DomůAkční nabídkaDělené pruty na kapry za 500 korun: Už je máte? Skladové zásoby...

Dělené pruty na kapry za 500 korun: Už je máte? Skladové zásoby se rychle tenčí

- Reklama -

Dělené pruty na kapry jsou oblíbenými modely prutů, které nabízí obrovský požitek z lovu. Rybář si díky konstrukci těchto prutů užije zdolávání jakékoliv ryby. A takové pruty nemusí stát balík peněz. 

Ilustrační foto: InRybar.cz  

Renomovaná německá společnost DAM nedávno na rybářský trh uvedla levné dělené pruty na kapry, které jsou k dostání za „pár babek“. Tyto dělené pruty se dodávají v populárním 1+1 akčním setu, kdy jedna udice vychází na pětistovku. Za takové peníze budete takový prut v takovém provedení hledat jen těžko.

 

Dělené pruty na kapry DAM Camaro Carp (1+1)

Tohle jsou dělené pruty na kapry, které se ihned po uvedení na česko-slovenský trh staly hitem. Jde o to, že tyto kaprové děličky jsou k dostání za takovou cenu, na kterou se ostatní výrobci dívají z uctivé vzdálenosti. Super levné dělené pruty na kapry DAM Camaro Carp ve zvýhodněných setech jsou k dostání na e-shopu PARYS.

- Reklama -

Tyto kaprové dělené pruty si rybáři mohou vybrat ve 3 gramážích. První pruty mají gramáž 2,5 lb. Z toho lze vyčíst, že jejich blank bude sice měkčí, ovšem zdolávání každého kapra se promění v neuvěřitelný zážitek. Pokud tedy chodíte na menší rybníky, na kterých není zapotřebí nahazovat nikterak daleko, pak se rozhodně podívejte na tyto pruty.

Druhá gramáž prutů DAM Camaro Carp je 2,75 lb. Tyto dělené udice na kapry jsou lepší na středně velké nádrže a řeky, na kterých je zapotřebí nahodit trochu dále. Někteří rybáři tyto dělené pruty nepoužívají jen na kapry. Například měkčí modely někteří lovci využívají i při lovu štik a candátů na nástražní rybičky. Tohle široké spektrum použití těchto prutů je určitě velkým plusem.

Nejžádanějším modelem jsou ale pruty o gramáží 3 lb. Právě tyto nejtvrdší udice z řady Camaro Carp jsou ideální i na velké vody, na kterých je zapotřebí nahazovat daleko. Pokud rybář totiž zvolí správný navazovací materiál a vhodnou zátěž, pak může nahazovat přes 100 metrů daleko bez nejmenších obtíží.

Všechny 3 gramáže jsou potom dodávány v délce 3,6 metru. Tato délka je vhodná jak pro nahazování montáže na ryby i do větší vzdálenosti, tak ale je ideální i pro snadnou manipulaci na člunu při vyvážení. S touhle univerzální délkou rybář prostě neudělá chybu!

 

Za ty peníze perfektní zpracování

Na těchto levných prutech od německé společnosti DAM se nám líbí jejich akční blanky. Díky parabolické akci si rybář užije každé zdolávání zaseknuté ryby. Kromě toho blank je krásně tenký, což je další předpoklad toho, že zdolávání ryby bude velkým zážitkem.

Na těchto prutech jsou pochopitelně spolehlivá a pevná sedla na navijáky, která udrží i velké modely. Takže rybář se na prut nemusí bát připevnit třeba i nějaký velkokapacitní naviják, který se používá při lovu kaprů na rozlehlých vodách, na kterých je nutné vyvážet.

Co se týče rukojetí: Rukojeti jsou na těchto prutech dělené. První část najdeme u sedla navijáku, aby se rybářovi pohodlně s prutem manipulovalo jak při zdolávání, tak nahazování. Druhou částí rukojeti najdeme na konci udice, kde je toto místo vyztuženo, aby se prut dobře držel právě při nahazování montáže.

Tyto levné dělené pruty na kapry jsou hitem letošní sezóny. Sehnat takový prut za 500 korun se vám u jiné značky jen tak nepovede. Takže pokud hledáte „něco levného“, pak jste to právě našli. Levné dělené pruty DAM Camaro Carp jsou k dostání na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -