DomůAkční nabídkaČeská firma vyprodává zásoby: lehátka a spacáky na ryby za pár korun

Česká firma vyprodává zásoby: lehátka a spacáky na ryby za pár korun

- Reklama -

Česká rybářská značka ZFish je oblíbenou „adresou“ pro mnoho česko-slovenských rybářů. Není divu! Tato firma produkuje kvalitní věci za rozumné peníze. A některé oblíbené produkty teď ještě zlevnily!

Česká značka ZFish na rybářský trh produkuje celou řadu oblíbených produktů pro rybáře, které nabízí obrovskou kvalitu za rozumné peníze. V sortimentu této rybářské značky pak najdeme i kvalitní lehátka nebo spacáky na ryby. A právě na tyhle položky česká společnost dala výraznou slevu. Rybáři tak nyní mohou ušetřit zajímavé peníze…

 

Lehátka pro rybáře ZFish Siesta

Tohle jsou populární lehátka pro rybáře od české značky ZFish, která nabízí celou řadu předností, které by rybáři čekali spíše u dražších modelů od konkurenčních firem. Přitom ale tato lehátka seženete za super nízké ceny. Zlevněná lehátka Siesta najdete na e-shopu ZFish.cz se slevou!

Tato lehátka pro rybáře jsou oblíbená zejména proto, že mají jednoduchou, ale neuvěřitelně bytelnou konstrukci. Rybáři na těchto lehátkách nenajdou „klouby“ pro nastavení jejich polohy. Ale právě to je obrovské plus! Díky tomu je totiž toto lehátko na ryby mnohem skladnější, ale také lehčí. Polohu lehátka si pak rybář nastavuje s pomocí teleskopických nohou.

I proto rybáři tato lehátka na ryby ZFish Siesta rádi vozí k vodě třeba jen na 1 noc. A to právě proto, že jejich transport je velmi komfortní. Lehátka jsou i parádně lehká, takže se k vodě nepronesou. Za tohle velký palec nahoru! Lehátka Siesta od české značky ZFish jsou k dostání v 6nohé a 8nohé konstrukci.

VIDEO: Jak vypadají rybářská lehátka Siesta? Podívejte se na ně ve videu

Kromě toho lehátka na ryby ZFish Siesta nabízí i kvalitní matrace z materiálu Oxford 600D. Jedná se o velmi odolný materiál, který slibuje dlouhodobé a bezproblémové používání. Ale také snadné čištění! Když lehátko spatříte, vidíte hned na první pohled jeho překvapivou šířku, kterou umocňují termoizolační lemy na stranách.

Pokud právě hledáte nějaké levné lehátko na ryby, které ale nabízí kvalitní konstrukci a pohodlnou matraci, pak se určitě podívejte na rybářská lehátka Siesta! Zlevněná lehátka Siesta najdete na e-shopu ZFish.cz za super nízké ceny!

 

Spacák ZFish Hardcore Sleeping Bag 5 Season

Tuhle nabídku si rozhodně nenechte ujít! Čeká značka ZFish totiž zlevnila i super kvalitní spacáky pro rybáře Hardcore Sleeping Bag 5 Season, které nabízí opravdu TOP vlastnosti. Pro představu: pokud by takový spacák nabízela zahraniční značka, pak by byl mnohonásobně dražší. Zlevněný spacák na ryby najdete na e-shopu ZFish.cz .

V čem je tento spacák tak dokonalý? Výrobce například udává, že rybářovi bude v tomto spacáku teplo i za hodně chladného počasí u vody. Kolik je tepelný komfort? Znova: česká značka udává, že tepelný komfort je až do -30 stupňů Celsia. Paráda!

Tento obrovský tepelný komfort je dán třeba třemi vrstvami, které „chytře pracují“ s teplem uvnitř spacáku. Zároveň jsou ale odolné proti chladnému počasí zvenku. Obrovským plusem je i oválný střih, který slibuje maximální uchování tepla. Tohle je fakt bomba!

VIDEO: Jak vypadá spacák na ryby Hardcore? Podívejte se na něho ve videu

Zajímavé jsou i rozměry tohoto spacáku. Ty jsou 220 x 90 centimetrů, takže i urostlý rybář má 100% jistotu, že se ve spacáku komfortně vyspí. Znova: ani urostlého rybáře nebude nikde nic svírat ani tahat. Tohle je spacák, který by neměl chybět v žádné rybářské výbavě těch rybářů, kteří jezdí na déletrvající výpravy v chladných měsících.

Jestli aktuálně hledáte kvalitní spacák na ryby, pak se určitě podívejte na ten od české značky ZFish. Právě tento model nabízí TOP vlastnosti, přitom jeho cena je nyní opravdu hodně lákavá. A znova: i na tento spacák je sleva! Zlevněný spacák na ryby najdete na e-shopu ZFish.cz za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: ZFish

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -