DomůAkční nabídkaBoilies na kapry za pár korun: Rybáři díky jarní slevové akci ušetří...

Boilies na kapry za pár korun: Rybáři díky jarní slevové akci ušetří balík peněz

- Reklama -

Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá slevová akce na vybrané nástrahy a krmení od firem Jet Fish nebo TB Baits. Rybáři si tak mohou tento sortiment obstarat za výrazně nižší cenu. 

Ilustrační foto: PARYS

Ta pravá rybářská sezóna je konečně tady! Teploty se pomalu ale jistě šplhají vzhůru, takže teď začne to „pravé rybářské šílenství“. Jste na něj dostatečně připraveni? Pokud vám chybí například účinné nástrahy, pak se rozhodně podívejte na slevovou akci na rybářském e-shopu PARYS. Právě tady si lze obstarat funkční nástrahy na kapry za pár korun.

Ale bacha! Zásoby zlevněných nástrah jsou výrazně omezené. Po jejich doprodání nebudou tyto nástrahy od vybraných značek za takto nízké ceny již k dispozici. 

 

Boilies Jet Fish švestka/česnek

Jedno z nejpopulárnějších boilies od ostříleného kapraře Jaroslava Těšínského je nyní k dostání se slevou 61 %. Ale bacha! Jelikož tyto TOP kuličky na kapry jsou aktuálně k dostání za výrazně lepší peníze, tak jeho zásoby se velmi rychle tenčí. Připomínáme, že toto zlevnění boilies Jet Fish švestka/česnek je aktuálně k dispozici na rybářském e-shopu PARYS.

Proč mají rybáři tyto kuličky na kapry tak rádi? Důvodem je například to, že toto boilies má opravdu hodně zajímavé aroma, které funguje. Zajímavě nasládlá vůně s kořeněným „ocasem“ je jako dělaná například do studené vody na začátku sezóny. Tohle boilies prostě spolehlivě pracuje i za nízkých teplot. Super!

Samozřejmě nejde jenom o vůni. Toto boilies má základ v perfektní směsi, která obsahuje celou řadu atraktivních surovin. Díky tomu tak tyto kuličky od Jaroslava Těšínského dokážou vydávat koncentrované potravní signály, které kapry donutí k záběru. Tohle je fakt super nástraha do aktuálních podmínek.

Rybáři si toto zlevněné boilies mohou vybrat v populárních průměrech 20 nebo 24 mm. A v 1 kilogramovém nebo 3 kilogramovém balení. Zlevněné boilies Jet Fish švestka/česnek si můžete obstarat na e-shopu PARYS za výrazně lepší cenu.

 

Booster TB Baits Liver

Rybáři pozor! Kromě zlevněného boilies od Jaroslava Těšínského jsou nyní na PARYS k dostání i zlevněné produkty od Tomáše Blažka. A nás třeba hodně zaujal tento booster, který patří k opravdu osvědčeným atraktorům, které výrazně napomáhají posílit pachovou složku boilies. Tohle je hodně dobrá věc na kapry! Booster TB Baits je dostupný na e-shopu PARYS s výraznou slevou!

Není se co divit! Tento booster obsahuje esence, esenciální oleje a aminokyseliny. Díky tomu tak booster má opravdu výrazné aroma, které dokáže přilákat kapry i z větší vzdálenosti. Aktuálně jsou zlevněné dvě vůně – black pearl a pepper fish. Pokud se ptáte na náš názor, rozhodně doporučujeme pepper fish, který je díky silné vůni vhodný i do studenější vody.

Jak booster používat? Naprosto ideální je boilies nasypat do kbelíku. Poté vezmeme vodu, do které nalijeme požadované množství boosteru. Vše pořádně promícháme a nalijeme do kbelíku s boilies. Poté necháme delší dobu působit. Tento jednoduchý postup udělá z našeho krmného boilies naprosto dokonalou návnadu na kapry.

Booster ale lze použít i pro vylepšení chytacího boilies. Prostě vezměte několik kuliček, dejte je do krabičky, a všechno zalijte tímto boosterem. Pak nechte několik dní nebo týdnů působit, aby se booster pořádně „zažral“ do nástrahy. Díky tomu tak bude boilies vydávat skutečně silné aroma, na které kapři spolehlivě reagují. Booster TB Baits je aktuálně dostupný se 40% slevou na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Jojo objednal jsem si 7 kg u Parys.cz za 827 Kč na jaro ,za ty peníze dá se říct cena krmného boilies dobrý.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -