DomůAkční nabídkaArašídové krmení na kapry: Krásná vůně arašídů a vanilky spolehlivě přiláká kapry

Arašídové krmení na kapry: Krásná vůně arašídů a vanilky spolehlivě přiláká kapry

- Reklama -

Lov kaprů na krmítko je často ovlivněný tím, jaké krmení použijeme. Pokud rybář zvolí správnou návnadu na kapry, pak může počítat s hromadou záběrů. Jaké krmení při jarním lovu kaprů vybrat?

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Určitě to taky znáte: Člověk sedí u nahozených prutů, a číhátka pod nimi se ani nehnou. Jenže! Kolegovi vedle to „jezdí jako zblázněné“. Jasně, těch faktorů, proč tomu tak je, může být více. Třeba jen u kolegy je nějaká překážka, u které se ryby drží. Anebo použil nějakou zajímavou nástrahu. Ovšem!

Chycený kapr šupináč leží na mokrém podběráku

Velkou roli hraje samozřejmě i použitá návnada. Je prostě důležité, aby krmení na kapry krásně vonělo, a aby dokázalo přilákat kapry i z větší vzdálenosti. A bacha! Teď nemáme na mysli, že musíte mít v kbelíku to nejdražší krmení na trhu. To ani náhodou! Za super peníze jde sehnat kvalitní arašídové krmení s krásným aroma…

 

Krmítková směs Mondial F Big Bag

Tohle je velmi populární krmení od původně belgické firmy Mondal, kterou ale pod svá křídla převzala věhlasná společnost Sensas z Francie. Právě ta vyrábí oblíbené krmení na ryby Mondial F Big Bag, které si mezi rybáři získalo velkou popularitu díky vynikající ceně. Levné krmení pro ryby je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

Toto krmení se totiž dodává v praktickém, 5 kilogramovém balení, a když si člověk rozpočítá cenu na 1 kilo, tak to vychází na pouhých 53 korun. Tohle je fakt super cena, která potěší nejednoho rybáře. Krmení je tak ideální třeba pro ty rybáře, kteří jezdí často k vodě, a kteří potřebují větší zásobu návnady. U tohohle krmení mají jistotu, že je jejich koníček nezruinuje.

Obrovsky silnou zbraní je to, že toto krmení obsahuje celou řadu atraktivních surovin. Kromě vybraného partiklu, ze kterého je tvořen základ krmení, ve směsi najdeme i sušenky nebo arašídy. Díky tomu tato návnada má krásně nasládlé aroma, které je „k vidění“ u mnohem dražších směsí.

 

2 typy krmení: Na řeku nebo na stojáky

Rybáři, kteří by si chtěli chytání s tímto levným krmením vyzkoušet, mají možnost si zvolit mezi různými typy krmení. Jeden typ krmení je určený na řeku. Toto krmení má větší lepivost, takže uhnětená koule na krmítku se tak rychle nerozpadne. Krmení tak více odolá silnějšímu proudu, ale i návalu „bílé ryby“.

Druhý typ krmení Mondial F Big Bag je určený pro lov ryb na stojáku. Toto krmení má střední lepivost, takže koule na krmítku se rozpadá za kratší dobu. A to je na stojaté vodě žádoucí, protože takové krmení rychleji vysílá silné potravní signály. Takže rychleji začne lákat rybu k nástraze. Velký palec nahoru!

Samozřejmostí je, že fantazii se meze nekladou. Proto rybáři mohou toto krmení na ryby Mondial F Big Bag „říznout“ i dalšími surovinami. Nejpoužívanějšími doplňky jsou kukuřice, konopí, pšenice nebo živí červi. Všechny zmíněné suroviny mohou krmení výrazně vylepšit, takže to tak bude ještě atraktivnější lákat ryby nástraze.

Pokud patříte mezi rybáře, kteří nechtějí utrácet za rybářské návnady a nástrahy velké peníze, pak je tu pro vás právě toto levné krmení Mondial F Big Bag. Jde opravdu o kvalitní návnadu, kterou si můžete obstarat na e-shopu Chyť a pusť za super nízkou cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -