DomůAkční nabídkaŠpičkové prsačky NASH obujete za pár vteřin. Díky chytré vychytávce

Špičkové prsačky NASH obujete za pár vteřin. Díky chytré vychytávce

- Reklama -

Prsačky na ryby si najdou své místo ve výbavě nejednoho rybáře. Tento typ rybářských holínek umožňuje brodění dále od břehu, což je důležité třeba na zarostlých březích. Jaké prsačky na ryby vybrat?

Jedny hodně zajímavé rybářské prsačky na česko-slovenský rybářský trh dodává i anglická značka NASH. Právě tato rybářská firma je u milovníků rybaření velmi oblíbená zejména díky chytrým vychytávkám. A to se potvrdilo i v případě rybářských prsaček ZT HD Waders Camo, které mají chytré vylepšení, jež umožňuje jejich okamžité nazutí a obléknutí.

 

Prsačky pro rybáře NASH ZT HD Waders Camo

Tyto prsačky na ryby si získaly pozornost rybářů díky několika zásadním vlastnostem. Kromě zmíněné vychytávky pro snadnější obutí nabízí i velmi kvalitní materiály nebo třeba podrážku. Kvalitní prsačky na ryby NASH ZT HD Waders Camo najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Nejprve začněme již několikrát zmíněnou vychytávkou: tu rybář najde v obuvi těchto prsaček. Jedná se o krásně tvarovanou součást boty, která umožňuje okamžitě nazutí (viz video). Díky tomu je tak rybář schopný okamžitě obout a obléct prsačky, takže se v nich nemusí potit celý den. S těmito prsačkami je rybář schopný reagovat na záběr od ryby do několika vteřin.

Zásadní plus na těchto prsačkách pak vidíme v použitých materiálech. Ty totiž slibují obrovskou kvalitu a pevnost. Takže rybář se nemusí obávat poškození například při lovu mezi zatopenou vegetací, ve které jsou nejrůznější klacky. Tyhle prsačky na ryby vydrží fakt hodně!

VIDEO: Jak vypadají kvalitní prsačky na ryby NASH s chytrou vychytávkou? 

Kromě toho mají prsačky NASH ZT HD Waders Camo nádherný maskáčový design, který bude ladit s přírodním okolím u vody. Pro pohodlné nošení jsou potom důležité i elastické ramenní popruhy. Ty lze různě nastavovat, takže rybář si prsačky může nastavit tak, aby to pro něj bylo co nejvíce komfortní.

 

Kvalitní bota s výrazným vzorkem

Jestli patříte k rybářům, kteří mají poněkud korpulentnější postavu, pak vás spíše zaujme verze prsaček XL. Ty mají totiž třeba rozšíření v oblasti hrudníku, takže jsou vhodnější právě pro urostlé rybáře. Anebo pro ty rybáře, kteří se při rybaření v chladnějším počasí více navlékají do početnějších vrstev oblečení.

Na těchto prsačkách od anglické firmy pak velmi oceňujeme i kvalitní podrážku s výrazným vzorováním. Díky tomu se tak rybář může spolehnout na to, že bude mít „pevno pod nohama“ i na těžkých terénech u vody. I proto rybář může mít na sobě tyto prsačky třeba na bahnitém terénu. Odolnost podrážky pak ale dovoluje příjemnou chůzi i na kamenitém břehu.

Výrobce pak myslel i na zesílení citlivých partií na prsačkách. Takže rybář například v oblasti kolen najde vyztužení, které výrazně prodlužuje životnost tohoto výrobku. Rybář se díky tomu nemusí obávat nějakého prodření nebo poškození při manipulaci s úlovkem na těžším terénu. Za tohle palec nahoru!

Rybáři si tyto prsačky mohou vybrat hned v několika velikostech. K dispozici jsou i menší velikosti 39 nebo 40, které jsou vhodnější pro méně urostlé rybáře. Ale na výběr jsou i větší velikosti 45 a 46, které si určitě oblíbí všichni urostlejší rybáři.

Jestli na novou sezónu hledáte opravdu kvalitní prsačky na ryby, které budou bezproblémově sloužit dlouhé roky, pak se určitě podívejte na tyto od anglické značky NASH. Jedná se opravdu o vynikající rybářské prsačky, do kterých se zamilujete. Prsačky s chytrou vychytávkou najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -