DomůAkční nabídkaCenová válka o rybáře: kukuřičné pelety na kapry za 42 korun za...

Cenová válka o rybáře: kukuřičné pelety na kapry za 42 korun za kilo

- Reklama -

V posledních sezónách se na trhu objevilo hned několik nástrah a návnad pro lov kaprů, které jsou k dostání za extra nízkou cenu. Jedním z nich jsou i tyto kukuřičné pelety na ryby od české značky.

Kukuřičné pelety patří k hojně používaným nástrahám a návnadám nejen na kapry, ale také na amury nebo jiné kaprovité ryby. Není divu! Právě kukuřice na ryby je léty osvědčenou surovinou. Takže někteří výrobci z kukuřice vyrábí lákavé nástrahy a návnady třeba ve formě pelet. Ovšem takto levné pelety na ryby z kukuřice jen tak nenajdete! Česká značka Carpway je totiž nabízí v přepočtu za 42,5 korun za kilogram.

 

Kukuřičné pelety na ryby Carpway

Tohle jsou ony! Kukuřičné pelety na ryby od českého výrobce, které nabízí super vlastnosti. Pelety jednak mají pro ryby lákavé aroma, ale také například velmi výrazné zbarvení. Přitom jejich cena je extra nízká! Levné kukuřičné pelety Carpway najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

Kukuřičné pelety od české značky vychází na pár korun

Dominantní složkou v peletách je pochopitelně nadrcená kukuřice, která jim dodává celou řadu lákavých živin. Kapr tak ihned pozná, že před ním leží nutričně zajímavá nástraha, kterou nemůže nechat jen tak ležet.

Obrovskou výhodou těchto kukuřičných pelet je výrazně žluté zbarvení, které jde skvěle vidět i na zaneseném nebo zarostlém dně. A zejména ve chvíli, kdy rybář na lovném místě rozhází větší množství pelet, tak vytvoří nepřehlédnutelně žlutý „koberec“ z pelet, který zastaví každou rybu. Tohle je fakt bomba!

Takto vypadají pelety o velikosti 12 mm

Na peletách pak chválíme ještě další věc – všechny velikosti mají v sobě díru. Díky tomu tak tyto pelety je možné použít nejen jako návnadu při masivních krmných kampaních, ale zároveň na ně lze i chytat. Stačí je nastražit „na vlas“ pod háček, přičemž použijeme širší peletovou zarážku. A s těmito peletami si fakt zachytáte!

 

Rybáři si mohou vybrat ze dvou průměrů

Tyto pelety jsou díky nízké ceně velmi vhodné pro masivní krmné kampaně. Pokud tedy chcete během krátké chvíle vytvořit obrovské krmné místo, pak jsou tyto pelety naprosto ideální. Jsou rovně velmi vhodné pro lákaní amurů, při jejichž lovu je zapotřebí opravdu obrovské množství krmení. Za tohle palec nahoru!

Větší pelety o velikosti 18 mm jsou velmi vhodné pro lákání kaprů na lovné místo

Kromě atraktivního složení a zbarvení pelet nabízí tato nástraha a návnada ještě další významné plus – trvanlivost. Oproti klasické vařené kukuřici, která může zkvasit, pelety vydrží dlouhou dobu. A to třeba i za horkých letních dní, kdy zmíněná vařená kukuřice se rychle kazí. Tato vlastnost je velmi vítaná zejména u těch rybářů, kteří jezdí na déletrvající výpravy k vodě.

Pelety o velikosti 12 mm jsou ideální pro rychlé chytání

Kukuřičné pelety od české značky Carpway je možné si obstarat ve dvou průměrech. K dispozici jsou menší pelety, které mají průměr 12 mm. Ty jsou jako dělané pro rychlé chytání kaprovitých ryb, kdy díky menší velikosti dokážou zaujmout ryby nejrůznější velikostí a druhů. Menší pelety jsou pak vhodné i pro rychlý lov ryb na feeder nebo klasické krmítko.

Uvnitř všech kukuřičných pelet Carpway je díra pro nastražení

Pokud ale rybář potřebuje, aby jeho návnada vydržela na lovném místě podstatně delší dobu, pak je vhodné sáhnout po větších peletách o velikosti 18 mm. Tyto pelety ve vodě „počkají“ na příjezd větších kaprů, takže rybář má jistotu, že krmením vydrží i po nájezdech početných hejn „bílé ryby“.

Porovnání 12mm a 18mm kukuřičných pelet

Neutrácejte na krmení za kapry horentní sumy, když to jde i levně! Tyto kukuřičné pelety na ryby od české značky jsou toho jasným důkazem. Když si 10kilogramové balení rozpočítáte, pak zjistíte, že za kilo pelet dáte pouhých 42,5 korun. To je cena, za kterou neseženete ani kilo kukuřice! Levné pelety na ryby Carpway najdete na e-shopu PARYS

 

Melasa za 69 korun

Skvělým doplňkem k výše představeným kukuřičným peletám je potom tato levná melasa, která patří k těm nejlevnějším na česko-slovenském trhu. Litrová láhev kvalitní melasy totiž vychází na pouhých 69 korun. Tohle je cena, kterou jinde nedostanete!

Melasa je nádherně sladký sirup, kterým je vhodné kukuřičné pelety polévat. Po zalití kukuřičných pelet doporučujeme, abyste nechali tekutinu alespoň několik minut působit. Díky tomu se melasa do pelet krásně „zažere“, takže díky tomu budou pelety vypouštět další atraktivní potravní signály. Levnou melasu Carpway najdete na e-shopu PARYS za pár korun.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -