DomůAkční nabídkaBoilies „přímo z mašiny“ za lepší cenu: LK Baits představilo kuličky s...

Boilies „přímo z mašiny“ za lepší cenu: LK Baits představilo kuličky s mátou

- Reklama -

Letní rybaření často bývá ve znamení sladkých nástrah. Právě v tomto období dozrávají sladké plody, které častokrát padají přímo do vody. Jednu takovou sladkou novinku si připravil i Lukáš Krása. 

Ilustrační foto: LK Baits

Není tomu tak dávno, co česká firma LK Baits spustila diskontní prodej, ve kterém se objevily cenové dostupnější produkty. Ten důvod je jasný: Produkty z diskontního prodeje jsou dostupné pouze na e-shopu LK Baits, takže v nich NENÍ marže pro ostatní prodejce. Tudíž je firma Lukáše Krásy může nabízet za ještě lepší cenu.

A pochopitelně, rybáři si tuhle rubriku okamžitě oblíbili. Proč? Protože si tady mohou vybrat levné ovocné boilies pod 100 korun za kilo, anebo velmi kvalitní masové boilies Sea Food/Nutric Acid za zvýhodněnou cenu. A teď tam přibyly limitovaná letní novinka – boilies s mátou, citrusy a hroznovým cukrem.

 

Boilies LK Baits Summer Juice (mango, máta, citrus)

Přeloučská firma Lukáše Krásy v minulých dnech představila limitovanou letní novinku. Jde o boilies, které má velmi koncentrovanou sladkou vůni. Tohle boilies je tak naprosto ideální do teplé letní vody, kde vysílá silné potravní signály, které lákají kapry k nástraze.

Toto nové letní boilies do teplé vody od LK Baits je k dostání v populární kategorii diskontní prodej. To znamená, že kuličky lze sehnat pouze u výrobce. Díky tomu je cena těchto kuliček nižší o marži pro ostatní prodejce rybářských produktů. Nové boilies Summer Juice je možné získat na e-shopu LK Baits .

Zásadní surovinou v těchto nových kuličkách LK Baits je také hroznový cukr. Ten je v boilies Summer Juice zastoupen ve velkém množství, takže nástraha má neodolatelně slaďounkou chuť, kterou kapři tolik milují. Dalším lákadlem pak může být výrazně zelené zbarvení, které se „může líbit“ také velkým amurům.

Ještě k té vůni: Firma LK Baits nakombinovala několik zajímavých ingrediencí, které dávají kuličkám opravdu unikátní vůni. Velmi zajímavou surovinou je máta a její silná vůně, která není u ostatních výrobců k vidění. Díky tomu tak rybář může mít k dispozici „zase něco neokoukaného“, takže toto boilies je vhodné třeba na prochytávané vody.

VIDEO: Nové boilies LK Baits Summer Juice! Jak vypadá zblízka?

Mátu pak doplňuje mango a citrus, tedy příchutě, které jsou u LK Baits moc dobře známé a osvědčené. Rybář se tak může spolehnout, že dostane kvalitní nástrahu pro letní rybaření v teplé vodě, která při lovu kaprů nezklame!

Nové boilies LK Baits Summer Juice se vyrábí v nejpopulárnějším průměru o velikosti 20 mm, který je vhodný jak pro rychlé chytání, ale i pro lov velkých a zkušených ryb. Vhodné je tyto kuličky kombinovat i s ovocnými plovoucími kuličkami, díky čemuž bude nástraha nejen silně vonět, ale ve vodě bude plavat nebo se vznášet. Nové boilies je dostupné na e-shopu LK Baits .

 

Diskontní prodej na LK Baits: Nástrahy za super ceny!

Jak už jsme výše uvedli, firma LK Baits nově prodává některé nástrahy „přímo z mašiny“, které jsou k dostání za mnohem lepší cenu. Rybáři si tak mohou vybrat třeba nadupané masové boilies Sea Food/Nutric Acid, které má na kontě obrovské množství kaprů. Tyto masové koule si rybáři mohou v diskontním prodeji vybrat ve 20 nebo 24 mm průměrech.

Kromě těchto masových koulí si ale rybáři mohou obstarat i levné boilies pod 100 korun za kilo, anebo levnou nástrahu do vody Fish Activ, a to už od 69 korun! Některé rybáře pak mohou zaujmout spíše super levné krmné směsi nebo nejrůznější suroviny pro výrobu nástrah nebo krmení. Vše najdete na e-shopu LK Baits  za super nízké ceny!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -