DomůNovinkyVIDEO: Brutální útoky sumců na hladině! Může být v rybaření větší adrenalin?

VIDEO: Brutální útoky sumců na hladině! Může být v rybaření větší adrenalin?

- Reklama -

Z těchto útoků od hladových sumců běhá mráz po zádech! Člověk by si kolikrát myslel, že sumci jsou tajemní noční dravci, kteří útočí jako nějaká záhadná příšera. Jenže! Tyhle ryby dokážou byt „hravé“ jako okouni! To dokazuje další skvělé video, které zachycuje hned několik útoků od sumců na hladinovou nástrahu. Tohle musí být nezapomenutelný rybářský zážitek! Podívejte se na fascinující video plných útoků!

Ilustrační foto: Carna Fishing Family

Podobná rybářská videa jsou hitem posledních let na rybářském internetu. Ale my nemůžeme jinak! Tohle je prostě paráda! Rybář sedí na plovoucím křesílku a hladinovou nástrahu, která se jmenuje Whopper Plopper, hází ke břehu k potopeným překážkám. Člověk, který takové rybaření ještě neviděl, by si řekl, že rybář má spadeno na štiky. Ale chyba lávky!

Právě v těchto zatopených pevnostech jsou sumci. A ti neskutečně agresivně reagují na „čvachtání“ nástrahy na hladině. Sotva rybář začne dráždivou nástrahu tahat po hladině, tak se na hladině objeví tajemný stín predátora. To je sumec! Bum! Prásk! Útok na nástrahu. Ohnutá udice. Je tam! Může být v rybařině většího adrenalinu?

Na těchto videích nás vždy fascinuje to, jak sumci pronásledují nástrahu. Člověk by si myslel, že tihle dravci budou opatrní a tajemní. Jenže! Ve chvíli, kdy nad nimi „čvachtá“ Whopper Plopper, tak se sumci mění ve „hravé kočky“, které potřebují dostat kořist nad nimi. A skutečně! Někteří sumci útočí agresivně několikrát za sebou, dokud nástrahu nevcucnou do velké tlamy. Tohle je fakt zážitek!

VIDEO: Brutální útoky sumců na hladině!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -