DomůAkční nabídkaČeské boilies za 60 korun za kilo: válka o koule za nejlepší...

České boilies za 60 korun za kilo: válka o koule za nejlepší cenu pokračuje

- Reklama -

Ani rybářský trh se nevyhnul šílenému zdražování, které všechny trápí. Přesto se i za současného zvyšování cen najdou firmy, které dokážou ceny držet proklatě nízko. Třeba rodinná společnost KAPRPRO.

Ilustrační foto: KAPRPRO

Poslední měsíce jsou ve znamení výrazného zdražování snad všech položek, na které si člověk jenom vzpomene. Některým firmám ale jako by se tento negativní trend úplně vyhnul. V rybářském světě jde například o rodinnou společnost KAPRPRO, která nabízí populární balíky pro rybáře za výrazně nízkou cenu.

Trofejní kapr položený v podložce

V nabídce této společnosti najdeme například populární akční sety, které obsahují 20 kilogramů boilies spolu s dalšími tekutými atraktory (CSL a esence) a plovoucími nástrahami. Když si ale člověk tyto položky od velkého balíku boilies odečte, tak mu vyjde, že kilogram těchto kuliček vychází na nějakých 60 korun za kilo (záleží na typu setu). Neuvěřitelná cena!

 

Výhodné akční sety KAPRPRO

Tyhle akční sety na ryby si rybáři oblíbili právě díky nízké ceně, ale také vysoké kvalitě. Ano! Rybář za boilies neutratí příliš velkou částku, přitom ale dostane kvalitní kuličky, které nabízí zajímavé vlastnosti. Akční sety nástrah najdete na e-shopu KAPRPRO.cz . Slovenští rybáři pak mohou nakupovat na KAPRPRO.sk .

U levného boilies je často k vidění, že se rychle rozpadá. To ale neplatí u tohoto levného boilies od české firmy KAPRPRO. Kuličky vydrží ve vodě i 24 hodin, kdy samozřejmě záleží na teplotě vody a množství „bílé ryby“. Ovšem ten rozdíl oproti konkurenčnímu boilies je znatelný na první pohled!

I proto si toto levné boilies rybáři oblíbili i na ty lokality, na kterých je vysoký výskyt právě „bílé ryby“. Rybář má totiž stoprocentní jistotu, že toto krmné boilies za pár korun vydrží i nájezdy početných hejn plotic, perlínů nebo cejnů, a „počká“ na kapry.

VIDEO: Jak vypadá akční set od české firmy KAPRPRO? Podívejte se na video

To, že levné boilies vydrží opravdu hodně, prozrazuje i ten fakt, že s těmito kuličkami lze „kobrovat“. Rybář může toto boilies skutečně házet kobrou do velké vzdálenosti, a přitom spolehlivě vydrží. Při letu se kulička prostě nerozpadne, tak jako jiné levné boilies. Za tohle palec nahoru!

 

K dostání v celé řadě příchutí

Rybáři si tyto kuličky mohou vybrat v celé řadě příchutí. K dostání jsou například „základní“ příchutě typu játra/chobotnice nebo losos/patentka, které patří k tomu nejlevnějšímu z nabídky firmy KAPRPRO. Přitom jde ale o kuličky, které mají výraznou živočišnou vůni a obsahují živočišné suroviny. Není proto divu, že právě tyto sety patří k tomu nejoblíbenějšímu.

Mezi česko-slovenskými rybáři je ale „černým koněm“ legendární příchuť od KAPRPRO s názvem hnijící červ. Smrad těchto bílých kuliček je opravdu extrémní, a mnoho rybářů nedá na tuto nástrahu dopustit. A to především proto, že pach z boilies se skvěle šíří za každých podmínek. Kromě toho je velkým plusem i netradiční bílé zbarvení, které kapři moc dobře vidí.

Rybáři si pak mohou vybrat toto boilies v několika velikostech. K dostání jsou populární průměry 20 nebo 24 mm, ale pak i velké koule na velké ryby o velikosti 30 mm. Tato nabídka tak umožňuje výběr krmení do nejrůznějších podmínek.

 

Akční sety jsou poskládané do všech podmínek

Firma KAPRPRO tyto akční sety poskládala tak, aby rybáři mohli boilies využít za každých podmínek. Jednak díky tekutým atraktorům, které jsou součástí balení, si rybář může připravit velké množství levného krmení na kapry, které bude do okolí vydávat atraktivní potravní signály.

Jelikož ale je součástí balení i esence, pak může rybář vylepšovat i „chytací boilies“, které lze dlouhé dny nebo týdny dipovat oddělené v kelímku. A zároveň je součástí balení i plovoucí boilies, s pomocí kterého může rybář chytat tzv. „na panáčka“. Těch možností využití je „nekonečno“! Akční sety boilies s tekutými atraktory a pop-up boilies najdete na e-shopu KAPRPRO.cz .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

2 KOMENTÁŘE

  1. Moc mě mrzí že to musím napsat. Ale firma Kaprpro,už nikdy… Jednak koule praskají… A za druhé chytají plíseň… Ono za ty peníze človek ani nechce zázrak…. Ale ani nechce plíseň… Za mě rozhodně nikdy víc… Si radši připlatit, než brát takový odpad…

  2. Tak to jsi kamaráde zabil…já mám koule od Fa.Kaprpro už ve sklepě 3 rok a žádná plíseň se nekoná…to víš jak se do lesa volá..tak se z lesa ozívá…..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -