem chyba lávky – krevety v restauraci taky nepáchnou! Krevety přirozeně voní úplně jinak – mají zajímavě jemný, masový odér, který je ale pro kapry naprosto neodolatelný. A celé krevety vzbudí v kaprech ještě větší touhu!

CUC! Special Shrimp je extrémně zajímavou nástrahou nejen díky krevetám nebo zajímavé vůni, ale také díky barvě. Tyto kostičky mají krásně výrazné, oranžové zbarvení, které jde skvěle vidět na kamenitých, bahnitých, zanesených nebo zarostlých dnech. Takže ať už budete s touto nástrahou rybařit kdekoliv, tak tahle nástraha prostě půjde vidět!

Další velkou výhodou této nástrahy je její konzistence. CUC! Special je podstatně měkčí než klasické boilies. Jak to popsat? CUC! Special Shrimp má zajímavě gumovou konzistenci. Když člověk nástrahu zmáčkne, tak bude krásně pružit, přitom ji ale nerozmáčkne (jako zmíněnou kuličku boilies). Právě tato konzistence jasně nahrává tomu, že nástraha bude skvěle přijímat nejrůznější dipy a tekuté potravy, takže rybář může CUC! Special ještě více zatraktivnit. Bomba!

Nástraha na kapry CUC! Special Shrimp je plovoucí nebo vznášivá (záleží například na typu nastražení s jinými nástrahami). Tak jako tak, nejde o klasickou potápivou nástrahu. Ne! CUC! Special skvěle reaguje například na podvodní proudy, které vytváří kapři při pohybu na lovném místě. Díky tomu se nástraha chová zcela přirozeně, takže ani zkušený a opatrný kapr nerozpozná zradu. I díky tomu je tato nástraha výborná například na silně prochytávané vody!

Nástrahu CUC! Special Shrimp lze nastražit hned několika způsoby. Zaprvé: Jelikož je nástraha měkká, tak ji může rybář nastražit přímo na háček. Další možností je CUC! Special nastražit pod háček na vlas – buďto samotnou kostičku, anebo kombinaci s jinou nástrahou (vytvořit panáčka). Možností je opravdu „nekonečno“. A bacha! Jelikož je CUC! Special měkká nástraha, lze jej různě krájet, okrajovat a zmenšovat. Prostě dělat vše proto, aby byla ta nástraha tím pravým do aktuálních podmínek u vody…

A poslední rada na závěr: Nenechávejte CUC! Special Shrimp na přímém slunečním světle!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

4 KOMENTÁŘE

 1. To nemyslíte vážně . Tak od Peperinu přes CUC , Nutrigo další úžasná nástraha . Pánové je to jenom další věc pro rybáře aby vytáhli peníze . Vše co tu bylo vypsáno bylo vyzkoušeno a né na jedné vodě . A NIC . Žádná ryba . A vida kukuřice , rousnice , rohlík , Decathlon , Kaprpro ANO tam výsledek byl . Nejsem proti novinkám ale buďme upřímní . Ta cena je taky úžasná . No kdo chce ať to vyzkouší já už určitě NE
  Ať plavou
  PS podívejte se na Kubáka na Facebooku . On to má natočeno jako třeba pan Kuna .

  • Přesně tak a ten název článku jdu do kolen.
   Od LK jsem měl mnoho výrobků a opravdu katastrofa.
   Fa LK upadá a tohle mi připadá jako házení lana k záchraně.
   Ale obaly na výrobky ma pěkně barevné to se musí uznat.

 2. Ani kačeny to nežerou 😀 a pak sem to nechal chvilku na slunku, zapeklo se to všechno dokupy, tak sem to vyhodil 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -