DomůAkční nabídkaBudoucnost kaprařiny? Lukáš Krása představil krmné NUTRIGO, je cenově dostupnější

Budoucnost kaprařiny? Lukáš Krása představil krmné NUTRIGO, je cenově dostupnější

- Reklama -

Kaprový program NUTRIGO je životním projektem Lukáše Krásy, který dokázal tyto kuličky s tekutinou uvnitř dostat do celé Evropy. Pro letošní rok si LK Baits připravilo zatím nejlevnější NUTRIGO. 

Ilustrační foto: LK Baits

Jsou tomu dva roky, co přeloučská firma LK Baits představila první prototyp návnady a nástrahy NUTRIGO. Kulička s tekutinou uvnitř tehdy vzbudila celou řadu emocí. Za tu dobu NUTRIGO ušlo pořádný kus cesty, takže aktuálně jsou k dostání třeba kuličky s větším množstvím tekutiny. A navíc v nejrůznějších příchutích. Vývoj této fascinující návnady a nástrahy na kapry ale pokračuje dále…

Sladké příchutě nástrahy na kapry Nutrigo Extra v kelímcích

NUTRIGO bylo v prvotní fázi zamýšleno jako šťavnaté krmení na kapry, které bude věrně napodobovat přirozenou potravu kaprů. Právě ta totiž bývá v přirozeném prostředí velmi často „šťavnatá“. No ano! Jen si třeba představte škeble, které kapři tak rádi požírají. Zvenku jsou sice tvrdé, ovšem uvnitř jsou šťavnaté jako máloco.

Jenže! První NUTRIGO bylo pro rybáře poněkud nákladnější návnadou – přece jen ta cena nějaké masivnější krmení s NUTRIGO nedovolovala. Teď ale Lukáš Krása přišel s doposud nejlevnějším NUTRIGO, které je novinkou pro rok 2022. O co jde?

 

Krmné NUTRIGO Feed-EX

Onou novinkou je NUTRIGO Feed-EX, které má populární tvar dumbelsky. Princip této návnady je stejný jako u předešlých prototypů NUTRIGO. Jde o to, že uvnitř je lákavá tekutina, která ve vodním prostředí vysílá mnohem silnější potravní signály, na které kapři spolehlivě reagují. Kapr prostě setsakramentsky dobře cítí, že uvnitř návnady je lákavá tekutina. Krmné NUTRIGO Feed-EX je k dostání na e-shopu LK Baits .

NUTRIGO Feed-EX je k dostání ve 4 příchutích. Rybáři si mohou vybrat jak sladké, tak masové příchutě. Absolutním hitem se ihned po uvedení na trhu stala příchuť monster crab. Právě toto krmné NUTRIGO v této příchuti vydává koncentrované potravinové signály na živočišném základu. Tahle návnada dokonale napodobuje přirozenou, živočišnou potravu kaprů!

 

Jak krmit s NUTRIGO Feed-EX

Bacha! Netvrdíme, že toto NUTRIGO je cenově dostupnější než klasické krmné pelety nebo levné krmné boilies. To ne! Ovšem! Tato šťavnatá návnada NUTRIGO Feed-EX nabízí úplně jiné vlastnosti, které nejdou s výše uvedeným krmením srovnávat. Klíč úspěchu tkví právě v oné tekutině uvnitř, díky kterému toto krmné NUTRIGO vydává na lovném místě silné potravní signály.

Naprosto ideální je NUTRIGO Feed-EX použít tak, jak rybáři používají například tvrzené boilies. O co jde? Zaručenou taktikou je například k montáži s nastraženým boilies přihodit jen několik NUTRIGO Feed-EX, a vytvářet tak menší krmná místečka. Tato taktika se osvědčila právě při lovu kapitálních kaprů.

Ano! Právě při lovu těch největší exemplářů se vyplatí vytvářet malá krmná místečka na „jejich trase“, kterou absolvují při cestování po revíru. Tahle taktika má velkou výhodu: Střídmým krmením nestáhneme malé kapry nebo „bílou“ rybu. Takže na krmném místě nebudeme „vzbuzovat“ podezření tak, jako při rozkrmení velkého místa (jako například při krmení s partiklem), kdy se největší kapři často drží stranou. 

Játrové nugety na kapry LK Baits

Krmné NUTRIGO Feed-EX je dobré také kombinovat s jiným krmením. Abychom měli krmení na kapry krásně „šťavnaté“, není na škodu ho třeba vytvořit spolu s játrovými nugetami.

No jen si to představte: Jednu složku bude tvořit NUTRIGO Feed-EX s tekutinou uvnitř, a druhou játrové nugety, které ve vodním prostředí vytváří koncentrované pachové stopy. Pokud se chcete na nové NUTRIGO podívat, pak je dostupné na e-shopu LK Baits .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -