DomůAkční nabídkaČervi na ryby se silnou vůní: Úspěšná nástraha na začátek sezóny do...

Červi na ryby se silnou vůní: Úspěšná nástraha na začátek sezóny do studené vody

- Reklama -

Začátek sezóny se nezadržitelně blíží! Předpověď počasí hlásí příliv teplého vzduchu ze západu, takže rybáři už pomalu připravují vybavení. Aby první vycházky k vodě byly úspěšné, je důležité zvolit správnou nástrahu. Co vyzkoušet červy v dipu?

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Tu situaci zná každý rybář: První vycházky častokrát končí bez záběru. Čím to může být? Problém se může skrývat právě v oné nástraze. Rybáři třeba dělají tu chybu, že na háček narvou poměrně velké sousto, které je na „probouzející“ se ryby prostě moc. Takže co napíchnout na háček? Naprosto ideální jsou třeba červi v dipu, kteří nabízí perfektní vlastnosti pro první jarní vycházky…

 

Červi v dipu

Výborná nástraha na ryby, kterou si rybáři oblíbili právě při prvních vycházkách k vodě. Jde o to, že červi v dipu jsou věrnou napodobeninou klasických červů, kteří patří k těm nejlepším nástrahám vůbec. Akorát že červi v dipu nabízí zajímavé vlastnosti – jako například silnou vůni nebo výrazné zbarvení. A když se tohle všechno spojí, pak má rybář na háčku fakt lákavé sousto. Červi v dipu jsou k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

Tato nástraha je dokonalá i díky tomu, jak se chová ve vodě. Ano! Červi v dipu jsou lehce plovoucí, takže po vhození do vody se krásně vznáší. Tohle je důležité právě na začátek sezóny, kdy jsou na podvodních terénech našich revírů silné vrstvy odumřelé vegetace. A právě díky tomu nástraha do tohoto „bordýlku“ nezapadne.

VIDEO: Jak vypadají červi v dipu? Mrkněte na video!

Věnujme se chvíli vůni: Červi v dipu se vyrábí v 8 příchutích, které se skládají jak ze sladkých, tak páchnoucích vůní. Rybáři si mohou vybrat naprosté klasiky jakými jsou jahoda nebo med. Právě tyhle dvě zmíněné dokážou vytvořit velmi silnou, sladkou pachovou stopu, která ryby na jaře krásně zaujme.

Pokud ale rybář rád chytá ryby na páchnoucí nástrahy, pak si může vybrat třeba příchutě smradlavý sýr nebo monster halibut. Tyto příchutě mají silné aroma, které dokáže i za nízkých teplot efektivně lákat ryby. Naším „černým koněm“ je ale pikantní švestka, která je na první vycházky jako dělaná. Hodně zajímavá vůně!

Jak tuto nástrahu nastražit? Těch možností je více! Rybáři červy v dipu buďto klasicky nastražují přímo na háček, anebo z nich dělají řetízky na vlasu pod háčkem. Velmi oblíbeným způsobem nastražení je potom kombinace s klasickými červy. Proč? Protože červi v dipu krásně celé sousto nadzvednou, kdežto živí červíci dodají nástraze krásný pohyb. Tohle funguje nejlépe!

Další velmi silnou zbraní této nástrahy je výrazné zbarvení. Někteří červi v dipu jsou výrazně zbarvení, takže jdou velmi dobře vidět i na zaneseném dně. A to je důležité! Právě na začátku sezóny bývají dna našich revírů tmavá a šedivá, takže výrazně zbarvené sousto na takovém terénu krásně „svítí“. Tohle je super!

Chcete si na začátku rybářské sezóny dobře zachytat? Pak se rozhodně podívejte na parádní nástrahu červi v dipu od české firmy MIKBAITS, která je vynikající volbou do studenější vody na jaře. Tato nástraha se ve vodě atraktivně chová, má výraznou vůni a barvu. Tohle nenechá žádná ryba jen tak ležet. Super! Nástraha od firmy MIKBAITS je dostupná na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -