DomůAkční nabídkaDělené pruty na kapry za 500 korun od německé značky: Dostupné ve...

Dělené pruty na kapry za 500 korun od německé značky: Dostupné ve 3 variantách

- Reklama -

Situace s cenami je opravdu šílená. A proto určitě přijde vhod možnost levného nákupu rybářského vybavení. Například nyní si rybáři mohou vybrat levné dělené pruty na kapry od 500 korun za kus. 

Ilustrační foto: PARYS

Dělené pruty na kapry jsou oblíbenými modely při rybaření na položenou s moderními nástrahami typu boilies nebo pelet. Právě tento typ udice nabízí perfektní vlastnosti jak při nahazování, tak ale například i zdolávání ryby.

Potíží je, že některé dělené pruty na kapry nejsou úplně levné. To ale neplatí u všech výrobců! Například německá značka DAM na rybářském trhu uvedla super levné dělené pruty na kapry, které vychází už od 500 korun za kus.

 

Dělený prut na kapry DAM Camaro Carp

Tohle jsou levné dělené pruty na kapry od renomované německé značky, které okamžitě zaujmou nízkou cenou. Tyto pruty totiž startují na ceně 500 korun za kus, což je naprosto fascinující cena, zejména pak v aktuální situaci, kdy všechno zdražuje raketovým tempem. Levné pruty DAM jsou k dostání na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

I když jsou tyto pruty opravdu levné, tak přesto nabízí perfektní vlastnosti. Tyto dělené pruty na kapry mají skvělou parabolickou akci, což rybář ocení jak při nahazování, tak zdolávání ryby. Blank je krásně „akční“, takže rybář cítí jednak výpady i menší ryby, ale zároveň má v prutu cit i při nahazování.

Na prutech jsou kvalitní očka, která jsou odolná i při používání hrubšího navazovacího materiálu při lovu kaprů a dalších ryb. Očka jsou po blanku rozmístěna tak, aby v nich nedocházelo k přebytečnému tření. Díky tomu tak montáž při nahození letí opravdu daleko.

Z našeho pohledu je i příjemným plusem jednoduchá rukojeť. U sedla a na konci rukojeti jsou madla pro pohodlnější držení při nahazování, zbytek rukojeti je pak jednoduchý. Díky tomu se velmi dobře čistí v tu chvíli, kdy ji rybář zašpiní krmením nebo slizem od ryby. Za nás palec nahoru!

 

Pruty jsou k dostání ve 3 variantách

Rybáři si tyto pruty mohou vybrat hned ve 3 variantách. Všechny modely jsou k dostání v univerzální délce 3,6 metru. Tato délka je ideální jak pro daleké nahazování přes 100 metrů daleko, ale zároveň se s takto dlouhým prutem dobře manipuluje na lodi při vyvážení.

Rybáři si pak mohou volit 3 různé varianty v gramážích. První pruty jsou k dostání v gramáži 2,5 lb, která je vhodná na ty vody, na kterých není nutné nahazovat nikterak daleko. Jelikož jde o měkčí udici, tak rybář si užije každé zdolávání ryby, a to i menšího kapra. Tyto pruty jsou ideální pro chytání na menších rybnících.

Druhý typ dělené udice na kapry DAM Camaro Carp je k dostání v gramáži 2,75 lb. Tyto pruty si rybáři mohou vybrat na středně velké stojaté vody, anebo pro chytání na řece. Jde také o měkčí pruty, které rovněž slibují krásné zážitky při zdolávání divokých ryb.

Třetím modelem jsou potom pruty v klasické gramáži 3 lb. Jde o nejpoužívanější model udice, který rybáři mají v oblibě proto, že se s ním skvěle nahazuje. Pokud rybář zvolí vhodnou zátěž, pak s těmito udicemi bude nahazovat přes 100 metrů daleko „s prstem v nose“. Tak jaký prut si vyberete? Levné dělené pruty na kapry DAM Camaro Carp jsou k dostání na e-shopu PARYS za super ceny!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -