DomůAkční nabídkaPřístřešek pro rybáře od české firmy za pár korun: Ideální na krátké...

Přístřešek pro rybáře od české firmy za pár korun: Ideální na krátké vycházky na ryby

- Reklama -

Levné přístřešky jsou velmi vítanými společníky ve výbavě mnoha rybářů. Není se co divit! Právě rybářský přístřešek dokáže u vody vytvořit cenný úkryt, který se hodí při nepříznivém počasí. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Jenže! V současnosti moc levných přístřešků není. Až doteď! Česká firma MIVARDI na česko-slovenském trhu představila super levný přístřešek, který je jako dělaný na několikahodinové vycházky k vodě. Pojďme se na něj podívat blíže…

 

Přístřešek pro rybáře MIVARDI Shelter Quick Set

Vynikající přístřešek pro rybáře od české firmy MIVARDI je perfektním společníkem při krátkodobých vycházkách, když panuje nehezké počasí. Ve chvíli, kdy vás u vody přepadne déšť nebo studený vítr, tak stačí postavit tento přístřešek, a rázem tak budete mít u vody krásně útulný úkryt. Co se nám na tomto přístřešku pro rybáře líbí? Hned několik věcí! Levný přístřešek MIVARDI je dostupný na e-shopu Chyť a pusť.

Zaprvé: Tento levný přístřešek pro rybáře MIVARDI Shelter Quick Set má velmi jednoduchou konstrukci, takže rybář je schopný toto obydlí okamžitě postavit a také sbalit. Vše trvá fakt jenom několik chvilek. Ale bacha! I když je konstrukce tohoto přístřešku opravdu jednoduchá, tak to neznamená, že by nebyla stabilní! Naopak! Tento přístřešek vydrží i pořádný „fučák“ u vody. Super!

Ještě u té konstrukce chviličku zůstaňme. Proč? Protože u tohoto rybářského přístřešku lze nastavit to, jak bude vysoký. A to je velká výhoda! K čemu je to dobré? Tímto „nastavením“ si totiž zvolíme, jak velký prostor pod střechou přístřešku budeme chtít. Takže ve výsledku si lze vytvořit takový prostor, aby se do něho vlezla dvě rybářská křesla, anebo třeba rybářské lehátko. Za tohle palec nahoru!

Co se týče rozměrů: Přístřešek měří 135 centimetrů na výšku, 210 centimetrů na délku a 145 čísel na šířku. Pod střechou tohoto přístřešku je tak opravdu hodně místa i pro dva sedící rybáře, a také pro jejich věci, které je nutné mít po ruce. Tento přístřešek je tak v mnohém mnohem lepší než klasické rybářské deštníky. Přístřešek totiž nabídne velký prostor, přesto jej ale postavíte velmi rychle. Super!

Velmi zásadní vlastností tohoto rybářského přístřešku je to, že má velmi odolný plášť. Ten má 5000 mm vodního sloupce, takže pod střechou bude krásně sucho i za hodně silného lijáku. Takže rybář bude v maximálním pohodlí i při propršených vycházkách. To zní dobře, co říkáte?  Praktické je také prostorné okýnko v zadní části přístřešku.

A dalším plusem pak jednoznačně jsou velmi nízké transportní nároky. Hmotnost tohoto rybářského přístřešku za pár korun je jen 3,8 kilogramů, přičemž transportní rozměry jsou pouhých 125 x 16 centimetrů. Takže přístřešek se velmi pohodlně nosí k vodě. Tohle je opravdu velmi velké pozitivum!

Jaký přístřešek na ryby vybrat, ptáte se? Pokud hledáte opravdu levný rybářský přístřešek, za který nechcete utratit půlku výplaty, pak se rozhodně podívejte na tento od české firmy MIVARDI. Jde o perfektně praktické rybářské obydlí, které slibuje komfortní úkryt i za toho nejhoršího počasí u vody. Přitom je ale dostupný za hodně rozumnou cenu! Tohle je fakt paráda, kterou můžeme doporučit! Rybářský přístřešek MIVARDI je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -