DomůAkční nabídkaKvalitní prsačky pro rybáře Delphin: vysoká kvalita za rozumné peníze

Kvalitní prsačky pro rybáře Delphin: vysoká kvalita za rozumné peníze

- Reklama -

Prsačky pro rybáře jsou u mnohým nedílnou součástí výbavy. A teď nemluvíme pouze o rybářích, kteří chytají na přívlač nebo „mouchu“, ale také o kaprařích. Jaké prsačky na ryby vybrat?

Prsačky používají rybáři napříč rybolovnými technikami. Nejvíce je určitě potřebují milovníci lovu dravých ryb na umělé nástrahy, kteří se brodí podél břehu. K vidění jsou pak i u rybářů, kteří chytají na řekách na „mouchu“. A při nahazování do velkých vzdáleností prsačky pro rybáře používají také kapraři. Jak ale vybrat kvalitní rybářské prsačky, aby nebyly cenově přemrštěné? Máme tipy!

 

Prsačky pro rybáře Delphin River

Tohle jsou extra populární rybářské prsačky mezi česko-slovenskými rybáři. Proč? Protože nabízí opravdu parádní kvalitu, přitom za ně rybář neutratí přemrštěnou částku. Kvalitní prsačky na ryby od slovenské značky Delphin najdete na e-shopu Chyť a pusť.

První velkou výhodou těchto rybářských prsaček je to, že jsou vyrobené z kvalitního a odolného materiálu – jedná se o nylon 190D. Zcela zásadním plusem je, že tento materiál je na povrchu velmi odolný proti oděru. Takže rybáři jej vozí i na těžké lokality, kde je velké množství vodních rostlin nebo potopených klacků.

Zajímavostí u těchto prsaček na ryby najdeme při bližším pohledu na švy. Jednotlivé části prsaček jsou totiž spojené s pomocí moderní technologie, takže na nich nejsou k vidění klasické švy, ale jen tenká čárka značící spoj. Výsledkem jsou ale velmi pevné spoje, které nepropustí vodu. Navíc, tato technologie slibuje dlouhodobé a bezproblémové používání. Palec nahoru!

Důležitou součástí každých prsaček jsou holínky, a ty jsou u tohoto modelu perfektní. Jedná se o to, že holínky jsou vyrobené z kvalitní gumy, která rovněž slibuje obrovskou odolnost i při chození po těžkém terénu. Nemůžeme pak zapomenout ani na podrážku s výrazným vzorkem, díky které má rybář „pevno pod nohama“ i na kluzkém povrchu. Super!

Příjemným „bonusem“ na těchto prsačkách je potom celá řada vychytávek. Třeba trn na patě na holínkách, díky kterému se tyhle prsačky mnohem pohodlněji vyzouvají. Dalším plusem je ale i praktická kapsička na hrudi, do které si rybáři mohou schovat drobnosti, které je zapotřebí mít po ruce.

Jestli aktuálně hledáte opravdu praktické prsačky na ryby za rozumnou cenu, pak se určitě podívejte na tyto od slovenské značky Delphin. Jsou vyrobené z kvalitního materiálu, mají odolné švy, bytelné holínky a velmi pohodlné se nosí. Kvalitní prsačky za rozumnou cenu najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

 

Prsačky pro rybáře Delphin Hron

Tento model prsaček pro rybáře od slovenské značky Delphin je jen o pár korun dražší, přitom nabízí zajímavé plusy, které u výše představeného modelu nenajdeme. Ale i tak: cena těchto prsaček je parádně nízká! Kvalitní rybářské prsačky Delphin Hron najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Prvním výrazným vylepšením je síťka uvnitř prsaček, která razantně zvyšuje komfort při jejich používání. Jak? Jedná se o to, že síťka zabraňuje kontaktu těla s voděodolným materiálem, takže nedochází k tak silnému pocení uvnitř prsaček. A právě proto není rybářovi při chytání v chladnějších měsících taková zima. Za tohle velké plus!

Rybářské prsačky Delphin Hron jsou také vyrobené z kvalitního materiálu, který slibuje vysokou voděodolnost, ale také odolnost proti oděru. Díky tomu se tak rybář může spolehnout, že mu tyhle prsačky vydrží dlouhé sezóny i při častém a náročném používání.

K oné odolnosti přispívá také druhá vychytávka: vyztužení na kolenech. Rybář tak může v těchto prsačkách klekat bez starostí i na tvrdší břeh, aniž by hrozilo poškození prsaček. Tohle vylepšení ocení nejen milovníci přívlače, ale i kapraři při manipulaci s úlovkem.

Co se týče holínek: tento model prsaček je vybavený kvalitní obuví s pevnou a pestře vzorovanou podrážkou, takže rybář tyto prsačky ocení i na hodně těžkých terénech s velkým výskytem kamenů. I u tohoto modelu jsou samozřejmostí výčnělky u paty, aby se obuv snadněji sundávala.

Tento model prsaček je z našeho pohledu vhodnější než ten výše představený. Je sice o trochu dražší, přesto se podle našeho názoru vyplatí připlatit. Rybář totiž dostane propracovanější prsačky, do kterých se rychle zamiluje. Kvalitní prsačky Delphin Hron najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -