DomůAkční nabídkaBoj o nejnižší cenu boilies: nová česká značka zajímá čím dál více...

Boj o nejnižší cenu boilies: nová česká značka zajímá čím dál více rybářů

- Reklama -

Čeští rybáři si už zvykli, že jsou k dostání i levné kuličky na ryby. A nyní se „o slovo“ razantně přihlásila další značka. Jedná se o boilies Magic Wolf, které je zajímavé i díky výběru příchutí.

Rybáři v Česku a na Slovensku v posledních letech velmi rádi sahají po levném boilies, které dovoluje masivní krmné kampaně, a přitom neutrpí jejich peněženka. Už léta jsou na česko-slovenském trhu oblíbené značky, které takové boilies nabízí. Nyní se k nim přidala značka Magic Wolf, která rybáře zaujala jak nízkou cenou, tak ale i obrovským výběrem příchutí

 

Levné boilies Magic Wolf

Toto krmné boilies od české značky zaujalo rybáře díky celé řadě vlastností. Tou nejzásadnější je asi nízká cena. Rybář totiž může kilo kuliček získat na některých e-shopech za méně jak 78 korun. Stačí se jen registrovat! Levné boilies na ryby najdete na e-shopu Chyť a pusť za super nízkou cenu.

Právě nízká cena dovoluje rybářovi vytvořit velké zásoby krmení na ryby, aniž by to zruinovalo jeho peněženku. Pokud se tedy rybář chystá na nějakou dlouhodobou výpravu, kdy potřebuje „dát rybám vědět“, že na jeho místě je chutná potrava, pak je toto boilies opravdu velmi vhodné.

Kromě toho si ale kuličky Magic Wolf oblíbili i rybáři, kteří jezdí k vodě jen na pár hodin. Vzhledem k rychlému rozpadu ve vodě boilies vypouští velké množství potravních signálů a drobných částeček. Takže rybář je tak schopný dosáhnout záběrů od kaprů nebo amurů za opravdu krátkou dobu. Tohle nemá chybu!

Ano, rozpad kuliček je opravdu rychlý. Výrobce udává, že boilies vydrží ve vodě okolo 4 hodin. Tento časový úsek se ale může lišit podle teploty vody, množství „bílé ryby“ nebo síle proudu. To všechno má na rozpad kuliček velký vliv.

 

Na výběr je celá příchutí

Pokud by si někdo myslel, že kuličky se rozpadají kvůli tomu, že neobsahují žádné atraktivní látky, pak by se šeredně spletl. V kuličkách totiž ryba najde milované ingredience, které se v rybaření používají dlouhá léta. Jedná se například o pšenici, kukuřici, sóju nebo řepku. Tyto rostlinné složky jsou potom doplněny o oleje a esence.

Rybáři pak oproti konkurenčním firmám na kuličkách od Magic Wolf oceňují, že jsou k dostání v celé řadě příchutí. Je tak možné si obstarat boilies jak v sladkém, masovém nebo v kořeněném aroma. Díky tomu tak rybář může připravit krmení dle aktuálních podmínek nebo podle „specifických požadavků“ dané vody.

Co se týče sladkých příchutí, tak na výběr je například tradiční jahoda. Právě toto aroma je „nesmrtelnou legendou“ moderní kaprařiny, na kterou ale kapři pořád spolehlivě reagují. Rybáři si pak hodně oblíbili i neokoukanou meruňku, ale třeba i ananas.

Z masových příchutí si rybáři taky dozajista najdou „to své“ K dispozici je například boilies v příchuti oliheň, která je takovou klasikou „v rybářských regálech“. Mnohem zajímavější je pak netradiční kombinace maso/krev, která není jen tak k vidění.

V současnosti ale rybáři po výrobcích často požadují „kořeněné kuličky“ v aroma česneku. A ani to v sortimentu Magic Wolf nechybí. A když u onoho „koření“ zůstaneme, tak další zajímavou kombinací je pikantní chilli/švestka. A víte, co je na tom nejlepší? Těch příchutí nabízí česká značka ještě více! Levné boilies Magic Wolf najdete na e-shopu Chyť a pusť za pár korun.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -