DomůAkční nabídkaČervený tygří ořech nacucaný jahodovou esencí: vylepšený trumf na kapry

Červený tygří ořech nacucaný jahodovou esencí: vylepšený trumf na kapry

- Reklama -

Tygří ořech patří k oblíbeným nástrahám ve světě rybaření. Na tuto nástrahu rádi chytají ostřílení kapraři, když se potřebují zaměřit na větší kapry. Co ale vyzkoušet vylepšený tygří ořech na kapry? 

Tygří ořech je oblíbenou variantou pro ty rybáře, kteří potřebují chytat na selektivní nástrahu. U tygřího ořechu pak to samé platí při krmení, kdy tato surovina dokáže zaujmout především větší kapry. A proto není divu, že jej rybáři používají tam, kde ví o větších rybách.

 

Tygří ořech My Baits RainbowSix Fluoro Tigernuts

Tohle je novinka, která okamžitě zaujala zkušené kapraře, kteří nechytají velké kapry jenom na tvrdé boilies. Jde o to, že rybáři nyní mají možnost nastražit osvědčenou nástrahu na větší ryby, která má ale vylepšené vlastnosti. Jahodový tygří ořech najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Těch vylepšení si každý rybář všimne na první pohled. Asi nikomu neunikne pronikavě červené zbarvení, které připomíná třešeň nebo malinu. Ta červená je prostě fantastická! Díky tomu tak má rybář stoprocentní jistotu, že taková nástraha půjde skvěle vidět. Takže pokud se rybář chystá na zanesený nebo zarostlý revír, tahle nástraha může být zajímavým trumfem.

Kromě výrazného zbarvení je pak dalším zásadním vylepšením to, že tyto tygří ořechy jsou doslova nacucané lákavou esencí. V tomto konkrétním případě se jedná o krásně sladkou vůni jahody, která patří k léty prověřeným esencím. Tohle prostě funguje nejen na velké kapry, ale také například na amury. Za nás velký palec nahoru!

Kromě esence jsou pak v tygřích ořeších My Baits další tekuté atraktory, které jsou „zažrané“ hluboko v nástraze. Díky tomu tak nastražený ořech vydává opravdu silné potravní signály, které dokážou zaujmout i pasivnějšího kapra. Tohle žádný „slušnější kus“ nenechá ležet.

 

Vytvořte plovoucí tygří ořech během chvilky

Jak s tímto tygřím ořechem, který má atraktivní vůni a barvu, chytat? Začněme krmením: ideální je u takové nástrahy používat krmení, ve kterém jsou nadrcené nebo nakrájené tygří ořechy. Hodně rybářů to dělá tak, že takovou návnadu dá do PVA punčochy, vše zalije atrkativním boosterem, a následně vyveze nebo nahodí.

V okolí nástrahy tak vznikne krásné krmné místečko, které bude nachystané především pro větší kapry. Jak už jsme si totiž výše řekli, tak tygří ořech menší kapři opravdu nemají tolik rádi. Proto je tato taktika vhodná jak na revíry s velkým výskytem bílé ryby, tak ale například i na prochytávané soukromé vody.

Proč je tygří ořech tak selektivní? Jedná se o to, že se jedná o poměrně tvrdou surovinu, kterou menší ryby nemají tolik v oblibě. Ovšem to nelze říct o velkých kaprech, kteří tygří ořech s velkou chutí přijímají. Větší šanci na záběr pak má rybář v tu chvíli, kdy nastraží vylepšený tygří ořech.

NÁVOD: Jak vytvořit plovoucí tygří ořech, který je TOP nástrahou na ryby? 

Ostřílení kapraři pak tygří ořech vylepšují tak, že z něj dělají plovoucí nástrahu. Jak na to? Je to naprosto jednoduché! Do tygřího ořechu stačí navrtat kus korku, který z něj vytvoří vznášivou nebo plovoucí nástrahu. Tohle je trumf, který nikdy nezklame.

Jestli chcete kaprům nabídnout tradiční nástrahu s vylepšenými vlastnostmi, nikdy jste neměli lepší příležitost. Tento tygří ořech od firmy My Baits, který je nacucaný lákavou esencí, je výtečnou zbraní na zkušené a opatrné kapry. Jahodový tygří ořech najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -