DomůAkční nabídkaHalibutové pelety za 51 korun za kilo: kopa krmení na kapry za...

Halibutové pelety za 51 korun za kilo: kopa krmení na kapry za pár korun

- Reklama -

Halibutové pelety patří k nejvíce používanému krmení při lovu kaprů. Tyto pelety s vysokým obsahem živočišných surovin dokážou ryby rychle zaujmout. Máme pro vás tip na levné „halibutky“.

Česká značka Carpway v letošní sezóně zaujala celou řadu česko-slovenských rybářů. A to díky hodně levnému sortimentu, který ale přitom nabízí vynikající kvalitu. V nabídce této české značky pak najdeme i super levné „halibutky“, které obsahují vysoké množství kvalitních surovin. Rybář tak může za pár korun získat hromadu krmení na kapry, a přitom neutrpí jeho peněženka…

 

Pelety Carpway Black Halibut

Tohle jsou „klasické halibutky“, které měl asi každý rybář někdy v ruce. Zásadním plusem je, že tento 10 kilogramový pytel vychází na super nízké peníze. Přitom v peletách najdeme celou řadu živočišných surovin, které vydávají koncentrované potravní signály, takže spolehlivě lákají ryby na lovné místo. Levné halibutové pelety najdete na e-shopu PARYS za pár korun.

Halibutové pelety na ryby Carpway

K té ceně: když si to rybář rozpočítá, pak 1 kilogram vychází na 54 korun. To je cena, na kterou se jiní výrobci mohou dívat jen z uctivé vzdálenosti. Ale! Ve chvíli, kdy se rybář zaregistruje na rybářském e-shopu PARYS, pak automaticky získá slevu. Takže kilogram pelet rázem vyjde rybáře na pouhých 51 korun. Za takové peníze neseženete ani vařenou kukuřici!

Jak už jsme nakousli, tak tyto pelety obsahují celou řadu atraktivních živočišných surovin. Takže pelety okamžitě po vhození do vodního prostředí začnou vypouštět silný odér. Ten rozpad pelet je skutečně „agresivní“, díky čemuž pelety rychle přilákají kapry, ale i další ryby, na lovné místo. Palec nahoru!

Rybář si pak tyto halibutové pelety za pár korun může obstarat ve dvou průměrech. Menší pelety mají velikost 12 milimetrů, a jsou vhodnější pro opravdu rychlé chytání. Anebo pro rybaření ve studenější vodě. Jestli rybář potřebuje, aby návnada vydržela na lovném místě delší dobu, pak je lepší sáhnout po 18milimetrových peletách.

Neutrácejte za živočišné pelety horentní sumy! I v dnešní době to jde velmi levně. Česká značka Carpway jednoznačně splňuje oblíbené spojení: za málo peněz hodně muziky. A v tomto případě to platí stoprocentně. Levné halibutové pelety Carpway najdete na e-shopu PARYS. Nezapomeňte se registrovat, abyste dostali lepší cenu!

 

Pelety Carpway Red Halibut

Česká značka Carpway má pak v sortimentu i velmi oblíbené „red halibutky“, které mnozí rybáři rádi upřednostňují před „klasickými halibutkami“. Pokud k těmto rybářům patříte také, pak máte možnost si tento druh pelet obstarat za velmi lákavou cenu. Levné red halibut pelety najdete na e-shopu PARYS.

I tento druh pelet od české značky nabízí opravdu vynikající složení, díky kterému návnada spolehlivě přiláká kapry, ale i další druhy ryb, na krmné místo. Kromě složení je pak velkým plusem i výraznější zabarvení, které jde velmi dobře vidět i na zarostlém nebo zaneseném dně. Takže pokud rybář navštěvuje třeba lokalitu s čistou vodou, pak by určitě měl tuto výhodu vzít v potaz.

Red halibut pelety Carpway jsou rovněž k dostání ve velikostech 12 a 18 milimetrů. Zásadní informací potom je, že obě velikosti mají v sobě dírku, takže lze na pelety také rovnou chytat. A hromada rybářů na pelety přímo loví ryby, protože se jedná o úspěšnou nástrahu, která jen málokdy zklame.

Česká značka Carpway dokazuje, že i v dnešní době, kdy všechno výrazně zdražilo, to lze pořád dělat levně. Takže pokud nechcete utrácet hromadu peněz za podobné produkty, pak se rozhodně podívejte na produkty od této značky. Věříme, že si je zamilujete!

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -