DomůAkční nabídkaBoilies na giga kapry: tohle chytilo na Pálavě nejvíc kaprů nad 30...

Boilies na giga kapry: tohle chytilo na Pálavě nejvíc kaprů nad 30 kilo

- Reklama -

Asi každý kaprař touží ulovit alespoň jednou v životě kapra, na kterého do smrti nezapomene. K takovému úlovku může napomoci prvotřídní boilies od moravské firmy, které má na kontě hromadu giga ryb.  

Nové Mlýny. Ikonická voda na tuzemské rybářské mapě. Právě na tuto lokalitu každoročně míří tisíce rybářů z nejrůznějších koutů republiky. Není divu! Rybáři dobře vědí, že právě v tomto revíru žijí gigantičtí kapři. Ti největší pak přesahují magickou hranici 30 kilogramů. Věděli jste, že nejvíce takových ryb nachytalo boilies od moravské firmy Squat Carp?

 

Boilies Squat Carp Big Boss

Tyhle koule se zapsaly do kaprařské historie. Ano, právě na tuhle nástrahu dokázaly zástupy rybářů nachytat obrovské množství nádherných ryb, zejména pak na Pálavě, ale také řekách Dyji a Moravě. Výrobce se netají tím, že právě na tuhle nástrahu bylo na Pálavě uloveno nejvíce kaprů nad 25 a 30 kilo váhy. Špičkové boilies najdete na e-shopu FishMax .

V čem tkví ono tajemství úspěchu? Moravský výrobce při výrobě těchto koulí nešetří na kvalitě! Takže ty jsou tak plné TOP surovin od anglických firem. Konkrétně v tomto boilies najdeme prvotřídní masové suroviny, které ve vodním prostředí vydávají koncentrované potravní signály, na které spolehlivě reagují právě i ti největší kapři.

Pokud budeme konkrétní, tak základ tvoří extra kvalitní rybí moučky, které jsou ale doplněné prvotřídní olihňovou moučkou a olihňovým extraktem. Nástraze pak dává unikátní odér tajná směs koření, která je tou „rozhodující ingrediencí“ při lovu obrovských kaprů. Výsledkem je tak sladko-slaná chuť s výrazným kořeněným „ocasem“. Na největší kapry ideální varianta!

Při chytání s tímto boilies je možné používat klasické krmné boilies, ovšem u samotné nástrahy doporučujeme vytvářet malá krmná místečka z těchto kvalitních kuliček. Ideálním řešením je například PVA, s pomocí kterého bude rybář přímo u nastražených kuliček mít stejně kvalitní návnadu. Takovému krmnému místečku neodolá žádný kapr, ani ten největší!

Toto boilies si pak můžete vybrat v několika průměrech. Pro rychlejší chytání jsou lepší průměry 18 a 20 mm. Pro selektivnější lov, kdy se chceme zaměřit na opravdu ty největší ryby, jsou pak vhodné průměry 24 a 30 mm. Kuličky si pak lze obstarat buďto v 1kilogramovém balení, anebo v objemnějších 5kilových pytlech.

 

Další příchutě, které nesmíte přehlédnout

Tohle je ale jen jedna z TOP příchutí, které moravská firma Squat Carp dodává na rybářský trh. Rybář si tak mohou vybrat z celého portfolia vůní a odérů, které mají také velmi zajímavé vlastnosti. O jaké příchutě se jedná?

V sortimentu Squat Carp například nechybí legendární crab. Tyto koule obsahují třeba špičkovou moučku LT94, která je doplněna olihňovou moučkou, mléčnými proteiny a výběrovými ptačími zoby. Výsledek? Famózní koule s obrovskou nutriční hodnotou, které velmi věrně napodobují přirozenou potravu kaprů.

Narovinu: toto boilies s výrazným aroma craba je silně selektivní. Takže tyto koule si vezměte pouze na ty výpravy, na kterých se chcete zaměřit pouze na ty největší ryby. Ano, může se stát, že nějakou dobu budete čekat na záběr – ovšem když se „TO ROZJEDE“, počítejte s giga kaprem na druhé straně udice.

Moravská firma Squat Carp pak samozřejmě myslela i na ty rybáře, kteří mají v oblibě sladké příchutě. Právě ti si totiž mohou vybrat kuličky v příchuti chilli/fruit. Ano, už podle názvu lze poznat, že kuličky mají sice „sladký základ“, ten je ale doplněn pikantním chilli, které patří k osvědčeným (a selektivním) surovinám na velké ryby.

Samozřejmě ale nejde jenom o aroma, boilies se skládá z velmi zajímavé směsi, která obsahuje výživné suroviny – třeba mléčné proteiny, ale i další přírodní atraktory. Zajímavou složkou je potom kokosová moučka, která v boilies vytváří unikátní „pachový ocas“. Z našich zkušeností ale tyto koule doporučujeme především při jarních a podzimních výpravách.

Hledáte TOP kvalitní boilies na ty největší ryby? Pokud si chcete splnit svůj kaprařský sen, pak vám k tomu může výrazně napomoci super kvalitní boilies od moravské firmy Squat Carp, které prostě vsadilo na to nejkvalitnější na trhu. Boilies v prvotřídní kvalitě najdete na e-shopu FishMax .

 

Osobní vyzkoušení v prodejně

Chcete se o kvalitě tohoto boilies přesvědčit na vlastní oči? Pak se určitě běžte podívat do prodejny FishMax v Uherském Hradišti. Právě tady najdete plné regály kuliček od Squat Carp. Takže si můžete tyhle koule prohlédnout pěkně zblízka!

V prodejně FishMax pak potkáte zkušené kapraře – třeba spolumajitele Paliče – se kterými můžete o tomto boilies živě diskutovat. Navíc, kapraři z FishMax vám poradí nejrůznější tipy a triky, jak s tímto boilies účinně chytat. Borci s těmito nástrahami mají na Nových Mlýnech velmi bohaté zkušenosti!

Zdroj a ilustrační foto: FishMax

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -