DomůAkční nabídkaBoilies za 69 korun za 1 kilo: rybáři na tyhle koule úspěšně...

Boilies za 69 korun za 1 kilo: rybáři na tyhle koule úspěšně giga kapry

- Reklama -

Boilies TB Baits před několika sezónami „zbořilo trh“. A to především proto, že je k dostání za hodně příznivou cenu. Přitom boilies od ostříleného kapraře Tomáše Blažka nabízí super vlastnosti.

Rybáři si kuličky na kapry TB Baits pochopitelně oblíbili díky super nízké ceně. Když si rybář rozpočítá cenu, pak 1 kilogram těchto „koulí“ vyjde na pouhých 69 korun. To je cena, se kterou se drtivá většina výrobců nemůže měřit. A znova: přitom toto boilies je poskládáno z kvalitních surovin, které ve vodě skvěle pracují. I díky tomu má toto boilies „na kontě“ velkou spoustu velkých kaprů…

 

Levné boilies na kapry TB Baits

Toto boilies od zkušeného rybáře Tomáše Blažka je v posledních sezónách extra oblíbenou nástrahou nebo návnadou spousty česko-slovenských rybářů. A to nejen díky ceně, ale také díky účinnosti. Levné boilies TB Baits najdete na e-shopu PARYS za pár korun.

Jak už jsme nakousli: levné kuličky TB Baits obsahují celou řadu atraktivních surovin, které dokážou ve vodním prostředí vytvářet koncentrované potravní signály. A právě proto ryby na toto boilies tak dobře reagují. A to i opravdu velcí kapři s váhou přes 20 kilogramů. I takové úlovky rybáři na toto levné boilies přelstili! 

Jak je tedy možné, že jsou tyto kuličky tak levné? Odpověď najdeme v „politice firmy“, která nakupuje obrovské objemy surovin za lepší ceny. A velký vliv na to má i moderní výrobní linka.

Vysoká atraktivita boilies TB Baits je také dána tím, že se kuličky ve vodě lákavě rozpadají. Po vhození do vody se začne z kuličky rozpadávat její povrch, čímž do okolí vypustí obrovské množství atraktivních látek. Rozpad kuliček se potom měří na 8 až 12 hodin, kdy hodně závisí na teplotě vody, na síle proudu nebo množství menších ryb.

Jestli rybář chce, aby se boilies rozpadalo podstatně delší dobu, pak stačí po otevření balení kuličky přesypat do pytlů na boilies. A tyto pytle pak pověste na suché a teplé místo. Díky tomu se tak z boilies dostane přebytečná vlhkost, díky čemuž kuličky ztvrdnou. A následně tak boilies ve vodě vydrží mnohem delší dobu!

 

Rybáři mohou vybírat z 4 příchutí

Rybáři si levné boilies TB Baits mohou vybrat ve 2 průměrech. K dostání je třeba asi nejoblíbenější průměr 20 mm, který je vhodný jak pro rychlé chytání, tak ale i pro lov těch skutečně velkých kaprů. Navíc, s pomocí okrajování a krájení je rybář schopný z těchto kuliček vytvořit i podstatně menší návnadu do studené vody. V takových podmínkách je lepší rybám nabídnout právě menší částečky.

K dostání jsou pak i větší kuličky o průměru 24 mm, které jsou ideální pro lov větších kaprů. A to zejména v tu chvíli, když rybář nechá toto boilies vytvrdnout v již zmíněných pytlech na boilies. Takové kuličky totiž vydrží pod háčkem výrazně delší dobu. To se týká i těch kuliček, se kterými rybář bude krmit – ty vydrží na lovném místě výrazně déle, takže vydrží do příjezdu větších kaprů.

Na výběr jsou potom 4 příchutě. Tou nejoblíbenější je klasická jahoda. Jedná se o léty osvědčené aroma, které je ve světě kaprařiny naprosto legendární. Kromě toho mají tyto kuličky výrazně červené zbarvení, které jde krásně vidět i na zaneseném nebo zarostlém dně.

Další velmi oblíbenou příchutí je monster crab, který se skládá z celé řady živočišných surovin. Takže kapr ihned rozpozná, že před ním leží nutričně bohatá potrava, kterou nesmí nechat ležet. Zbylé příchutě jsou potom kombinace sladkých a živočišných aromat. První je broskev/játra, druhá je scopex/oliheň.

Pokud hledáte levnou variantu kvalitního boilies, se kterým vytvoříte extra lákavé krmné místo, pak se určitě podívejte na toto od TB Baits. Jedná se skutečně o vynikající návnadu, ale i nástrahu, která dokáže zajmout i ty největší kapry. Levné boilies TB Baits naleznete na e-shopu PARYS za pár korun.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -