DomůAkční nabídkaPikantní tygří ořech na kapry: tvrdá nástraha, na kterou berou velké ryby

Pikantní tygří ořech na kapry: tvrdá nástraha, na kterou berou velké ryby

- Reklama -

Tygří ořech je specifickou nástrahou ve světě rybaření. Tvrdou nástrahu na ryby s velkou oblibou používají třeba ostřílení kapraři na těch vodách, na kterých se chtějí zaměřit na ty největší ryby.

O tvrdých nástrahách se moc dobře ví, že právě ony patří k těm nejvíce selektivním ve světě rybaření. To znamená, že na tuto nástrahu tolik neberou malé ryby. Takže pokud rybáře třeba na řece „otravují“ tloušti, cejni nebo menší bílá ryba, je na čase vsadit na tygří ořech. Právě ten napomůže tyto záběry od menších ryb eliminovat.

 

Nakládaný tygří ořech JUMBO

Toto je jedna z podzimních novinek, kterou pod svou značkou představil českých e-shop Chyť a pusť. Právě tady si rybáři mohou vybrat celou řadu nových nástrah, mezi kterými najdeme i tento nakládaný tygří ořech. Nakládaný tygří ořech JUMBO najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

První obrovskou výhodou této nástrahy je již zmíněná tvrdost. Ta rybářovi slibuje to, že mu nebudou brát malé ryby. Takže pokud se rybář vydá třeba na řeku nebo stojatou svazovku, na které je přebytek těchto rybích druhů, je na čase pod háček nastražit tygří ořech. Ten díky jeho tvrdosti výrazně napomáhá k eliminování záběrů od menších ryb.

Další obrovskou výhodou tohoto tygřího ořechu je to, že je naložený v atraktivním nálevu. To znamená, že nástraha po vhození do vodného prostředí začne vydávat koncentrované potravní signály, které se spolehlivě šíří i ve studené vodě. Rybář tak tuto nástrahu může používat i v chladnějších měsících rybářského roku.

Ještě k těm nálevům: rybáři si mohou vybrat dva druhy tygřího ořechu. Jeden druh ořechu je naložený ve sladkém nálevu, který má krásně příjemné aroma. Tato příchuť je lepší pro rychlejší chytání, anebo při lovu v teplejších měsících sezóny. A pak je tady ještě jeden druh.

Ano! Český e-shop Chyť a pusť totiž dodává také nakládaný tygří ořech v pikantním nálevu v příchuti chilli. A to je z našeho pohledu naprosto dokonalá nástraha na ty největší ryby. Nejenže rybář bude mít pod háčkem tvrdý tygří ořech, který je sám o sobě selektivní. Ale navíc bude mít pod háčkem také pikantní nástrahu, která má rovněž tyto vlastnosti. Tohle je fakt bomba!

 

Jak vytvořit plovoucí tygří ořech?

A ještě jeden tip ohledně nálevu: český e-shopu Chyť a pusť doporučuje, aby rybáři nevytahovali tygří ořech z krabičky holýma rukama. Proč? Právě takto si můžou rybáři naprosto zbytečně znehodnotit atraktivní nálev v balení. Proto je lepší ořech vytahovat třeba s pomocí peanu. Myslete na to!

Krmný tygří ořech na kapry v krmné lopatce

Jak s tygřím ořechem chytat? Princip je stejný jako při lovu na boilies nebo s peletami. Prostě tygří ořech nastražíme pod háčkem na kapry. Tento způsob nastražení patří k tomu nejosvědčenějšímu. Vhodné je potom k nástraze ještě přidat třeba PVA punčochu s PVA mixem s nadrceným boilies nebo tygřím ořechem.

A jestli chytáte na revírech s nánosy na dně, pak je vhodné použít plovoucí tygří ořech. Jak toho dosáhnout? Naprosto jednoduše! K tygřímu ořechu prostě stačí přidat kus korku. Právě s tímto jednoduchým fíglem docílíme toho, že nástraha bude plavat. Takže po vhození do vody se krásně nadzvedne nad nánosy na dně. Super!

VIDEO: Jak chytat na tygří ořech? Hromadu tipů najdete ve videu

Tygří ořech je osvědčenou nástrahou na velké kapry. Pokud byste rádi zkusili něco jiného než boilies nebo pelety, tady je příležitost. Tento nakládaný tygří ořech je perfektní nástrahou, se kterou si krásně zachytáte i na podzim. Zejména pak na tu pikantní variantu! Nakládaný tygří ořech JUMBO najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -