DomůNovinkyDalší gigant z Balatonu: TOP šupináč od slovenského rybáře Jakuba Fabiana! Kolik...

Další gigant z Balatonu: TOP šupináč od slovenského rybáře Jakuba Fabiana! Kolik vážil?

- Reklama -

Česko-slovenské týmy se na rybářském závodu IBCC na Balatonu tradičně umisťují na vrchních pozicích. Naši rybáři tak dokazují, že dlouhodobě patří k evropské špičce. A teď se do historie tohoto závodu velmi výrazně zapsal i známý slovenský kaprař Jakub Fabian. Právě tomu se povedlo na závodu v Maďarsku ulovit fantastického šupináče, který zaujal celé závodní pole. Tohle je prostě famózní balatonský velikán! Kolik kapr vlastně vážil?

Foto: IBCC

Tahle zpráva obletěla celý kaprařský svět! Slovenskému kaprařovi Kubovi Fabianovi se povedlo na Balatonu během závodu IBCC dostat na břeh neskutečnou rybu. Známý rybář, který například natáčí poutavá rybářská videa na YouTube, chytil kapra atakující famózní hodnotu 25 kilo!

„Když mi ráno začal pípat příposlech, tak jsem jen opatrně vyoukl z bivaku, kdo si ze mě dělá legraci. Když jsem viděl přilepený swinger na signalizátoru, tak jsem ihned startoval! Ryba se od levé bójky přesunula k pravé, a tam začal normální souboj,“ uvedl známý slovenský rybář Kubo Fabian, který se účastní letošního ročníku IBCC 2021 na Balatonu.

Rybářovi se nakonec povedlo dostat kapra blíže k člunu, jenže v tu chvíli rybě trofejní parametry ještě netipoval. Konečná váha ale nakonec Kubovi Fabianovi „vyrazila“ dech. „Kapra jsem spatřil, a řekl jsem si, že je to taková 12ka. Když jsem ho podebíral, tak vypadal na 18 kilo. Nakonec je z toho můj nový osobák 24,72 kilogramů!“ radoval se Kuba Fabián na sociální síti.

VIDEO: TOP kapr slovenského kapraře Kuby Fabiana

 

Rekordní kapr přes 30 kilo!

Před několika dny jsme psali i o rekordní rybě, kterou dokázal ulovit rumunský tým. Rumunský tým Cereal Boilies 1 dokázal dostat na břeh lysce, který vážil neuvěřitelných 30,15 kilogramů

O tom, že tento kapr je nefalšovaným králem „maďarského moře“, nemůže být nejmenších pochyb. Podívejte se na tu nádheru! Lysec je dokonale stavěný, má nádherně vysoké tělo, které napovídá, že tohle je fakt giga kapr. A to břicho! Pochopitelně, nejedno srdce rybáře zjihne při pohledu na fotografii už z toho důvodu, že jde o atraktivní formu lysce. Fakt krásná ryba!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -