DomůAkční nabídkaCenová válka: Česká firma prodává nástrahy přímo „z mašiny“, stojí pár korun

Cenová válka: Česká firma prodává nástrahy přímo „z mašiny“, stojí pár korun

- Reklama -

Některé rybářské firmy nenabízí vlastní produkty do rybářských obchodů. Toto rozhodnutí má pak velkou váhu na výslednou cenu, protože ve výrobcích není marže pro prodejce. Výsledná cena je pak nižší. 

Ilustrační foto: LK Baits

K tomuto významnému kroku se rozhodla i renomovaná česká společnost LK Baits. Přeloučská firma nedávno spustila „diskontní prodej“, ve kterém si rybáři mohou obstarat produkty, které jsou k dostání pouze na e-shopu LK Baits.

Díky tomu tak výsledná cena některých produktů, které jsou v této nové kategorii zařazeny, je mnohem nižší. Rybáři si tak mohou v diskontním prodeji vybrat velmi levné boilies, krmení na ryby, ale i další produkty. Pojďme se na některé levné produkty LK Baits podívat blíže…

 

Levné krmení na ryby (59 korun/1,5 kilogramu)

Tohle krmení potěší všechny rybáře, kteří mají spadeno na kaprovité ryby. Ať už rybář chytá na klasickou položenou, feeder nebo i plavanou, tak vždycky se hodí levné krmení. Právě krmení je totiž nejvíce „mizející položkou“ v rybářově výbavě. Krmení na ryby za pár korun je k dostání na e-shopu LK Baits .

Ta spotřeba je během sezóny fakt znát, takže cenově dostupná návnada se vždycky hodí. Levné krmení LK Baits je aktuálně k dostání za 59 korun za 1,5 kilogramu. Jedná se tak o jedno z nejlevnějších krmení na rybářském trhu, přitom nabízí hodně zajímavé vlastnosti a složení.

Krmítková směs se skládá z celé řady atraktivní rostlinných složek, které jsou doplněny mikropeletkami a drcenými sušenkami. I díky těmto surovinám má krmení atraktivní vůni, na kterou ryby spolehlivě reagují. Navíc, krmení ve vodě nádherně pracuje, takže kromě výrazné pachové stopy „vypouští“ také drobné částečky do okolí.

 

Moderní boilies FISH Activ od 39 korun

Tuhle nástrahu moc dobře znají rybáři, kteří loví kapry ve studené vodě. Tato kulička na kapry je natřískaná atraktivními surovinami, které ve voděním prostředí vysílají velmi koncentrované potravní signály.

A LK Baits tuto nástrahu v příchuti mussel aktuálně nabízí za hodně lákavou cenu – už od 39 korun. Fantastickou zprávou pro rybáře pak je, že sleva se týká kuliček v masové příchuti, která má za sebou skvělé výsledky při lovu kaprů. Zlevněnou nástrahu FISH Activ naleznete na e-shopu LK Baits .

VIDEO: Takto vypadá nástraha na kapry FISH Activ. Líbí se vám? 

V čem je tato nástraha na kapry tolik unikátní? V jejím chování! Jde o to, že FISH Activ začne pracovat ihned po vhození do vodního prostředí. Nástraha třeba začne vypouštět drobné částečky, které rovněž lákají ryby k záběru. Proto je tak vhodná nejen do studené vody, ale také pro hodně rychlé chytání.

 

Levné boilies za 99 korun

Firma LK Baits v diskontním prodeji nabízí například i velmi levné boilies ve sladkých příchutích. Rybáři si mohou vybrat buďto kuličky v příchuti broskev nebo med. Levné kuličky LK Baits z diskontního prodeje jsou vhodné jak ke krmení, tak k samotnému lovu. Boilies za pár korun je k dostání na e-shopu LK Baits .

Jak vypadá broskvové boilies? Jde o nádherně voňavé boilies, které má pronikavě sladkou vůni. Díky tomu tyto kuličky ve vodním prostředí dokážou vytvořit pořádně silnou pachovou stopu, která láká kapry na lovné místo. Velkou výhodou je i výrazně oranžové zbarvení, takže kapři si tohoto boilies všimnou i z velké vzdálenosti.

Z našeho pohledu je ale ještě „o chlup“ povedenější levné boilies v příchuti medu. Tyto kuličky mají výrazně sladký odér, který ryby tolik milují. V kuličkách najdeme i suroviny z kukuřice, která patří k tomu nejlepšímu ve světě rybaření. I toto levné boilies má výrazné zbarvení, díky kterému se neztratí ani na zaneseném nebo zarostlém dně.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -