DomůAkční nabídkaBoilies nemá žádnou šanci: vařený krill je TOP trumfem na největší kapry

Boilies nemá žádnou šanci: vařený krill je TOP trumfem na největší kapry

- Reklama -

Svět kaprařiny se neuvěřitelně zdokonaluje. V dnešní době rybářské firmy nabízí takové nástrahy, které naprosto věrně napodobují přirozenou potravu kaprů. Teď ale přišla naprosto neuvěřitelná bomba!

Asi každý milovník lovu kaprů ví, že kapři s velkou chutí sbírají nejrůznější bezobratlé živočichy. Právě tenhle druh potravy kaprům slibuje obrovské množství atraktivních látek, které jim dodají tolik potřebnou energii. Proto není divu, že na podobnou potravu spolehlivě reagují i ti největší kapři.

Kéž by tak šlo lákavou potravu na kapry v podobě bezobratlých živočichů nastražit pod háček. Ale moment! Ono to přece lze! Na česko-slovenském trhu se totiž objevil prvotřídní vařený krill, který lze jednoduše nastražit. Rybář tak má stoprocentní jistotu, že chytá na TOP nástrahu na kapry.

 

Vařený krill na kapry My Baits Ringpull Superba

Tohle je absolutní novinka na česko-slovenském trhu, která ihned po naskladnění vzbudila obrovský zájem. Ale divíte se? Rybáři mají díky této nástraze možnost chytat na „přirozenou potravu“ kaprů v podobě bezobratlého živočicha. Vařený partikl My Baits najdete na e-shopu PARYS.

Když se rybářů zeptáte, co je nejdokonalejší nástrahou v moderní kaprařině, hodně z nich odpoví, že to je boilies. Ovšem v posledních letech se rybářské firmy vrací přímo ke kořenům rybaření. A snaží se nabídnout takové nástrahy, které jsou prostě maximálně přírodní.

A tímto typem nástahy je právě i vařený krill od společnosti My Baits. Ten je vařený tak, aby zůstal v „celém stavu“, takže rybář je schopný s jeho pomocí vytvořit neodolatelné sousto pod háčkem. Ve chvíli, kdy rybář pod háček nastraží vařený krill, tak rázem chytá na zcela unikátní a neodolatelnou nástrahu. Bomba!

Extrémní úspěšnost krillu je dána tím, že obsahuje dlouhou řadu atraktivních látek. V živočiších je obsažený vápník, minerály a vitamíny – prostě všechno, co najdeme v „čerstvém mase“. Ve chvíli, kdy kapr narazí na takovou nástrahu, tak nemůže odolat. Tohle je prostě ten typ sousta, který sebere i pasivnější ryba.

Vařený krill lze samozřejmě i vylepšit. A teď nemáme nemyslíme, že ho namočíte do boosteru. To ne! Zkušené kapraři k nastraženému krillu přidávají třeba kus korku, který napomůže nadzvednou nastražený krill nad nánosy na dně, anebo nad vodní rostliny. Díky tomu se tak nástraha neztratí. Vařený krill najdete na e-shopu PARYS.

 

Špičkové produkty exkluzivně na PARYS!

Tohle není jediný prvotřídní produkt od společnost My Baits na česko-slovenském trhu. Těch zajímavých položek v sortimentu této firmy najdeme mnohem více. Bohatou nabídku prvotřídního krmení a nástrah najdete exkluzivně na e-shopu PARYS za zajímavé ceny.

Dalším TOP produktem je třeba partikl My-Bats Macromix Wormageddon, který je dokonalou imitací přirozených místeček, na kterých se vyskytuje velké množství larev. Právě tato návnada totiž obsahuje celou řadu larev pakomárů, ale také moučných červů nebo larev bource morušového.

Základ celého krmení pak tvoří konopná semínka, fazole katjanga a řepka. A právě tohle je druh partiklu, který se používá při lovu těch největších kaprů. Díky tomu tak má rybář stoprocentní jistotu, že během chviličky vytvoří neodolatelné krmné místečko.

Ale znova: společnost My Baits na česko-slovenském trhu představila mnohem více zajímavých produktů, do kterých se fanoušci lovu kaprů ihned zamilovali. Pokud tedy chcete kaprům nabídnout prvotřídní a unikátní kvalitu, pak si určitě pořádně prohlédněte tyto produkty. Krmení a nástrahy My Baits najdete na e-shopu PARYS.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -