DomůAkční nabídkaČeský výrobce zlevnil přístřešky pro rybáře, na skladě jsou poslední kusy

Český výrobce zlevnil přístřešky pro rybáře, na skladě jsou poslední kusy

- Reklama -

Česká firma Mivardi patří k nejpopulárnějším značkám na tuzemském rybářském trhu. Rybáři si u této rybářské firmy zvykli na kvalitní produkty za rozumné peníze. A to platí i u zlevněných přístřešků.

Ilustrační foto: PARYS

Rybářský přístřešek je při rybářských vycházkách vítaným parťákem. Není žádnou výjimkou, že rybáře u vody přistihne nějaká dešťová přeháňka nebo studenější vítr. A právě v takových podmínkách přijde rybářský přístřešek vhod.

Jaký přístřešek na ryby ale vybrat? Co se podívat na nabídku od české značky Mivardi? Tato rybářská firma nabízí kvalitní rybářské přístřešky, kdy některé z nich jsou k dostání za super nízké ceny. Má to ale háček! O co jde? Těch zlevněných přístřešků už není mnoho. Pojďme se na ně blíže podívat…

 

Přístřešek pro rybáře Mivardi Shelter Quick Set XL

Tohle je velmi populární přístřešek pro rybáře, který mají rybáři v oblibě zejména proto, že při nízkých transportních rozměrech nabízí hodně místa. Ano! Délka přístřešku je 200 centimetrů, šířka 250 čísel a výška činí 164 centimetrů. Tento přístřešek najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

Zmíněné transportní rozměry jsou potom jenom 127 x 22 centimetrů, takže přístřešek se nepronese k vodě ani při krátkých, několikahodinových vycházkách za rybami. Ono se to vyplatí! Díky velkému prostoru je pod střechou dostatek místa nejen pro lehátko, ale také stolek nebo další rybářskou batožinu.

Opravdu velkou předností jsou potom konstrukční tyče, které jsou zhotoveny z kvalitního materiálu, který slibuje perfektní odolnost a stabilitu. Díky tomu tento rybářský přístřešek Mivardi Shelter Quick Set XL vydrží i takové vycházky, kdy silně fouká nebo prší. K vysoké stabilitě přispívají také kotvící lanka, díky kterým jde přístřešek ještě lépe zajistit.

Co se týče oné odolnosti, pak nesmíme opomenout ani vysokou voděodolnost. Skutečně! Tento přístřešek pro rybáře od české značky má 5000 vodního sloupce, takže vydrží i pořádný slejvák na rybách. Rybář tak bude vždycky v suchu a v pohodlí. Pokud aktuálně hledáte kvalitní přístřešek na ryby za super cenu, mrkněte na tento na e-shopu PARYS.

 

Akční set přístřešek + křeslo pro rybáře Mivardi

Dále si česká firma Mivardi připravila velmi výhodný campingový set na ryby, který obsahuje jak praktický přístřešek, tak pohodlné křeslo. Velkou výhodou tohoto setu je jeho cena, kdy rybář za super peníze dostane hned 2 kvalitní produkty. Akční set je k dostání na e-shopu PARYS.

Začněme oním přístřeškem: Jde o populární model Mivardi Shelter Quick Set, který rybáři mají velmi rádi především díky nízké váze a transportním rozměrům. Přitom když rybář přístřešek postaví u vody, pak dostane „velkou porci“ místa.

Rozměry jsou 210 x 145 x 125 centimetrů. Výrobce sice udává, že do přístřešku se vejde pouze jeden rybář, ale máme vyzkoušeno, že pod střechou se schovají 2 rybářská křesla. Takže rybářský přístřešek Mivardi Shelter Quick Set vytvoří bezpečný a pohodlný úkryt pro dva rybáře, a to i s rybářskými taškami nebo batohy.

Přístřešek pro rybáře Mivardi

Součástí celého setu je potom i rybářské křeslo Mivardi CamoCODE Express, které patří k těm nejoblíbenějším mezi česko-slovenskými rybáři z nabídky Mivardi. Jde o to, že křeslo díky velkým rozměrům slibuje pohodlné posezení.

Sedací část křesla má rozměry 48 x 48 centimetrů, rozměry zádové části pak činí 48 x 56 centimetrů. Nosnost je 140 kilogramů, takže na křesle si bude hovět i urostlejší rybář. Velkou výhodu vidíme v tom, že výšku sedáku jde nastavit od 30 do 41 centimetrů, takže z křesla se i pohodlně vstává.

Pokud aktuálně hledáte levné křeslo s přístřeškem na krátkodobé vycházky, třeba na večerní posezení na podzim, pak se rozhodně podívejte na tento akční set. Nyní si jej můžete obstarat za fakt luxusní cenu. Ale bacha! Zásoby jsou opravdu tenké. Akční set najdete na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -