DomůAkční nabídkaDělený prut na kapry za 900 korun: blank slibuje maximální požitek z lovu

Dělený prut na kapry za 900 korun: blank slibuje maximální požitek z lovu

- Reklama -

Dělené pruty na kapry jsou jednoznačně tím nejoblíbenějším druhem kaprových udic. A ono se není čemu divit, protože právě dělené pruty na kapry nabízí skvělé vlastnosti. A to i ty levné kaprové pruty!

Pokud právě hledáte nějaký levný dělený prut na kapry, pak zpozorněte. Oblíbená slovenská značka Delphin totiž na česko-slovenský trh dodává zajímavé „kaprové děličky“, které slibují vynikající vlastnosti, a přitom jsou k dostání za méně jak 1000 korun. Prut v takovém provedení za takové peníze na rybářském trhu jen tak nenajdete…

 

Dělený prut na kapry Delphin Amulet Carp

Tyto dělené pruty od slovenské značky Delphin si okamžitě získaly pozornost mezi česko-slovenskými rybáři. Když se člověk podívá na cenovku za 1 prut na kapry, pak se není čemu divit. Tento prut totiž lze sehnat za 900 korun. Levné dělené pruty na kapry najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Kdekdo by si při pohledu na nízkou cenu mohl pomyslet, že tyto pruty nemají co nabídnout. Opak je ale pravdou! Základ prutu „tvoří“ kvalitní blank z pevného materiálu, který slibuje dlouhodobou výdrž a odolnost. Prut tak bude spolehlivě sloužit dlouhé rybářské sezóny.

Blank nabízí plně parabolickou akci, takže rybář se může těšit na maximální požitek a adrenalin při zdolávání i menší ryby. Tenký blank opravdu krásně reaguje na jakýkoliv výpad zdolávané ryby, takže rybáře čekají skutečně vzrušující chvilky při rybaření.

Na levných dělených prutech Delphin Amulet Carp pak najdeme i kvalitní SIC očka, která jsou po blanku rozmístěna tak, aby v nich nedocházelo k přebytečnému tření. Rybář je tak schopný nahazovat podstatně dále svou montáž, protože ta není „brzděna“ třením vlasce v očkách prutu. Za tohle palec nahoru.

Na prutu pak najdeme i pevné sedlo na naviják, které spolehlivě udrží i velký „kaprový budík“ s velkokapacitní cívkou. Rybář se tak nemusí obávat toho, že by se mu naviják při zdolávání ryby „třepal“ kvůli nedostatečnému připevnění k prutu. To sedlo na naviják je opravdu hodně povedené!

 

Na výběr jsou 2 typy levných prutů

Na výběr jsou potom dva modely udic. První dělený prut Delphin Amulet Carp je dvoudílný v délce 3,6 metrů a gramáži 3 lb. Jedná se tak o spolehlivého „univerzála“, se kterým se skvěle nahazuje do velkých vzdáleností. Ano! Pokud rybář použije vhodnou zátěž, pak je schopný dosahovat i 100metrové dálky při nahazování.

Druhým typem je potom trojdílná udice. Ta má stejnou délku 3,6 metrů i stejnou gramáž 3 lb. I tento prut tak nabízí super vlastnosti pro delší hody. Zároveň ale díky 3 dílům, ze kterých se udice skládá, je tento prut výrazně komfortnější při transportu k vodě. Pokud tedy máte požadavek ohledně komfortu při převozu prutů k vodě, pak se spíše podívejte na tyto pruty.

Ještě k onomu nahazování: k dalekým hodům pak určitě přispívá i koncovka na prutech, která se pohodlně drží, i když má rybář mokré nebo od krmení zašpiněné ruce. Rybář je totiž schopný prut pevně držet, takže se do něj může pořádně opřít. Tudíž montáž ve výsledku poletí skutečně hodně daleko.

Na těchto levných dělených prutech pak oceňujeme hodně zajímavý design, který působí skutečně hodně elegantně. Zvolené barvy vytváří dojem výrazně dražších prutů, a kdekdo by na první pohled vůbec nemusel poznat, že tyto dělené pruty na kapry jsou tak levné.

Jestli aktuálně hledáte kaprové pruty, za které neutratíte půlku výplaty, pak se skutečně podívejte na tyto povedené „klacky“ od slovenské značky Delphin. Jedná se o zajímavé modely, které splňují oblíbené pořekadlo: za málo peněz hodně muziky. A takový prut za 900 korun asi fakt nenajdete! Levné dělené pruty na kapry Delphin Amulet Carp najdete na e-shopu Chyť a pusť za super nízkou cenu.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -