DomůAkční nabídkaNejsmradlavější pop-up boilies? Výrobce spojil kyselinu máselnou s česnekem

Nejsmradlavější pop-up boilies? Výrobce spojil kyselinu máselnou s česnekem

- Reklama -

Rybáři při lovu kaprů používají nástrahy nejrůznějších vůní. Někteří mají v oblibě ty sladké, jiní zase masové. A pak jsou rybáři, kteří hledají unikátní typy „vůní“, které dokážou „utrhnout nos“.

Ilustrační foto: PARYS

Ta snaha najít něco unikátního je mezi rybáři odjakživa. I proto je na dnešním trhu celá řada nástrah, které kombinují nejrůznější vůně a příchutě. Část rybářů se pak tohoto „unikátního efektu“ snaží dosáhnout tak, že používá silně páchnoucí nástrahy.

Jednou z takových nástrah je nové plovoucí boilies od slovenské značky Delphin, které kombinuje silný odér česneku spolu s odpudivým pachem kyseliny máselné. Ano, tohle je teda pořádná síla, ze které se už při pomyšlení navaluje. Ovšem právě tohle pop-up boilies se okamžitě stalo hitem rybářského trhu, protože jde o extrémně silnou kombinaci, která není nikde jinde k vidění.

 

Plovoucí boilies Delphin D Snax (česnek/butyric)

Když se řekne plovoucí boilies, pak se hodně rybářům vybaví reflexně zbarvené kuličky s výrazně sladkou/masovou vůní. Ovšem věděli jste, že na trhu jsou i takové pop-up kuličky, které vydávají velmi silný smrad? Na trh je uvedla slovenská značka Delphin, a je to fakt síla! Páchnoucí plovoucí boilies najdete na e-shopu PARYS.

To spojení odérů zaujme každého rybáře: jde o to, že samotný česnek je sám o sobě velmi silnou vůní, která dokáže vytvářet potravní signály například i v hodně studené vodě. Ovšem ve spojení s kyselinou máselnou je to „hotové peklo“!

Co je to vlastně kyselina máselná? Jde o „látku“, která je například obsažena ve žluklém másle, zvratcích, anebo třeba v potu. Stačí vám tento popis? Ano, kyselina máselná opravdu nechutně páchne, ovšem ve světě kaprařiny má své pevné místo – třeba v podobě tekutého atraktoru (butyric). Právě ten je legendární přísadou v mnoha úspěšných nástrahách na ty největší kapry.

Zkušení kapraři (a výrobci) zjistili, že právě kyselina máselná se skvěle hodí pro výrobu nástrah na velké ryby, které na ni spolehlivě reagují. Tato látka totiž dokáže ve vodě vytvářet takové potravní signály, které jsou velmi koncentrované, takže dokážou zaujmout i pasivnější ryby. Až takovou sílu tahle ingredience má!

 

Kuličky mají atraktivní velikost i zbarvení

Zpátky k plovoucímu boilies, které kombinuje česnek a kyselinu máselnou. Jde o velmi povedené kuličky i z jiných úhlů pohledů. Co tím myslíme? Toto plovoucí boilies má například extrémně lákavou velikost. Kuličky se vyrábí v průměrech 8 a 10 mm, takže jsou velmi vhodné jak na feeder, na položenou s krmítkem, ale i při klasické kaprařině.

Malá velikost nástrahy dovoluje samotné nastražení (klidně i více kuliček najednou), anebo kombinování s potápivými nástrahami. Tak jako tak, právě titěrné rozměry slibují rybářovi velkou zábavu v podobě hromady záběrů od ryb. S tímhle plovoucím boilies se nebudete nudit!

Velmi zajímavá je i barevná kombinace. Konkrétně kuličky v příchuti česnek/butyric mají lákavě zeleno-bílé zbarvení, které je skvěle viditelné. Pokud například rybář chytá na revírech s čistou vodou, a na kamenito-písčitém dně, tak si může být jistý, že tahle nástraha se rozhodně neztratí.

Jestli patříte mezi ty rybáře, kteří rádi zkouší něco nového, pak vám nemůže tato zajímavá novinka od slovenské značky Delphin uniknout. Jedná se opravdu o velmi zajímavé boilies se silným odérem, které nabízí takové vlastnosti, které u moc nástrah nenajdete. Tohle může být oním pomyslným trumfem při lovu kaprů. Páchnoucí plovoucí boilies najdete na e-shopu PARYS za atraktivní cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Už je mám a mají silný zápach česneku, ale jiné výrobky s kyselinou máselnou smrdí výrazněji a odpudivěji. Barevně hezké. Ananascorn jsou žluté nevýrazné barvy, ale voní hezky po ananasu – sladce. Mám je ale krátce, tak uvidíme v terénu. Vypadají dobre, plavou na vlasu. Snad zachytám něco pěkného😉😁

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -