DomůAkční nabídkaCeny rybářských potřeb se zřítily: super výhodné sety od české značky

Ceny rybářských potřeb se zřítily: super výhodné sety od české značky

- Reklama -

Žádný rybář se neobejde bez kvalitního pouzdra na pruty a kvalitní tašky na rybařinu. Právě tenhle typ vybavení nabízí česká značka ve výhodný setech. Rybář si může pořídit nové věci velmi výhodně. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nová rybářská sezóna je za dveřmi! Jste na ni připraveni? Pokud aktuálně hledáte kvalitní rybářskou taškovinu, anebo pouzdra na pruty, pak se určitě podívejte na suprovou nabídku na rybářském e-shopu Chyť a pusť. Právě tady jsou exkluzivně k dostání výhodné sety od české značky Giants Fishing.

Tato rybářská značka z Vrchlabí je mezi česko-slovenskými rybáři oblíbená zejména proto, že nabízí TOP kvalitu za rozumnou cenu. Pokud si chcete pořídit nové pouzdro na pruty, anebo rybářskou tašku, pak se určitě podívejte na nabídku na Chyť a pusť.

 

Exkluzivní sety pro rybáře od Giants Fishing

Česká značka Giants Fishing na rybářském e-shopu Chyť a pusť aktuálně nabízí hned několik výhodných setů. Rybáři si tak mohou vybrat třeba nadupané pouzdro na pruty, ke kterému si rovnou pořídí i praktické pouzdro na elektroniku. Potřebujete spíše rybářskou tašku? Tak právě k ní dostanete i pouzdro na rybářské doklady. Výhodné sety najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Nejprve si ukážeme výhodný set, který kombinuje kvalitní pouzdro na pruty spolu s praktickým pouzdrem na elektroniku. Pouzdro na pruty má luxusní délku 200 centimetrů, takže rybář do něj narve i dlouhé dvoudílné pruty na kapry, které patří k těm nejméně „přívětivým“ pro pohodlný transport.

VIDEO: Jak vypadá set, který kombinuje obal na pruty s praktickým pouzdrem?

Jelikož je pouzdro vyztužené a polstrované, tak spolehlivě ochrání rybářské pruty, které jsou uvnitř. Za tu odolnost pouzdra velký palec nahoru! K vysoké ochraně pak přispívá i voděodolný materiál, který nepropustí dovnitř pouzdra vodu. K pouzdru si pak rybáři pořídí i praktické pouzdro elektroniku.

Dalším oblíbený set od české značky Giants Fishing kombinuje velkou tašku na rybářské věci spolu s pouzdrem na doklady. Taška má rozměry 50 x 28 x 30 centimetrů, takže rybář do ní narve celou řadu rybářských věcí, bez kterých se u vody neobejde. Úložný prostor je fakt obrovský! Velkým plusem jsou ale i vnější kapsy, na kterých jsou spolehlivé zipy. Díky zmíněným kapsám se tak úložný prostor ještě zvyšuje!

VIDEO: Jak vypadá set, který kombinuje rybářskou tašku s praktickým pouzdrem?

Pochvalu si česká značka Giants Fishing zaslouží za to, že tato taška je vyrobena z voděodolného materiálu, takže rybář má jistotu, že jeho věci zůstanou suché. Jak už jsme výše nakousli, tak tento set obsahuje i pouzdro na doklady. Set najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu!

 

Pokračuje výprodej produktů Giants Fishing

Výhodné ceny se ale týkají i dalších položek od české značky Giants Fishing. Právě od ní si mohou rybáři vybrat zlevněná křesla, ale také bivaky, pruty nebo navijáky. Absolutním hitem jsou především „masážní křesla“ pro rybáře Chair Gaube XT, která mají nastavitelnou podpěru na krční páteř.

Rybáři pak ale od české značky hodně sahají i po zlevněných bivacích. Ale divíte se? Tyto bivaky jsou aktuálně výrazně zlevněné, takže rybář ušetří pořádný balík peněz! Slevy se týkají populárních bivaků Deluxe QT Bivvy 2 Man, ale také Monster Bivvy 2,5 Man. Zlevněné produkty od české značky Giants Fishing najdete na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -