DomůTrendyBoj o evropské rybáře: Obrovský e-shop z Anglie otevřel sklad v pevninské Evropě

Boj o evropské rybáře: Obrovský e-shop z Anglie otevřel sklad v pevninské Evropě

- Reklama -

Už to vypadalo, že česko-slovenští rybáři mají s výhodnými nákupy určitého rybářského vybavení z Anglie utrum. Ovšem trh si svou cestu vždycky najde. Třeba i obrovský e-shop AnglingDirect z Anglie.

Ilustrační foto: InRybar.cz

Mnoho česko-slovenských rybářů nedá na zahraniční rybářské e-shopy dopustit. A ono se není čemu divit, protože určité značkové produkty od zahraničních firem jde na takových místech sehnat za výrazně lepší ceny. A teď nemluvíme pouze o anglických e-shopech (např. AnglingDirect), ale také třeba o těch rakouských (např. HiKi nebo NordFishing77).

Proto hodně rybářů „oplakalo“ tu chvíli, kdy se začalo komplikovat odesílání zboží z Anglie do Evropy kvůli Brexitu. Ovšem zdá se, že anglický rybářský gigant přišel s řešením. Není tomu tak dávno, co obrovský rybářský obchod oznámil otevření nového skladu o ploše 4000 metrů čtverečních v Nizozemsku.

 

Angličané se nechtějí z Evropy stáhnout

Zprávy o komplikovanějším podnikání mezi Anglií a zbytkem Evropy kvůli Brexitu byly v minulém roce dost časté. Ovšem obchodníci se nechtěli vzdát vybudovaných trhů, a to platí i o rybářském e-shopu AnglingDirect, který přišel s řešením. Na jihu Nizozemska u německých hranic v městě Venlo vybudoval sklad o rozloze 4000 metrů čtverečních.

Anglický rybářský e-shop, který patří k největším v Evropě, se rozhodně nechce ani po Brexitu z území Evropské unie stahovat. Naopak! Pro tuto společnost jsou evropští rybáři klíčoví pro její další růst. „Vidíme významnou příležitost pokračovat v růstu našeho podílu na trhu a evropská expanze zůstává klíčovým pilířem strategie růstu společnosti,“ řekl jasně generální ředitel AnglingDirect Andy Torrance.  

 

Gigant slibuje rychlejší dodávky objednávek

Rybářský e-shop AnglingDirect připustil, že budování „evropského zázemí“ v Nizozemsku souvisí s Brexitem. Právě ten totiž obchodníkům dost práce zkomplikoval. A anglický e-shop si tak rychle všiml negativních ohlasů rybářů z pevninské Evropy kvůli pomalejšímu dodávání rybářských objednávek. Tomu by ale měl být konec.

„Bohužel jinak extrémně rychlé dodací lhůty se často prodlužovaly o dny kvůli celním předpisům, které souvisely s Brexitem a další byrokracií. Aby bylo možné zaručit nejlepší možné služby, byl přesun do pevninské Evropy logický,“ zní ze společnosti AnglingDirect.

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -