DomůAkční nabídkaAnglická kvalita za českou cenu? Návazce na kapry, které seženete za pár...

Anglická kvalita za českou cenu? Návazce na kapry, které seženete za pár „babek“

- Reklama -

Návazce ronnie rig jsou hojně používané. Ale divíte se? Tyto návazce, které pochází z Anglie, jsou sestaveny tak, aby byla jejich účinnost skoro stoprocentní. Teď je nabízí česká firma za pár korun. 

Ilustrační foto: ZFish

Návazce na kapry ronnie rig se při lovu kaprů používají zejména při chytání na plovoucí nástrahy. Jde o to, že tyto návazce jsou díky jejich konstrukci až neuvěřitelně pohyblivé, takže se skoro vždycky stočí tak, aby při záseku skončily v koutku kaprovy tlamy. Tohle je vynikající návazec!

Hotové návazce ronnie rig začaly ve velkém produkovat i rybářské firmy. Ovšem některé rybáře mohla odradit cena. Přece jen, dát stovku za dva nebo tři návazce není úplně levná záležitost. Ovšem nyní česká značka Extra Carp začala tyto hotové návazce pro lov na plovoucí boilies prodávat za hodně libovou cenu.

 

Hotové návazce Extra Carp Carp Rig

Novinka od značky Extra Carp. Levné hotové návazce ronnie rig jsou k dostání na e-shopu ZFish  za super nízkou cenu. Hotové návazce ronnie rig patří k tomu nejlepšímu ve světě kaprařiny, pokud rybář rád chytá na plovoucí nástrahy. Jde o to, že tento návazec dovoluje prezentaci plovoucí nástrahy těsně nad dnem. A to má několik výhod!

Zaprvé: Nástraha je v těsné blízkosti krmení, takže zlákaný kapr dříve nebo později na nástrahu narazí. A zadruhé: Díky tomuto návazci bude nástraha mimo potopené nánosy, ve kterých by se klasická potápivá nástraha mohla ztratit. Tohle je fakt super!

A k tomu musíme připočíst i zmíněnou pohyblivost. Když se na návazec podíváte blíže, tak si na něm jistojistě všimnete velkého kroužku. Právě díky němu a obratlíku je tento návazec na kapry extrémně pohyblivý. A zase: Výhodou je, že návazec se stočí tak, aby byl zásek úspěšný.

Na druhou stranu pohyblivý návazec se chová přirozeně ve vodním prostředí. To znamená, že pokud zkušená a opatrná ryba vytváří u nástrahy podvodní proudy, tak plovoucí kulička na tyto podvodní proudy přirozeně reaguje. Takže ostražitost zkušeného kapra rázem odpadá. Proto jsou tyto návazce tolik používané na prochytávaných vodách. 

 

Levné návazce jsou k dostání v několika variantách

Tyto hotové návazce na kapry jsou u jiných značek k dostání za docela nemalé peníze. Proto se tyto levnější varianty od české značky Extra Carp staly okamžitě hitem. Ale to nejen díky ceně, ale také díky mnoha variantám, které si rybář může vybrat.

Tyto hotové návazce na plovoucí nástrahy si rybáři mohou vybrat ve třech různých velikostech. K dostání jsou velikosti háčku 4, 6 nebo 8. Na návazcích jsou opravdu super ostré háčky, které krásně „lepí“. Takže se pevně zaseknou i při hodně jemném záběru. Za tohle palec nahoru!

Kromě různých velikostí háčků si pak rybáři mohou vybrat ještě z dalších variant návazců. Zaprvé: Hotové návazce Extra Carp Carp Rig jsou k dostání buďto s vrtáčkem na nástrahy nebo s klasickým obratlíkem, za který se nástraha uváže.

Pokud chytáte kapry s pomocí plovoucích nástrah na návazce ronnie rig, pak se rozhodně podívejte na tyto od české značky Extra Carp. Tyto hotové návazce patří k tomu nejlevnějšímu na rybářském trhu, přitom ale nabízí perfektní kvalitu. Hotové návazce Extra Carp Carp Rig jsou k dostání na e-shopu ZFish  za pár korun.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -