DomůNovinkyBohumil Kuna dělá za 4800 korun průvodce na Labi: „Letos jsem byl...

Bohumil Kuna dělá za 4800 korun průvodce na Labi: „Letos jsem byl beznadějně vyprodaný!“

- Reklama -

Rybář Bohumil Kuna natáčení rybářských videí spojil s dalšími aktivitami. Kromě toho, že prodává vlastní boilies, tak také dělá rybářského průvodce na Labi. A o tuto službu je podle labského rybáře velký zájem, protože v letošním roce byl vyprodaný. Důvodem taky může být to, že z jeho pohledu tohle v Česku nikdo nedělá. Charismatický rybář řekl, že rybářům, kteří za ním přijedou, vše ukáže a vysvětlí…

Ilustrační foto: InRybar.cz

Řeka Labe patří k velmi populárním revírům na české rybářské mapě. Jenže! Ne všichni rybáři mají tolik času, aby tuhle těžkou řeku sami poznali, protože jsou třeba z daleka. A právě na tohle zareagoval Bohumil Kuna, který na Labi dělá i rybářského průvodce.

„Teď vám ukážu, jak funguje Bohouš rybářský průvodce. Je to něco, co v téhle zemi nikdo nedělá. Když vyrazím s lidmi na ryby, kdy jezdíme na kapry a na sumce, tak jim všechno ukážu. Od návazce přes pruty, co, kdy, kde, jak,“ popisuje Bohumil Kuna své služby rybářského průvodce na Labi.

Kolik vlastně taková plavba s Bohumil Kunou stojí? Na jeho e-shopu kbfishing.cz je za „noční plavbu s Bohoušem“ uvedená cena 4800 korun. „Plavby probíhají od 17:00 do 7:00 hod, a lovíme přes noc. Je zde povolen lov 24. Ulovené ryby je možné vzít si s sebou, a to i sumce. Lovíme dle rybářského řádu, ale díky lodi můžeme doplout na místa, kde ostatní rybáři nenahodí. Zažijete tak úžasnou noc na Labi,“ uvedl Bohumil Kuna na e-shopu.

VIDEO: Jak funguje průvodce na Labi Bohumil Kuna? 

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -