DomůNovinkyDalší gigantický kapr z české svazovky! Neskutečný lysec vážil přes 29 kilo!

Další gigantický kapr z české svazovky! Neskutečný lysec vážil přes 29 kilo!

- Reklama -

S velkými kapry se v letošním roce opravdu „roztrhl pytel“. A to je setsakramentsky dobře! Fascinující zprávy o gigantických kaprech ale nepřichází pouze z českých soukromých lokalit. To ne! Nádherné ryby se chytají i na svazových vodách. Jednu takovou chytil i rybář Láďa. Tomu se povedlo na háček dostat vysněného kapra o váze přes 29 kilogramů. Neskutečný lysec!

Foto: rybář Láďa

Rybář Láďa si splnil rybářský sen! Při rybářské výpravě totiž dokázal přelstít lysce, kterého by si přál ulovit každý rybář. Kolik tahle famózní ryba vážila? Ručička váhy ukázala více jak 29 kilogramů! Někdo by si možná řekl, že je škoda, že ryba nepřesáhla magickou 30 kilogramovou hranici. Ale záleží na tom? Tohle je prostě kapr „za zlatý odznak“. Láďovi posíláme upřímnou gratulaci.

Nejednoho rybáře jistojistě potěší, že tahle snová ryba byla ulovena na svazové vodě. Rybář ale z pochopitelných důvodů nechtěl zveřejnit název lokality, což je pochopitelné. Na co tento velký kapr zabral? Úspěšnou nástrahou bylo NUTRIGO Predator. Jde o kuličku na ryby s tekutým středem, ve které je v tomto provedení páchnoucí, živočišná tekutina.

Při prohlížení těchto fotek nás opravdu těší, že i svazové lokality čím dál častěji dokážou nabídnout neskutečné ryby, o kterých se před několika lety pouze snilo. Dneska už nejsou kapři nad 25 kilogramovou hranicí takovou raritou (neříkáme, že jsou běžní). Tak třeba se dočkáme i takového období, kdy budou kapři okolo 30 kilogramů „dostupnější“. Snad takových ryb bude na české rybářské mapě jenom přibývat. Prostě nádhera!

Chcete taky ukázat svůj úlovek krásné ryby? Pak napište na email [email protected]! Rádi ukážeme Vaši snovou rybu ostatním rybářům…

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

8 KOMENTÁŘE

  1. Zdravim nechapu tady nektere lidi jen zavidi byl jsem u toho kdyz rybu vytahl a bylo to v zari a bylo to na predatora

  2. Nevím, proč někdo napíše, že mu to závidí…já to přeji každému.
    Mně stačí, že jsem u vody a semo tamo přijde 70 cm.
    No a co. Když se honíš za rekordem a nakonec se to povede – bingo.

    čau pipi

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -