DomůAkční nabídkaCelá rybařina na zádech: Prostorný batoh pro rybáře, do kterého se zamilujete

Celá rybařina na zádech: Prostorný batoh pro rybáře, do kterého se zamilujete

- Reklama -

Slovenská značka Delphin přišla na rybářský trh s novinkou, která se stala okamžitě hitem. O co jde? O obrovský batoh pro rybáře, který lze libovolně „nastavit“ s pomocí dalších taštiček.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Rybářské batohy jsou pochopitelně neodmyslitelnou součástí rybářské výbavy. Jde o to, že do batohu rybář dá nutné vybavení, které si pohodlně odnese k vodě na zádech. Rybář si tak může vytvořit dokonalý batoh, ve kterém odnese celou rybařinu k vodě bez dalších tašek. Tohle je super!

 

Batoh pro rybáře Delphin BLOKZ (30 + 15 L)

Tenhle batoh pro rybáře od slovenské značky Delphin zaujme na první pohled. Není se co divit! Netypický rybářský batoh se v „základním provedení“ skládá z hlavní části, ke které jsou následně připevněné 3 tašky. Hlavní část batohu má objem 30 litrů, přídavné kapsy pak mají jednotlivě 5 litrů, takže ve výsledku má takto sestavený batoh parádních 45 litrů. Tohle je fakt luxus! Velký batoh pro rybáře Delphin je dostupný na e-shopu Chyť a pusť.

Rybář má už tak v „základním provedení“ naprosto dokonalý batoh, který nabízí opravdu hodně místa. Za něco takového byste u jiných firem mohli zaplatit o pořádný balík více! Ovšem! Slovenská značka je mezi rybáři oblíbená proto, že nabízí kvalitní produkty za rozumné peníze, a to platí i u tohoto parádního batohu, který se ihned po uvedení na trhu stal zimním hitem.

VIDEO: Batoh pro rybáře Delphin BLOKZ

Slovenská značka Delphin ale chtěla docílit toho, aby rybáři měli možnost si pořídit batoh, do kterého narvou opravdu celou rybařinu. Proto je možné si k batohu opatřit ještě dvě kapsy, které lze připevnit k batohu s pomocí popruhů s klipy. Výsledkem tak je batoh pro rybáře s obrovským úložným prostorem!

Aby měl rybář představu: Rozměry hlavní části batohu jsou 31 x 45 x 22 centimetrů, rozměry upnutých tašek jsou potom 15 x 32 x 11 centimetrů. Pokud se pak podíváme na celkové rozměry, tak ty jsou 55 x 45 x 32 centimetrů. Tohle je fakt velká paráda!

Kromě obrovského prostoru nás ale na batohu zaujalo několik další věcí. Třeba kvalitní materiál, ze kterého je vyroben. Jde totiž o pevný materiál, který nabízí vysokou odolnost a výdrž, díky čemuž tento batoh pro rybáře bude dlouhodobě a bezproblémově sloužit. Navíc! Třešničkou na dortu je to, že batoh se dodává v nádherném, „přírodním“ zbarvení, které se k vodě opravdu krásně hodí. Palec nahoru!

Zásadním prvkem je příjemná zádová část, která je vyrobena tak, aby nikde nevzniklo místo, které by rybáře tlačilo do zad. Díky tomu se tak batoh pro rybáře Delphin BLOKZ pohodlně nese i v tu chvíli, kdy jej rybář pořádně naloží rybářskou výbavou. Co se týče popruhů na batohu, ty jsou krásně pevné, a slibují pohodlné nošení.

Důležitým „detailem“, který často u jiné taškoviny selže, jsou zipy. Zipy na tomto batohu a přídavných taškách Delphin jsou krásně pevné a robustní, takže nehrozí jejich zasekávání, anebo zlomení. Super! Pozornost je třeba věnovat i umělohmotným přezkám, které jsou vyrobené z kvalitního materiálu, který vydrží.

Pokud hledáte opravdu kvalitní batoh za rozumnou cenu, pak se rozhodně podívejte na BLOKZ od slovenské značky Delphin. Jde o perfektní rybářský batoh, který nabízí hromadu místa, kvalitní zpracování a šikovné vychytávky. U jiné firmy byste za takový batoh mohli zaplatit výrazně více! Tohle fakt doporučujeme! Prostorný rybářský batoh od slovenské značky Delphin je dostupný na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -