DomůAkční nabídkaCenový masakr: Boilies za 39 korun/kilo! Český výrobce likviduje zásoby boilies

Cenový masakr: Boilies za 39 korun/kilo! Český výrobce likviduje zásoby boilies

- Reklama -

Český výrobce rybářských nástrah KAPRPRO si pro rybáře připravil neuvěřitelnou podzimní akci! Právě nyní si rybáři mohou obstarat kuličky na kapry jen za 39 korun za kilo! Tato super nízká cena se týká hned 3 příchutí, takže rybář si může vybrat jak masové, tak ovocné boilies. Ale bacha! Jedná se o podzimní totální likvidaci skladových zásob! Po vyprodání tohoto levného boilies nebudou tyto kuličky za tuto cenu již k dispozici. Pospěšte si!

Ilustrační foto: KAPRPRO

 

Boilies KAPRPRO (II. jakost)

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO za nejnižší cenu na trhu!

Super levné boilies od českého výrobce rybářských nástrah a návnad KAPRPRO je možné si obstarat za super nízkou cenu! Ty nejlevnější kuličky vychází po rozpočítání na 39 korun za kilo. Tohle je cena, kterou nikdo netrumfne! Ale jak už jsme zmínili: Tato super výhodná cena platí jen do vyprodání zásob boilies, pak už nebude.

Co je to označení II. jakost? Jedná se o boilies, které obsahuje všechny atraktivní suroviny, ovšem jde o nedosušené a měkčí kuličky. Takže rybář si musí toto boilies sám vysušit, třeba v přepravních bednách nebo v pytlích na boilies (nebo třeba od cibule). Další možností je, že rybáři si tyto levné kuličky dávají do mrazáku.

Naprosto nejvíce ideální variantou je ale okamžitá spotřeba. Pokud rybář tyto kuličky spotřebuje do 14 dnů od koupě, pak má jistotu, že se mu nic „nezkazí“. Proto pokud se chystáte na nějakou podzimní výpravu za kapry, na kterou potřebujete čerstvé krmení, pak rozhodně doporučujeme tento postup!

Jaké boilies lze sehnat v přepočtu za 39 korun za kilo? Rybáři si mohou vybrat hned ze 3 příchutí. K dostání je boilies v příchuti scopex/oliheň, které má zvláštně masovo-sladkou vůni. Tohle je osvědčená kombinace, která spolehlivě přiláká kapry! Dále si rybář může vybrat sladkou variantu mirabelka/kukuřice, která má krásně nasládlou vůni, a která taky skvěle funguje.

Největším hitem je ale jednoznačně masová příchuť monster krab, kterou mají rybáři asi nejvíce v oblibě. Tato populární masová příchuť totiž dokáže ve vodním prostředí vytvořit hodně lákavé potravní signály, na které kapři spolehlivě reagují. Účinek pak jde posílit třeba levným CSL stejné příchutě, kdy kuličky vydávají ještě silnější pach.

Ano, samozřejmě! Levné boilies KAPRPRO lze vylepšit třeba tekutým CSL, které je dobré zasypat sypkou krmnou směsí. Rázem vznikne krmení, které nabídne hrubší složku (boilies), silnou pachovou stopu (CSL), a které bude ve vodě vytvářet atraktivní „mrak“ (sypká směs). Výsledkem je perfektní krmení na podzimní kapry, které je k dostání za pár kaček!

Co se týče levného boilies KAPRPRO II. jakosti, tak rybáři si pak mohou obstarat i další příchutě, které jsou ale už o několik korun dražší. K dispozici je třeba zajímavá kombinace banán/chilli, která má velmi pálivý „ocas“, což mají kapři fakt rádi. Na výběr je i kombinace smetana/sýr. Toto spojení smetanových příchutí je velmi zajímavou variantou při lovu kaprů. 

Levné boilies KAPRPRO si lze obstarat v praktických a objemných baleních, u kterých má rybář jistotu, že bude mít dostatečnou zásobu atraktivního krmení na kapry. Tohle je prostě nejideálnější „dávka“! Hledáte levné krmné boilies na kapry za super nízkou cenu? Teď máte jedinečnou možnost si takové krmení obstarat!

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO za nejnižší cenu na trhu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -