DomůTrendyDalší spor Bohumila Kuny? Rybářská organizace na něj poslala advokátní kancelář

Další spor Bohumila Kuny? Rybářská organizace na něj poslala advokátní kancelář

- Reklama -

Rybář Bohumil Kuna je známý svým rázným vystupováním, které mnohdy vzbuzuje velké emoce. Poslední „slovní střet“ mezi Bohumilem Kunou a místní organizací Nová Ves 1 ale může mít dohru.

Ilustrační foto: InRybar.cz

Prvotní „jiskrou“ celého sporu bylo video kontroly, kterou vykonával předseda ČRS MO Nová Ves 1 a člen rybářské stráže Petr Kašpar, který měl v úmyslu kontrolovat rybáře, kteří chytali „na místě“ Bohumila Kuny. Člen rybářské stráže ale podle záznamu Bohumila Kuny neměl u sebe průkaz rybářské stráže, který členové musí mít při kontrolách u sebe.

VIDEO: Členovi rybářské stráže chybí při vykonávání kontrolní činnosti průkaz 

 

Vyjádření místní organizace Nová Ves 1

K celé situaci se rozhodla rybářská organizace vyjádřit, ale to až po dalším videu Bohumila Kuny, ve kterém rybář z Labe řešil další záležitosti. V reakci se pak rybáři z Nové Vsi 1 zabývali právě i zmíněnou kontrolou ze strany předsedy Petra Kašpara, ale i jinými záležitostmi.

Co se ve skutečnosti stalo? Člen rybářské stráže a předseda naší MO pan Petr Kašpar, prováděl rutinní kontrolu lovících na revíru č. 411 055. Při kontrole rybařících klientů pana Kuny byl panem Kunou vyzván k předložení průkazu rybářské stráže. Po zjištění, že průkaz zapomněl, kontrolu přerušil a odešel. To je vše,“ uvedla na webu místní organizace Nová Ves 1.

Své pochybení nijak nepopírá. Žádného protiprávního jednání se ale nedopustil, žádnou újmu nikomu nezpůsobil. Pan Kuna, nijak se netající upřímnou nenávistí k panu Kašparovi, však celou věc skandalizuje a prezentuje, jako by šlo o vraždu. Celospolečenský dopad opomenutí pana Kašpara je však zhruba stejný, jako když si pan Kuna zapomene cestou na „svůj flek“ řidičák, policista nechá doma služební průkaz a rybář povolenku,“ dodali rybáři z Nové Vsi 1.

 

Případ už řeší advokátní kancelář

Celá situace se mezi Bohumilem Kunou a ČRS MO Nová Ves 1 vyostřila do takové fáze, že si rybáři najali advokátní kancelář, aby došlo k očištění jejího dobrého jména.

„Na základě obsahu posledních útoků pana Bohumila Kuny proti naší MO jsme požádali vybranou advokátní kancelář o zahájení právních kroků směřujících k očištění dobrého jména naší MO, a to jak v rovině občansko-právní, tak i v rovině trestně-právní,“ uvedla ČRS MO Nová Ves 1 na webových stránkách.

VIDEO: Rybář Bohumil Kuna reaguje na vyjádření ČRS MO Nová Ves 1

Na celé vyjádření rybářů z ČRS MO Nová Ves 1 pak reagoval i Bohumil Kuna v dalším videu, kdy se vyjádřil k jednotlivým bodům, které rybáři z organizace zveřejnili na webových stránkách. To, jak celý spor skončí, ukáže až čas…

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -