DomůAkční nabídkaBoilies za 40 korun/kilo je stále na trhu, na výběr je několik...

Boilies za 40 korun/kilo je stále na trhu, na výběr je několik druhů kuliček

- Reklama -

Cenové zemětřesení nekončí. Po snížení cen u některých boilies tento trend stále pokračuje. Chcete důkaz? Firma KAPRPRO spustila prodej super levného boilies, které nyní vychází na 40 korun za kilo.

Ilustrační foto: KAPRPRO

Navíc, tato česká společnost do sortimentu levného boilies přidala i nové příchutě, třeba jahodu nebo GLM/játra. Rybáři si tak nyní mohou vybírat nové kuličky od této firmy za super nízké ceny!

 

Levné boilies GLM/játra (II. jakost)

A pak že to nejde! Česká rodinná firma spustila prodej super levného masového boilies GLM/játra, které je nyní k dostání i za 40 korun za kilo! Tyto kuličky přitom obsahují perfektní suroviny, které ve vodním prostředí vytváří silnou pachovou stopu.

Pokud tedy hledáte co nejlevnější krmné boilies na kapry, pak se rozhodně podívejte na toto od české firmy KAPRPRO! Toto masové boilies je k dostání „za hubičku“! Zlevněné boilies naleznete na e-shopu KAPRPRO.cz , slovenští rybáři pak na KAPRPRO.sk .

Boilies je k dostání v nejpopulárnějším průměru 20 mm a ve 3 baleních. Jakou vůni od těchto kuliček čekat? GLM je zkratka pro Green Lipped Mussel, což v překladu znamená novozélandskou slávku zelenoústou. Co si pod tím představit? Tato příchuť má sladkou masovou vůni, která dokáže ve vodním prostředí vytvořit hodně silnou pachovou stopu. Na tohle kapři spolehlivě reagují!

Firma uvádí, že toto boilies je II. jakost. Co to v překladu znamená? Jde o to, že tyto kuličky jsou nedosušené a jsou měkčí. Proto je dobré, aby je rybáři co nejrychleji spotřebovali! Ale komu to vadí? Pokud se například právě chystáte na rybářskou výpravu, na které si chcete co nejlevnější zachytat, pak je tohle boilies přesně pro vás! Měkčí kuličky ve vodě velmi rychle pracují, takže okamžitě rozkrmí lovné místo. Paráda!

Pokud rybář chce, aby toto boilies vydrželo ve vodním prostředí co nejdelší dobu, pak je nutné kuličky přesypat do přepravky nebo pytle na boilies, a nechat je prosušit. Právě prosušení způsobí to, že kuličky boilies krásně ztvrdnou, a že ve vodním prostředí vydrží podstatně delší dobu. Ale to jen při déletrvajících výpravách! Při několikahodinových vycházkách je rychlý rozpad vítán!

Česká společnost KAPRPRO zase posunula hranice! Pokud hledáte levné krmné boilies na kapry, které je k dostání doslova za pár korun, pak máte možnost. Tyto kuličky přitom nabízí skvělé vlastnosti, díky kterým si skvěle zachytáte!

Pokud chcete tyto levné kuličky na kapry jednoduše zatraktivnit, aby měly ještě lepší pachovou stopu, pak je dobré je zalít levným CSL, které je na KAPRPRO k dostání za naprosto nepřekonatelnou cenu. Výhodou je, že toto levné CSL se vyrábí v různých příchutích (masové, sladké, kořeněné), takže rybář může neustále zkoušet a kombinovat! Zlevněné boilies naleznete na e-shopu KAPRPRO.cz

 

Nové příchutě levného boilies KAPRPRO!

Na rybářském e-shopu KAPRPRO.cz nebo KAPRPRO.sk je nyní k dostání i další levné boilies, které je dostupné v několika nových příchutích. Čeští nebo slovenští rybáři si mohou tyto kuličky obstarat v masových příchutích GLM/játra nebo tuňák/jahoda.

K dostání je ale také čistě sladké boilies v příchuti jahoda. Právě tato příchuť je absolutní legendou ve světě rybaření, takže pokud jste jejími fanoušky, tak na e-shopu KAPRPRO je k dostání za hodně rozumné peníze.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -