DomůAkční nabídkaDělený prut na kapry za méně jak 1000 korun: kvalita od německé...

Dělený prut na kapry za méně jak 1000 korun: kvalita od německé značky

- Reklama -

Dělené pruty na kapry patří k nejpopulárnějším typům udic. Sehnat kvalitní dělený prut za rozumnou cenu, může být složitějším úkolem. Až doteď! Na trhu se objevily levné děličky od německé značky. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Mezi rybáři je spousta takových, kteří nehledají to „nejúžasnější vybavení“, které patří k tomu nejdražšímu na trhu. Někteří rybáři se na ryby dostanou prostě párkrát do roka, takže jim postačí obyčejnější vybavení. Anebo někteří s rybařením teprve začínají, takže na naučení postačí levnější pruty.

Pokud do této sorty rybářů patříte také, pak vás mohou zaujmout levné dělené pruty na kapry od renomované německé společnosti DAM. Jde o udice, které nabízí super kvalitu, přitom jsou k dostání za pár korun. Pojďme se na tyhle udice na kapry podívat blíže.

 

Dělené pruty na kapry DAM Base-X Carp

Tohle jsou ony! Levné dělené pruty na kapry od německé společnosti DAM, která má na rybářském trhu obrovskou historii. A právě tato firma z Německa myslí i na „rekreační rybáře“ a rybářské začátečníky. Levné dělené pruty na kapry najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Samozřejmě, tím hlavním plusem je to, že jeden dělený prut na kapry DAM Base-X Carp vychází na méně jak 1000 korun. Takový prut v takové kvalitě tak budete na česko-slovenském trhu hledat opravdu horko těžko. Ta cena je opravdu hodně suprová!

Ale rozhodně si nenechte namluvit, že tyto pruty jsou nekvalitní. To ani náhodou! Základ těchto kaprových děliček tvoří pevný sklolaminátový blank, na který se může rybář jak při nahazování, tak zdolávání ryby spolehnout na 100 %. Palec nahoru!

Dělený prut na kapry DAM Base X Carp

Když už jsme u toho nahazování: pruty mají oblíbenou gramáž 3 lb. Z toho plyne, že když rybář vybere správnou zátěž, pak může nahazovat i 100 metrů daleko. Tyhle pruty tak rybáři mohou používat při lovu kaprů i na rozlehlejších revírech. K dalekým hodům pak přispívá i délka prutů. Ta činí 3,6 metrů, takže rybář se může do těchto udic pořádně opřít.

 

Kvalitní očka a bytelné sedlo na naviják

Ještě chvíli u toho nahazování zůstaňme: jde o to, že na prutech jsou kvalitní očka, která jsou precizně připevněna k blanku. A navíc, očka jsou po blanku rozmístěna tak, aby nimi bezproblémově procházel navazovací materiál při hodu. Díky tomu tak nevzniká přebytečné tření, takže montáž letí ve výsledku opravdu daleko.

Očko děleného prut na kapry DAM Base X Carp

Na těchto prutech se nám líbí také spolehlivé DPS sedlo na naviják, které dovoluje pevné připevnění i velkého kaprového navijáku. Takže rybář se může spolehnout, že naviják bude držet „jako přilepený“ jak při nahazování, tak i při zdolávání ryby.

Z našeho pohledu je velmi povedená i EVA rukojeť, která je velmi příjemná na dotek. Kromě toho se ale pohodlně drží i v tu chvíli, kdy má rybář mokré nebo zašpiněné ruce. Ani za takových podmínek rukojeť v rukou neprokluzuje. A navíc se snadno čistí od nejrůznějších nečistot.

Na těchto dělených prutech každého rybáře také zaujme povedený design. Ten tvoří černá barva spolu s bílou. A ta kombinace působí opravdu hodně parádně! U designu se potvrzuje to pravidlo, že v jednoduchosti je síla!

Sedlo na naviják děleného prutu na kapry DAM Base X Carp

Jestli aktuálně hledáte levné dělené pruty na kapry, pak se určitě podívejte na tyto. Nabízí ideální délku a gramáž, mají základ v kvalitním blanku a nesmíme zapomenout ani na spolehlivá očka. Takový prut na kapry za takové peníze prostě neseženete. Levné dělené pruty od německé značky DAM najdete na e-shopu Chyť a pusť.  

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -