DomůAkční nabídkaČeská firma prodává boilies přímo „z mašiny“: cena nástrah je razantně nižší

Česká firma prodává boilies přímo „z mašiny“: cena nástrah je razantně nižší

- Reklama -

Někteří výrobci rybářských nástrah se rozhodli prodávat produkty „přímou cestou“. Díky tomu si tak rybáři mohou užívat výrazně nižší ceny, protože v nich není promítnuta marže pro rybářské obchody.

Jedním z takových výrobců je i přeloučská firma LK Baits, která má na e-shopu speciální sekci, která se jmenuje Diskontní prodej. Právě v ní rybáři najdou levnější nástrahy a krmení na kapry, protože tyto produkty rybáři najdou jen na e-shopu známého českého výrobce. Velkým plusem jsou pak výhodnější ceny

 

Levné boilies játra/losos/česnek

Asi nejprodávanější masové boilies od českého výrobce LK Baits v diskontním prodeji. Právě tyto kuličky totiž obsahují celou řadu atraktivních složek, přitom jejich cena je opravdu hodně lákavá. Kvalitní masové boilies za rozumné peníze najdete na e-shopu LK Baits .

Tou největší zbraní těchto kuliček je jejich super složení. Boilies totiž obsahuje celou řadu atraktivních surovin, díky kterým má nástraha ve vodě perfektní vlastnosti. Kuličky do okolí vypouští koncentrované potravní signály, které dokážou zlákat i zkušené a opatrné kapry.

Toto boilies má výrazné živočišné aroma, které dává kaprům jasně najevo, že v jejich blízkosti leží nutričně bohatá potrava. Důležitou ingrediencí je ale také česnek, který nástraze dává výraznější „ocas“. Tohle je prostě kombinace, která nikdy nezklame!

Jestli aktuálně hledáte levné boilies z kvalitních masových surovin, pak se určitě podívejte na tyto kuličky v příchuti játra/losos/česnek. Výsledná nástraha nabízí opravdu TOP vlastnosti, které jsou srovnatelné s mnohem dražším boilies. Tahle nástraha nezklame! Levné masové boilies najdete na e-shopu LK Baits .

 

Broskvové boilies

Jste spíše fanoušky sladkých příchutí? Tak to vás budou zajímat tyto super levné kuličky, které vychází opravdu na pár korun. Rybáři si je mohou vybrat v praktických 5kilogramových pytlích, takže si velmi rychle vytvoří dostatečné zásoby na letní výpravy za kapry. Levné boilies najdete na e-shopu LK Baits .

Na těchto kuličkách máme rádi jejich silné ovocné aroma, které skvěle pracuje zejména v teplé vodě. Boilies tak věrně „napodobuje“ spadané ovocné plody ze stromů na březích revírů, které kapři a amuři s chutí sbírají.

Velkým plusem tohoto levného ovocného boilies je ale také výrazně oranžové zbarvení. Právě oranžová barva jde perfektně vidět na drtivé většině podvodních terénů. Takže rybář vytvoří nepřehlédnutelný „krmný koberec“, který spolehlivě zastaví každého kapra a amura v okolí.

Připravujete se na dlouhou letní výpravu za rybami? Pokud nechcete zruinovat vaši peněženku, pak se určitě podívejte na tyto levné kuličky, které vychází fakt na pár korun. Tohle je boilies, které se skvěle hodí k masivním krmným kampaním. Levné boilies v příchuti broskev najdete na e-shopu LK Baits .

 

Mražené boilies Palermo

Tohle jsou kuličky, které jsou určené pro skutečné kaprařské fajnšmekry. V začátcích kaprařské historie bylo právě mražené boilies nejrozšířenějším druhem. Tato nástraha je specifická pro její skvělé vlastnosti, díky kterým má při lovu kaprů perfektní výsledky. Mražené boilies Palermo najdete na e-shopu LK Baits .

Ale nejde jenom o to, že mražené boilies ve vodě specificky pracuje. Konkrétně boilies Palermo je výjimečné také tím, že obsahuje celou řadu netradičních surovin. Namátkou třeba cibuli z Mexika nebo petržel z Egypta.

Výsledná kulička je tak skutečným klenotem na rybářském trhu, která nabízí zcela unikátní odér, ale také již zmíněné vlastnosti. Tohle je dokonalá nástraha například na silně prochytávané vody, na které je velký rybářský tlak. Mražené kuličky Palermo najdete na e-shopu LK Baits .

Zdroj a ilustrační foto: LK Baits

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -