DomůAkční nabídkaBoilies, které je levnější než kukuřice: stojí méně jak 70 korun za...

Boilies, které je levnější než kukuřice: stojí méně jak 70 korun za kilo

- Reklama -

Levné boilies je žádaným rybářským produktem posledních sezón. A na tuto poptávku musely rybářské firmy zareagovat. Jedno z nejlevnějších boilies na ryby vyrábí Tomáš Blažek. Jak toto boilies vypadá? 

Ilustrační foto: PARYS

Je pochopitelné, že rybáři si levné boilies na ryby tolik žádají. Doslova za pár korun totiž dostanou obrovské množství krmení (a nástrah), kdy cena je už srovnatelná třeba s kupovaným vařeným partiklem nebo peletami. U některých výrobců je vařená kukuřice dokonce dražší než toto boilies. Takže kdo by odolal?

Tomáš Blažek a jeho velký kapr z letního rybaření

Rybářské firmy jsou dneska schopné dodává kvalitní boilies na ryby za opravdu nízkou cenu. Typickým příkladem je boilies od Tomáše Blažka, kdy jeho kuličky vyjdou po rozpočítání na méně jak 70 korun za kilo. Není proto divu, že si tohle boilies za poměrně krátkou dobu získalo obrovskou popularitu mezi rybáři.

 

Levné boilies na ryby TB Baits

Dneska už s jistotou můžeme říci, že právě tohle boilies od Tomáše Blažka patří k těm nejvíce populárním na rybářském trhu. Samozřejmě tou hlavní předností je super nízká cena, díky které tyto kuličky můžeme zařadit k tomu nejlevnějšímu. Levné boilies TB Baits najdete na e-shopu PARYS za bezkonkurenčně nízkou cenu.

Rybáři se často ptají: jak je možné, že toto boilies je tak levné? Tajemství je skryté například ve výrobní politice firmy Tomáše Blažka, kdy moderní linka na výrobu boilies nepotřebuje tolik lidí k obsluze. Zároveň pak ostřílený rybář nakupuje suroviny ve velkém množství, díky čemuž se mu daří držet cenu takto nízko.

VIDEO: Jak vypadá levné boilies TB Baits? Prohlédněte si ho ve videu

Proto se rybáři nemusí obávat toho, že by levné kuličky byly nekvalitní. V boilies najdeme celou řadu atraktivních surovin a esencí, které dokážou ve vodním prostředí skvěle pracovat. Boilies má lákavý rozpad, díky kterému má při lovu kaprů prakticky okamžitý účinek. Tohle je fakt paráda!

Jelikož je boilies od Tomáše Blažka „postaveno“ tak, aby začalo okamžitě pracovat, a aby se okamžitě rozpadalo, tak jeho doba rozpadu je kratší. Pochopitelně záleží na aktuálních podmínkách (teplota vody, množství bílé ryby), ale doba rozpadu je u tohoto boilies od 8 do 12 hodin. A pokud chce rybář dobu rozpadu kuliček prodloužit, pak je stačí vysušit.

Jak to udělat? Stačí kuličky přesypat do pytle na boilies, který následně pověsíme na suché a teplé místo. Díky tomu se tak z boilies dostane přebytečná vlhkost. Jestli chceme tento proces urychlit, stačí mezi kuličky nasypat sůl, která „vytáhne“ přebytečnou vlhkost. Výrobce udává, že po vysušení se doba rozpadu boilies může prodloužit až na 24 hodin.

 

Rybáři si mohou vybrat z celé řady příchutí

Rybáři na tomto levném boilies od Tomáše Blažka také oceňují poměrně širokou nabídku příchutí. Na výběr je totiž jak sladká, tak masová přichuť, anebo jejich kombinace. Co se týče sladké příchutě, tak rybáři mohou zvolit klasickou jahodu. Sytě červené kuličky mají atraktivní ovocný „nádech“, který patří k osvědčeným zbraním při lovu kaprů.

Přesto ale ještě populárnější příchutí je monster crab. Právě toto boilies si česko-slovenští rybáři velmi oblíbili díky masovému odéru, který kaprům připomíná jejich přirozenou potravu. A proto není divu, že na toto boilies tak spolehlivě reagují. Masové boilies TB Baits v příchuti monster crab pak není jen účinným krmením, ale mnoho rybářů jej rádo používá i jako nástrahu.

A pak jsou na výběr ještě zmíněné kombinace. Tou první je scopex/oliheň, druhou pak broskev/játra. Takže rybář si může vybrat i takové kuličky, které kombinují jak výhody sladké vůně, tak té masové. Stačí si jen vybrat!

Levné boilies TB Baits se vyrábí v oblíbených průměrech 20 a 24 mm. Rybář si tak může pořídit za pár korun kvalitní krmení jak do studenější vody (menší boilies), tak i do teplejší vody, anebo na lokality s vysokým výskytem bílé ryby (větší boilies). Právě větší kuličky zmíněné faktory déle vydrží.

Jestli chcete získat cenově dostupné krmení na kapry, které vám dovolí masivní krmné kampaně, pak se určitě podívejte na toto levné boilies TB Baits. Jde o velmi povedené kuličky, za které nezaplatíte příliš. A přitom tak skvěle fungují! Levné boilies TB Baits najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

5 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -