DomůNovinkyVIDEO: Velký sumec se „mazlí“ s obrovskými štikami! Viděli jste někdy něco takového?

VIDEO: Velký sumec se „mazlí“ s obrovskými štikami! Viděli jste někdy něco takového?

- Reklama -

Rybí říše častokrát nabídne takové situace, ze kterých jednoduše padá brada! Tak jako například v tomto videu: V něm je zachycené velmi neobvyklé setkání velkého sumce s obrovskými štikami. Kdekdo by mohl čekat, že právě tyhle ryby se mezi sebou „posekají“, jenže chyba lávky! Z videu rybář okamžitě dostane pocit, jako by se ryby měly rády, a jako by se mazlily. Tohle je fakt situace, kterou jsme ještě neviděli! A co vy?

Foto: InRybar.cz

To, že sumci a štiky bývají někdy velmi agresivními predátory, o tom se nemusíme asi bavit. Však taky, na rybářském internetu je celá řada videí, ve kterých jdou například vidět tvrdé útoky na vodní ptáky. Takže rybáře by na první dobrou mohlo napadnou, že právě sumec a štika by u sebe nevydrželi ani vteřinu. Opak je ale pravdou!

V tomhle videu je k vidění hodně neobvyklé hejno, které tvoří jeden velký sumec a dvě obrovské štiky. A nejenže na sebe ryby neútočí, ale dokonce to vypadá, jako by se ryby mazlily. Sumec a štiky plavou hned u sebe, a kolikrát se o sebe i otírají. Tohle je fakt podívaná, ze které se tají dech!

Vše nakonec po několika minutách končí, kdy sumec má štičí přízně asi už dost, a rozhodne se odplavat. Tak jako tak! Na tomto videu se podařilo zachytit setkání, o kterém by si rybáři mohli myslet, že snad není ani možné. Ale jak už jsme se několikrát přesvědčili – rybí svět nabízí neuvěřitelné okamžiky. A proto ho tak všichni milujeme!

VIDEO: Velký sumec se „mazlí“ s obrovskými štikami

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -