DomůAkční nabídkaSady hlásičů s příposlechem pro nenánorčné rybáře: stojí méně jak 750 korun

Sady hlásičů s příposlechem pro nenánorčné rybáře: stojí méně jak 750 korun

- Reklama -

Hlásiče na ryby patří k důležitým parťákům při rybaření na položenou. Ve chvíli, kdy rybář chce k signalizátoru také příposlech, tak se cena zvyšuje. Lze ale najít levnou sadu hlásičů s příposlechem. 

Když se řekne sada hlásičů s příposlechem, tak drtivé většině rybářů naskočí před očima cenovka s obrovskou cenou. Ovšem tohle rozhodně není žádným pravidlem! I na tuzemském rybářském trhu lze najít takové sady, za které rybář neutratí přemrštěné peníze.

 

Sada hlásičů s příposlechem KORUM KBI Compact

Ne každý rybář potřebuje „to nejlepší vybavení“, na kterém ale bývá cenovka s pořádně tučnou cenou. Některým rybářům prostě stačí spolehlivá elektronika se základními funkcemi. Pokud mezi tyto rybáře patříte, pak vás jistojistě bude zajímat tato sada od anglické značky KORUM, kterou najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

Když jsme u té nízké ceny. Anglická značka rybářům nabízí dva druhy sad. V první sadě s příposlechem rybář najde 2 hlásiče, v druhé potom 3 hlásiče. První sada vychází na méně jak 750 korun, početnější sada pak na méně jak 900 korun. Tohle jsou ceny, které jsou naprosto božské!

Díky nízké ceně není divu, že této možnosti využívají především ti rybáři, kteří nejsou nároční, ale potřebují spolehlivou elektroniku tohoto druhu. Přitom využití této sady je opravdu široké, protože rybáři s ní mohou chytat kapry na položenou, ale lze ji využít třeba i při nočním lovu úhořů (stačí světelná signalizace). 

Přitom rybář dostane i za tuto nízkou cenu opravdu povedenou elektroniku na ryby. Hlásiče KORUM se chlubí odolným tělem z bytelného materiálu, který vydrží používání i v těžkých podmínkách. Tyto rybářské signalizátory spolehlivě odolají i silnému lijáku, nízkým teplotám, anebo sněžení. Palec nahoru!

VIDEO: Jak vypadá sada signalizátorů od anglické značky KORUM? Více ve videu

Na signalizátorech rybáři oceňují především super jednoduché ovládání. Rybář si na hlásičích velmi rychle a jednoduše nastaví například hlasitost tak, aby mu v daných podmínkách naprosto vyhovovala. Vše je opravdu jednoduché! Zvukový signál pak vychází z voděodolného reproduktoru s vysokým výkonem.

 

K hlásičům příposlech s dosahem 100 metrů

Kromě akustické signalizace se rybář může spolehnout také na vizuální signál, který při záběru vydává výrazná LED dioda. Právě ta při záběru od ryby vydává pronikavý světelný signál, který rybář nepřehlédne za žádných podmínek. Výrazným plusem je, že tyto signalizátory mají nízkou spotřebu energie.

Na těchto hlásičích pak drtivá většina rybářů oceňuje také to, že jsou malé a skladné. Díky tomu tak nezaberou mnoho místa třeba v rybářském batohu nebo obalu na pruty. Navíc, sady jsou dodávány v odolném plastovém kufříku, ve kterém rybáři mohou tuto elektroniku nosit k vodě.

Samozřejmostí je, že součástí této sady je také příposlech. Ten si rybáři oblíbí třeba při větrném počasí, kdy nemusí tak zřetelně uslyšet to, že jim bere ryba. Tento příposlech si tak mohou umístit ke křesílku, takže uslyší například i v uzavřeném deštníku s bočnicemi při větrném a deštivém počasí. Dosah příposlechu je až 100 metrů.

Pokud patříte mezi rybáře, kteří hledají spolehlivé, kvalitní a odolné hlásiče s příposlech, pak se určitě podívejte na tyto super levné sady od anglické značky KORUM. Jedná se o spolehlivou rybářskou elektroniku pro nenáročné rybáře, kteří hledají jednoduchost, spolehlivost, ale také nízkou cenu. Levné sady najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu!

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -